Şimdi Ara

Supergirl #1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İlk kez Otto Binder’in yazdığı, Al Plastino’nun çizdiği Supergirl karakteri, Action Comics #252 ‘’Kripton’dan Supergirl’’ (Orijinal adıyla ‘’The Supergirl From Krypton) sayısında, yani Mayıs 1959 tarihinde ortaya çıkmıştır. Aynı zamanda Superman’ın kuzenidir. Gezegeni Kripton yok olmaktayken genç bir kız olan Kara, babasının onu kurtarmak için hazırladığı, rotası yaşanabilir şartları olan Dünya’ya çevrilmiş bir kaçış kapsülüne bilinçsiz olarak babası Zor-El tarafından bindirilir. Annesi Alura buna karşı çıkmaya çalışsa da, Kripton yok olmaktadır ve Zor-El çoktan kapsülü Dünya’ya gitmek üzere fırlatmıştır. Mükemmel bir seriyle karşınızdayız! Seri sevilirse devam edebiliriz. Her şey size bağlı! Yorumlarınızı bu sayfanın altına ve facebook sayfamızda bekliyoruz!

Çeviren: Kache
    Balonlayan: vandetta00

İndirme linki:

http://www.cizgikutusu.com/2018/01/supergirl-1.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrAykut -- 20 Ocak 2018; 19:28:28 >

• devamı gelmicek mi acaba?
  • nemoberk N kullanıcısına yanıt
    Aktif değiller. Ölmüşler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MichaelTownley

Aktif değiller. Ölmüşler.
    anladım hocam bu supergirl çizgi romanına başlayan kim olduysa yarım bırakıyor zaten lanetli midir nedir.
    Supergirl rebirth 4 5 sayi okumuştum.Pek iyi bir seri değil bence.Tabi 4-5 sayı okuyarak kesin sonuçlara varamam ama ilk izlenimim bu yönde.

Okumadıysanız supergirlin new52 sini okumanızı tavsiye ederim.İlk 10 sayıyı bulabilirsiniz türkçe internette.

• Shrimp6 S kullanıcısına yanıt
    o ilk 10 sayıyı okudum zaten 5 yada 6 senedir aralıklarla google dan arayıp yeni sayı geldi diye indiriyorum ama hep o 10 sayı ile karşılaşıtoruz.

neyse artık filmi çıkacak mış onu bekleyelim yada bir ümit young justice ta gözükür belki.
    Bende young justice de gözükmesini 4 gözle bekliyorum.Supergirl gibi harika bir karakterin elimizde sadece 2. Sınıf bir dizisi ve 40 yıl önce yapılmıs bir filmi olması çok üzücü.

• evet şimdi baktımda wonder woman 2 filmine gabriella wilde katılmış oyuncu olarak belki supergirl olarak filmde gözükebilir.

sonrada ordan supergirl e bağlarlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.