Şimdi Ara

Konu Silinebilir (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
268
Cevap
1
Favori
17.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Caped

quote:

Orijinalden alıntı: Dk Stormy E

http://onedio.com/haber/dc-comics-evreninin-en-guclu-50-karakteri-439613

Bu listenin tamamı supermanı teke tek bir olayda rahatça alırlar

Hepsi alamaz.Hattas uperman'in orada yendiği kişiler de var önceki sayfalarda da bahsediliyor bundan

Düzeltme için sağolun hocam
    ama O MR. MXYZPTLK ve aşağısı

• Caped C kullanıcısına yanıt
    Süper kahraman olarak bakarsak
    He man
    silver surfer
    adam Warlock
    flash wally west
    Gibi adamlar yener
    super kotulere bakarsak
    doomsdays
    darkseid
    Dorommu
    yani 10 parmağıni geçmez yenecek kişi sayısı
    Ayrıca
    balck adam
    thor
    martian manhunter
    Green lantern hal Jordan
    Terrax
    thanos
    gibi leri de superman le saglam kapisir ama yenemez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ben1905

Süper kahraman olarak bakarsak
    He man
    silver surfer
    adam Warlock
    flash wally west
    Gibi adamlar yener
    super kotulere bakarsak
    doomsdays
    darkseid
    Dorommu
    yani 10 parmağıni geçmez yenecek kişi sayısı
    Ayrıca
    balck adam
    thor
    martian manhunter
    Green lantern hal Jordan
    Terrax
    thanos
    gibi leri de superman le saglam kapisir ama yenemez

Thanos ve Flash'a katılmıyorum diğerleri doğru
  • pes2012forever kullanıcısına yanıt
    Oncelikle yorum için teşekkür ederim
    ikinci olarak flash wally west speed force yi en iyi şekilde kontrol eden falsh tir ve speed force de iken her bir yumruğu bir gezegen patlaması etki si oluşturur
    vede rakibinin hızını çalar yani bunu süper man e yapabilir vede o speed force yumruklarini saniyede milyar defa vurabilir sonuç
    süper man pert
    thanos ise ig siz ve thotu olmadan yazdım ki thanos ig siz cosmic kup suz infinity Gamsız thotu suz darkseid den zayıftır hoş superman de darkseid den zayıftır ama sundipayaptigi halde darkseid i bile yener ki thanos dedim iz adam kozmik güçlerini bile anca eldiveni ile kontrol eder (thanos yükseliyor serisini okuyun)
    yoksa kozmik gücü nu kendi kontrol edemez hulk bile normal formunda ona zarar vermiştir ki superman le darkseid e hulk zara dahi vetemez (normal hali olsada olmasada) ayrıca o kozmik gucte kranosu n torunu olmasından dir
    thanos un en tehlikeli silahi zeka dir ama ani bir karşılaşmada superman onu yener
    bu arada superman ile iyi dövüşup ama yenmeyeceklere
    Süper girl u
    wonder woman i
    shazam i
    general zod u
    faora yi
    Void i
    horuman i
    Dr Fate i
    Dr strange i
    Ghost rider i de ekleyelim
    hee bu arada supermani yenebilecek karakterler den doomsday ,adam Warlock he man, ve flash well west (speed force ile)saymazsak superman 1 saniyesi sini ayırarak tüm kendini yenebilecek süper kötüler ile süper iyileri yener (Dorommu haric)

• quote:

Oncelikle yorum için teşekkür ederim
    ikinci olarak flash wally west speed force yi en iyi şekilde kontrol eden falsh tir ve speed force de iken her bir yumruğu bir gezegen patlaması etki si oluşturur
    vede rakibinin hızını çalar yani bunu süper man e yapabilir vede o speed force yumruklarini saniyede milyar defa vurabilir sonuç
    süper man pert
    thanos ise ig siz ve thotu olmadan yazdım ki thanos ig siz cosmic kup suz infinity Gamsız thotu suz darkseid den zayıftır hoş superman de darkseid den zayıftır ama sundipayaptigi halde darkseid i bile yener ki thanos dedim iz adam kozmik güçlerini bile anca eldiveni ile kontrol eder (thanos yükseliyor serisini okuyun)
    yoksa kozmik gücü nu kendi kontrol edemez hulk bile normal formunda ona zarar vermiştir ki superman le darkseid e hulk zara dahi vetemez (normal hali olsada olmasada) ayrıca o kozmik gucte kranosu n torunu olmasından dir
    thanos un en tehlikeli silahi zeka dir ama ani bir karşılaşmada superman onu yener
    bu arada superman ile iyi dövüşup ama yenmeyeceklere
    Süper girl u
    wonder woman i
    shazam i
    general zod u
    faora yi
    Void i
    horuman i
    Dr Fate i
    Dr strange i
    Ghost rider i de ekleyelim
    hee bu arada supermani yenebilecek karakterler den doomsday ,adam Warlock he man, ve flash well west (speed force ile)saymazsak superman 1 saniyesi sini ayırarak tüm kendini yenebilecek süper kötüler ile süper iyileri yener (Dorommu haric)

Thanos Adam Warlock dengidir Silver Surfer'dan güçlüdür. Superman'in thanosu yenmesi söz konusu bile değil. Hulk ne zaman thanosa zarar verebildi resim atabilirmisin. Gıdıklamıştır o

Flashın superman den üstün olan tek yanı hızı. Sadece bu yönden bakarak hızını emer superman ona vuramadan kazanır demek çok basit bir yaklaşım. Diğer türlü her yönüyle superman ondan çok üstün

Konu Silinebilir

Konu Silinebilir

Konu Silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 7 Ekim 2016; 1:42:36 >

• Flash speedforce'a girerse faz halini alır ve fiziksel zarar görmez. Özellikle infinity mass punch'ı superman'ı bile bayıltabilecek güçtedir diğer yönü hız çalabilmesi superman'in hızını çaldığınızda gerisini siz düşünün saniyede milyonlarca yumruk atabilir. Bana göre thor hulk, sentry falan alamaz. SS, Thanos gibi karakterler alır diye düşünüyorum. Tabii Superman'inin non-canon serileri dahilse superman prime ,superman one million CA Superman falanda girer işin içine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xgny58x -- 7 Ekim 2016; 11:07:12 >
    Oncelikle bu seri New 52 serisi ben post crisis flash tan bahsediyorum vede wally west ten bahsediyorum
    ki oda normalde yenmez ama speed force de iken fiziksel hasar almıyor her şeyin hızını cook fazla alıyor vede her yumruğu bir gezegen patlaması kadar yani
    New 52 falsh vs superman = superman
    post crisis flash va superman = superman
    post crisis flash well west = superman
    post crisis flash well west speed force = flash

• quote:

Oncelikle bu seri New 52 serisi ben post crisis flash tan bahsediyorum vede wally west ten bahsediyorum
    ki oda normalde yenmez ama speed force de iken fiziksel hasar almıyor her şeyin hızını cook fazla alıyor vede her yumruğu bir gezegen patlaması kadar yani
    New 52 falsh vs superman = superman
    post crisis flash va superman = superman
    post crisis flash well west = superman
    post crisis flash well west speed force = flash

Evet bu sıralama doğru oldu
    Acaba
    post crisis superman vs he man yada
    sundip superman vs heman

Bir de o attığın ss ler hangi çr den

• quote:

Acaba
    post crisis superman vs he man yada
    sundip superman vs heman

2 vs dede superman kazanır

New 52 Justice league serilerinden biriydi
    Lakin he man news 52 superman i yenmistir
    vede kalbinden Kilci geçirmiş tir....

• quote:

Lakin he man news 52 superman i yenmistir
    vede kalbinden Kilci geçirmiş tir....

Evet new 52 de supermanin gücü baya düşürüldü

Ama o seride he man e başka biri yardım ediyordu sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 7 Ekim 2016; 21:10:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hacı kim yadım ederse etsin suana kadar kimse doomsday darkseid imperiax prime bile superman e bu derece bir hasarvermemsitir yani doomsday onu öldürdü ama o vücudun daki dikenli ile sadece yara açtı he man bildiğin deldi adamı ki şu anda news 52 superman in güçleri artmaya başladı suan da eskisi gibi planet yada multiplanet Buster oldu
    yani he man vs New 52 superman =heman
    he,an vs post crisis superman =pcs
    he man vs sundip news 52 superman = berabere yada superman
    ama pcs superman bile öyle kolayca h3 mani yenemez acaba
    war hulk vs he man
    ghost rider vs he man
    thor vs heman
    martian man hunter vs heman
    he,an vs New 52 doomsday
    news 52 darkseid vs he man
    bence war huk ve thoru easy alır gibi ama news 52 doomsday ile darkseid i bilemecem

• quote:

Hacı kim yadım ederse etsin suana kadar kimse doomsday darkseid imperiax prime bile superman e bu derece bir hasarvermemsitir yani doomsday onu öldürdü ama o vücudun daki dikenli ile sadece yara açtı he man bildiğin deldi adamı ki şu anda news 52 superman in güçleri artmaya başladı suan da eskisi gibi planet yada multiplanet Buster oldu
    yani he man vs New 52 superman =heman
    he,an vs post crisis superman =pcs
    he man vs sundip news 52 superman = berabere yada superman
    ama pcs superman bile öyle kolayca h3 mani yenemez acaba
    war hulk vs he man
    ghost rider vs he man
    thor vs heman
    martian man hunter vs heman
    he,an vs New 52 doomsday
    news 52 darkseid vs he man
    bence war huk ve thoru easy alır gibi ama news 52 doomsday ile darkseid i bilemecem

Thor u kolay kolay kimse yenemez he man in yenebileceğinide sanmıyorum

Thorun gücünü şurdan anlayabilirsin wwh serisinde sentry ile hulk ölümüne savaştılar en son ikisininde gücü birbirine yetmedi (sentry voide dönüşse rahat kazanırdı ama zarar vermek istemedi etrafına) yani sentry = wwh diyebiliriz. Bir başka seride thor ile sentry karşılaştı sentry void formuna dönüştü fakat thor nerdeyse zorlanmadan yendi onu

Yani ; Thor > Void > Sentry = Wwh
    Burdan Thorun wwh den birkaç kademe üst seviyede olduğunu anlıyoruz

Bana kalırsa şu an thor superman den güçlüdür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• zelus diyorum benimde cizgi filimerle aram yok ama aklimda o kalmis.
    Yalnız güncel e bakacaksak superman yeniden planet Bauer oldu vede thor artık mjonir e sahip değil artık woman thor var:((((
    en sevdiğim hatta fan boyu olduğum adam gitiii. ....
    şu anda hiç şansı yoknews 52 superman e karşı
    ki he man > news 52 superman > güncel thor
    hatta he man superman i yenmekle kalmayıp kılıcı içinden geçirmiş abiiiiiii.......
    thor a yani şimdiki thor a neler yapar
    bu arada thoru çok severim serilerini okudum ama heman in yenmesi normal bir şey dc de heman superman
    marvel de De adam Warlock ve silver surfer dışında thor u yenecek hero yoktur hemen hemen
    bu arada he man güncel silver surfer le eşit yada daha bile güçlü olabilir he man belki superman post crisis i yenemez ama doomsday savaşı kadar zorlanır superman sadece olduremez
    news 52 yi yener de oldurudue
    "HE MAN GÖLGELERİN GÜCÜ ADINA GÜÇ BENDE ARTIK " LAFI BİLE YETER @pes2012forever

• ben1905 kullanıcısına yanıt
    Ben çok takip edemedim son zamanlarda thora ne oldu peki

Marvel bütün ana karakterlerini ne hale getirdi yeter yahu
    Aynen yeter yav thor ölmedi ama keşke olseydi
    o derece yani
    olay şu nick fury ile thor şaşırtan son anda fury thor a sessizce senin bir kız kardeşin vardı sen onu bilmiyorsun ve becerdin onu dedi.ki galiba (bak galiba diyom) bu kişi şu thor un insan mani Tasi adını unuttum işte o ama galiba
    her neyse thor bunu duyunca mjoniri kaldıramaz oldu kendinin hak etme digin düşündü mjonir odin felan geldi kaldıramaz di sonra bir kadın geldi kaldırdı ve o thor oldu yani woman thor
    bizim thor ise eski savaş baltaşı ile takiliyor:(((((((((
    hos sonra ne oldu bilmiyorum ama bende güncel takip etmiyorum marvel de all New all different öncesi ni dc de hepsini takip ediyorum (nedense New 52 yi çoook sevdim)
    bu marvel ede kızginim thoru bok ettiler
    şimdi hukk fan,arı artık hulk thoru döver diyecek ALLAHIMMMMMMMMMMMMMM

• ben1905 kullanıcısına yanıt
    Kadın olan Thor'un Jane Foster olduğu ve kanser tedavisine devam ettiği açığa çıktı sonradan.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.