Şimdi Ara

superbox aldım 10 MBps 110 TL Güncellendi Fatura detayları eklendi ilk ay (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
462
Cevap
6
Favori
32.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birde bu sinyal ve snr var iyi ve orta sinyalde pingler degisiyormu ki ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serhatb19 S kullanıcısına yanıt
    huawei yok mu ?
  • smart0201 kullanıcısına yanıt
    Sadece depolarda kaldığı akdar
    zte modem zayıf 220 MBps destekliyor
    Sadece 10 ve 20 mbps kampanyalarında kullanılıyor
    şimdi ben modem değiştirsem kule tipi modem vermezler mi ?
    Kampanya hangisi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    fırsat kampanyası 10 mbps modem yuksek hız desteklemediği için 4.5G hızında paket'e geçmiyorum
    Alamazsınız dikey modem

müşter hizmetleri o modem vermeden nasıl bana 4.5G sınırsız hız verecek
    Siz fırsat kampanyasından 4.5 g ye geçeceğinizi söylediniz mi¿ müşteri hizmetlerine

evet geçebilirsiniz fakat modem desteklemiyor dedi müşteri hizmetleri aylık 289 tl gelir dedi
  • Son verilen zte modemde iki adet anten takma yeri var, anten taksak faydası olur mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    hocam memnunmusunuz vpn ip tv destekliyor mu aceba ... fiyat sabit mi extra fatura kabarıyor mu ?
  • Zte model cihaza eski kablosuz modemimden kalan antenleri taktim ancak calisiyormu çalışmıyor mu pek anlayamadim.. Panelde anten seçme yerinde yok bilemedim takılı vaziyette duruyor öyle.

• Merhaba arkadaşlar,
    Bulunduğum yerde internet alt yapı olmadığı için TTNET data hattı aldım
    Gm5 plus çift hatlı telefondan ikinci hat olarak takip hotspot yapıp paylaşım yapıyorum , ama telefona arama geldiğinde internet kopuyor ve paylaşımda kullandığım net kesiliyor,

Sim kart destekli modem alırsam hem internet kopması sorununu aşıp hemde daha yüksek çekim gücü ve dağıtım wifi gücü elde edebilirmiyim tavsiyelerinizi bekliyorum.

Pilli USB şarjlı Turkcell vinn 4.5 uyumlu modem mv910 sanırım 350 TL ama masa üstüne eternet girişiyle bagliyamam ve pill şarj desarjdan yipranip masraf çıkarır,bütçeyi artırıp çift anten eternet çıkışlı sim data hattı takılabilen modem düşünüyorum.

Not: cep telden internet hızına bakınca 6 ila 8 MBT arası hız çıkıyor 3 ay içinde baz istasyonu takilacakmis bölgeye cepte 4.5g yazıyor Ama bazen 3g ye düşüyor. Harici modem, çekim gücünü gm5plus in gücünden daha verimli hale getirebilirmi, sonuçta tel ikinci sim ile kullanıldığından verimliliği dusuyormudur.Cok uzun oldu ama cevaplar iz ve tavsiyemiz benim için önemli,şimdiden teşekkürler.

• ayhann06 A kullanıcısına yanıt
    110 tl geliyor sabit turk telekom sabit hat ile aynı ping alıyorum ıp tv destekliyor diye biliyorum
  • Bu superbox tamamen LTE sinyali ile mi alakalı? Yani telefondan internet ne kadar çekiyorsa bu superbox da mı aynı hızı alacak?

Bulundugum binada Turkcell neredeyse hiç çekmiyor. LTE den 3G ye düşüyor o da 1-2 diş anca çekiyor. Superbox almak gereksiz olur sanırım?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ben de dün eve kurdurdum. Kurdurmadan önce tanıtımcı arkadaşlar getirmişti denemiştik. Benim turkcell hatlı telefonumdam 75 mbps download 35 mbps upload alıyodum. Aynı yerde superbox ile speedtest yaptığımda 90 küsür download aşağı yukarı da 40 mbps kadar upload aldım. Aşağı yukarı aynı olması lazım. Aletin 3g desteği var ama çok verimli olmaz sanırım yine de superonline müşteri hizmetlerini arayıp talebinizi iletin evinizde test için ilgineceklerdir.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.