Şimdi Ara

SÜPERFİRSAT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
10.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADASLAR SU SEKİLDE BİR MESAJ GELDİ, NE OLDUGU KONUSUNDA FİKRİ OLAN VAR Mİ?

KAZAN yaz 3699a ucretsiz gonder, hergun 50TLlik KONUSMA KARTI ve kampanya sonunda 50.000TL BONUS KART kazanma firsatini yakala! Yardim05327554244

http://img693.imageshack.us/i/imagehb.jpg/

• Setha telefon numarası blinko diye bir şirkete ait.

kontör canavarları :)
  • setha sakın oltaya kapılma.!!
  • Ama benimki kontorlu değil ki :)
  • zaten bu tur seylere hiç yanıt vermem ama mesaj gönderen numarası yoktu. Ekteki resimde de görüleceği gibi direk SUPERFİRSAT yazıyordu gönderen kisi. Bu yüzden belki de Turkcell yollamistir diye önce buraya sorayım dedim.

Yanıtlar için teşekkürler :)
  • Blinko CLUB bir logo melodi paketidir. Haftalık bedel 7.2 TL’dir. Paket sonlandırılmadığı taktirde her hafta otomatik olarak yenilenir.

Blinko SUPEROYUN bir oyun paketidir. Haftalık bedel 7.2 TL’dir. Paket sonlandırılmadığı taktirde her hafta otomatik olarak yenilenir.

Blinko OYUN bir oyun paketidir. Haftalık bedel 3.6 TL’dir. Paket sonlandırılmadığı taktirde her hafta otomatik olarak yenilenir.

http://tr.blinkogold.com//tr/blinko2/index/gold/contactus.html

Buongiorno Dijital İletişim A.Ş

Kasap Sok. No:12 Kat:2
    34394 Şişli / İstanbul

İTO Sicil No: 583094-530676

Turkcell Müşteri Hizmetleri: 05327554244
    Vodafone Müşteri Hizmetleri: 02165785858
    Avea Müşteri Hizmetleri: 05557383262
  • Numaramı gizleyerek aradım o numarayı fusem. Bugün turkcellileri bedava arıyorum. Harbiden var öyle bir numara. Hatta hızımı alamayip sorgulama dahi yaptım :)

http://img199.imageshack.us/i/imagebb.jpg/

Ekosis müşteri hizmetlerine hosgeldiniz diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.R.E.S. -- 8 Haziran 2010; 17:32:38 >
  • Aynı mesaj az önce benim de Turkcell hattıma geldi. Arkadaşlar sakın kanmayın bu tip mesajlara. Ben ailemdeki herkesi bu konuda uyardım. Ne de olsa genç kesim daha uyanık teknolojik meselelerde.

Bir de dikkatimi çeken durum, her nedense böyle mesajlar hep Turkcell hattıma geliyor, Avea hattım tertemiz. Öğrenci hattı diye iplemiyolar herhalde :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem
    "TEBRIKLER! Hediye KOL SAATI kazandiniz. HEMEN 0532 111 95 95 i arayin. Hem kol saatinizi alin, hem de Elektrik faturanizda indirimden yararlanin. 05321119595"

Kimden: +905312417234 06/08/10 15:17

Aynısı demin bana da geldi iki kol saati hediye . Bu kadar korkutucu mesaj olabilirmi yani insan kibar bişey söyler
  • gidin bit pazarından 2 kol saatini 5 tl ye alın bunlardan daha iyi
    ne şekilde dolandıracaklarını bilmiyorlar
  • bugün mesaj geldi bana;GOLD PAKET kazanmışım
    dolandıcı bunlar
  • ozel servis mesajina kapattim kisitladim yani.
    simdi artik numaradan geliyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 6 Ağustos 2010; 19:37:00 >
  • Turkcell yine kendine bi işbirlikçi bulmuş. BTK da uyusun bakalım.
  • quote:

"Değerli Müşterimiz, 5000 TL'lik Teminat ve Sürpriz Hediyeniz için Hemen 02123549090 ı arayın. Hem hediyenize hem de Kara Gün Dostu avantajlarına sahip olun."

Gönderen: +90531 229 94 29

tefeciler de başladı...

numaralarında bile hayır yok , nasıl iş yapıyor bunlar böyle.
    organizasyon sıfır , kim inanır bunlara:)
  • Bu tür mesajların sahte olduğunu bilmeyen yoktur herhalde.Aman deyim sakın bu tuzaklara kanmayın.
  • quote:

"NUMARANIZA 2.INCI ÇIKARAK 10BIN TL KAZANMISTIR BILGI VE ISLEM MERKEZI ICIN 539.701 75 56 PEPSI DANISMA HATTINI ARAYINIZ..."

+905397017556

Seda Sayan'lı kampanya , bende 3ncü olmuşum bunda.
    iyi yabancı değilmiş 2nci olan
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hypnosse

quote:

"NUMARANIZA 2.INCI ÇIKARAK 10BIN TL KAZANMISTIR BILGI VE ISLEM MERKEZI ICIN 539.701 75 56 PEPSI DANISMA HATTINI ARAYINIZ..."

+905397017556

Seda Sayan'lı kampanya , bende 3ncü olmuşum bunda.
    iyi yabancı değilmiş 2nci olan

yollayan numara aynı mıydı?

536lı bi numaraydı benimki.
    galiba dolandırıcı bunlar , farklı farklı no'lardan mesaj yolluyorlar baksana
  • bana da gelmişti aynı mesaj boşver blinko mbu yine sen zararlı çıkarsın ordan
  • bu 100 le 111 le başlayan (yani başı 1 olan) numaralardan nasıl edinebiliriz?

var mı sahiden böyle bişi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HakikiVisco

bu 100 le 111 le başlayan (yani başı 1 olan) numaralardan nasıl edinebiliriz?

var mı sahiden böyle bişi?

1 prefixler abonelere henüz satışa sunulmadı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.