Şimdi Ara

Supergirl (2015) (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
946
Cevap
23
Favori
28.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tyler Hoechlin hiç olmamış aga ya. Henry Cavill'i gördükten sonra zaten kim olsa beğenmezdik ama Tyler Hoechlin hiç olmamış. Kostüm zaten rezalet. Keşke Superman'i hiç karıştırmasalardı. Bitiremedim bile yarıda kapattım bölümü.
  • 2*1
    Efektler kötü dursa da izlerken eğlendim. Superman'e alışamam diyodum da ön yargıyı bırakınca beğendim bile En azından kendini tanıyan, buhran kasmayan eğlenceli bi şey olmuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fena değildi. İşin kötüsü dizideki Superman o kadar hayat dolu olmuş ki Henry Cavill'dan iyi olduğunu düşünenler bile var. Henry Cavill bunun yanında gerçek kriptonlu gibi dursa da adam gülümsemediği hatta ağzını açmadığı için dizidekini daha çok sevenler olmuş, bu şekilde düşününce tamamen haksız değiller.

Baştaki Supergirl-Manhunter sahnesi güzeldi hatta oradaki efektler de güzel geldi ama Superman sahnelerindeki efektler baya baya kötüydü.
  • Super girle bir türlü ısınamadım sizce sürükleyicimi ona göre zorlicam kendimi izlicem.
  • Her ne kadar dizi evreninde Superman'i göstermelerini istemesemde o kadar da kötü olmamış bence. Film evrenindeki Superman atmosferinde etkisiyle biraz daha karanlık bir Superman. Ama dizilerde eğlence dozu daha fazla olduğu için karşımıza güler yüzlü bir Superman çıktı. Bence Tyler Hoechlin düşündüğümüz kadar kötü değildi.
    2x1

Sonunda çikolata Jimmy le Kara nın ilişkisini bitirmeleri iyi oldu. Şu gudubet kadının yeniden can verdiği abimiz sanırım Smallville'de Kryptonite kalbi olan adamla aynı karakter. Bakalım nasıl olucak
  • Phoenix077 kullanıcısına yanıt

Jimmy e bende sevindim ama kanal cw olunca bütün sezon aşk acısı çektirirler diye endişeleniyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

Jimmy e bende sevindim ama kanal cw olunca bütün sezon aşk acısı çektirirler diye endişeleniyorum

Valla olabilir. Iris ve Felicity den az çekmedik sonuçta

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel fotoğraf

.

(
    )

•  Supergirl (2015)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2x2

Harikaydı. Diziye 2.sezondan başladım. 2 Bölümdür çok keyifli vakit geçiriyorum, çok eğleniyorum. Ancak efektler hala sıkıntılı. Dövüş sahneleri de çok iyi değil. Bir Marvel'ın dizilere bak birde buna pehh

Ayrıca ;
    Melissa Benoist ne güzel gülüyor ya Çok tatlı
  • Geoff Johns el atsa keşke,bu ve LoT'u bırakmaya karar verdim.Sinematik evrene büyük zararlar da veriyor.Keşke CW evreni son sezonu olsa.Onun yerinebir söylenti olan HBO'ya bağlı DCEU dizileri çıksa.Ayrıca bu Superman'in kişiliği benzemiş ama ben Superman olarak göremiyorum.
  • 2x3

• 2x3

• 2x4

• 2x3

Bölüm gayet keyifliydi. Umarım hep bu kalitede devam eder.

Martian Manhunter resmen Batman ya CW'a Batman getirmek istiyorlar büyük ihtimal, ama beğenilmeyeceği için Martian Manhunter'a bu görevi vermişler
  • 2x4

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.