Şimdi Ara

Super Street Fighter 4 Arcade Edition - Herkes burda! (397. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.789
Cevap
21
Favori
399.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 395396397398399
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EnCoDe86

quote:

Orijinalden alıntı: PracticeMan

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fantsybebişi

ya elinde stf4 ae fazla olan varsa hayrına banada versin parası neyse elden yada
    hesabına yatırırım olmammı?

Açıkçası elimdeki SSF4 ü satmayı düşünüyorum çünki PC de grafikler muhteşem ve nerdeyse psn de gördüğümün 3 katı fazla oyuncu var sanki herkes pc ye geçmiş.

Kafam karıştı satayım mı satmayım mı diye.

Pc de ki oyuncu kitlesine hiç güvenme, en fazla oyuncu Ps3 de olur, en usta diğer tabir ile ProGamer lar ise Xbox360 da olur. Bu kurallar değişmez. Pc de oynayanlar çerez kitle 3 gün sonra bulamazsın yerlerinde.

Ps3 de ben hepi topu akşam en kalabalık olması gereken saatte bile çok sınırlı oyuncu görüyorum.Normalde bu oyun ps3 te vgchartza göre avrupada 300.000 civarı sattı oynayan sayısı taş çatlasa gecede 150 falan.

Heleki mortal kombat dahada felaket 298.000 satış rakamı var 250 kişi max görürsünüz ranked oynayan adam yok.

Pc oyunculuğunu küçümsemeyin büyük bir kitle pc ye dönüş yapıyor.Oynayanların bazıları acemi ama bazılarının konsoldan geçme olduğu çok belli korkunç oynuyorlar. Eğer pc oyuncuları çerez kitleyse neden 6 senelik Battlefield2 hala oynanıyor ? Bad company 2 konsolda ben adam bulamıyorum bomboş ,pc deki serverlar sabahın körüne kadar dolu.

Xbox ta SF kitlesi daha aktif oda işte EVO da kapışan adamların (Daigo gibi) o konsolda oynamalarından kaynaklı doluluk yoksa xboxta ps3 tekinin yarısı bile satmadı SSF4.

PC versiyonu AE nin çıkalı 1 ayı doldurdu isterseniz bakın oyuncu sayısına öyle 3 günlük çerez kitlemi var ,kalıcı kitle mi var siz karar verin.

@jarkaman

Makro klavye mouse ? Yok artık !!!

Bu oyunu klavye mouse la 15 kombo çıkartanı göster sana orjinal cdkey li oyunu hediye veririm.Hani kafadan atılırda bu kadar atılmaz.

Oynayanların replayleri izle milletin hangi tuşlara baktığını dikkatle izlersen ya xbox gamepadiyle oynuyorlardır yada arcade stick var.Ben mesela motionjoy sürücüleriyle DS3 ü bağladım öyle oynuyorum.Daha izlediğim hiçbir replayde makro klavye izine rastlamadım.Ama arcade stick kullandığım zamanlar turbo yu açtığım zamanlardaki çabukluğu karşı tarafta bazen görüyorum.Adamlara mesaj attığımda herifler ya madcatz yada hori3 falan kullanıyoruz diye mesaj attıyorlardı.

Ben makro klavye maus derken pc yi kasteddim...Eğer senin dediğinn gibiyse pc de çok iyi oynayanlar var ranked puanın daha başındakiler bile hiç kombo kaçırmıyor 15 hit derken tabiki abarttım kasteddiğim 4-5 hitlik kombolar asla kaçmıyor arka arkaya 2 farklı 4 5 hit yapınca ayrı ayrı olsada 10 hit yapıyor .elbette bunu manuel yapmakda mümkün ama nedense pc de daha ranked puanı 300 lerde 500 lerde olan bunu yapıyor.Eğer senin dediğin gibi yoksa o zaman ben yanılıyorum . Dediğiniz gibi pc de muaazzam bir oyun oyun oynayan kitle var ranked puanı 500 dekiler bunu yapıyorsa tahminimce başdakiler turnuvaları kazanacak nitelikdedir.

Ayrıca benim çalıştığım yere gelip mausumun şu tuşuna şunları bu tuşuna bunları atadım diyenlerde yalan söylüyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

ya elinde stf4 ae fazla olan varsa hayrına banada versin parası neyse elden yada

Açıkçası elimdeki SSF4 ü satmayı düşünüyorum çünki PC de grafikler muhteşem ve nerdeyse psn de gördüğümün 3 katı fazla oyuncu var sanki herkes pc ye geçmiş.

Pc de ki oyuncu kitlesine hiç güvenme, en fazla oyuncu Ps3 de olur, en usta diğer tabir ile ProGamer lar ise Xbox360 da olur. Bu kurallar değişmez. Pc de oynayanlar çerez kitle 3 gün sonra bulamazsın yerlerinde.

Ps3 de ben hepi topu akşam en kalabalık olması gereken saatte bile çok sınırlı oyuncu görüyorum.Normalde bu oyun ps3 te vgchartza göre avrupada 300.000 civarı sattı oynayan sayısı taş çatlasa gecede 150 falan.

Heleki mortal kombat dahada felaket 298.000 satış rakamı var 250 kişi max görürsünüz ranked oynayan adam yok.

Pc oyunculuğunu küçümsemeyin büyük bir kitle pc ye dönüş yapıyor.Oynayanların bazıları acemi ama bazılarının konsoldan geçme olduğu çok belli korkunç oynuyorlar. Eğer pc oyuncuları çerez kitleyse neden 6 senelik Battlefield2 hala oynanıyor ? Bad company 2 konsolda ben adam bulamıyorum bomboş ,pc deki serverlar sabahın körüne kadar dolu.

Xbox ta SF kitlesi daha aktif oda işte EVO da kapışan adamların (Daigo gibi) o konsolda oynamalarından kaynaklı doluluk yoksa xboxta ps3 tekinin yarısı bile satmadı SSF4.

PC versiyonu AE nin çıkalı 1 ayı doldurdu isterseniz bakın oyuncu sayısına öyle 3 günlük çerez kitlemi var ,kalıcı kitle mi var siz karar verin.

@jarkaman

Bu oyunu klavye mouse la 15 kombo çıkartanı göster sana orjinal cdkey li oyunu hediye veririm.Hani kafadan atılırda bu kadar atılmaz.

Oynayanların replayleri izle milletin hangi tuşlara baktığını dikkatle izlersen ya xbox gamepadiyle oynuyorlardır yada arcade stick var.Ben mesela motionjoy sürücüleriyle DS3 ü bağladım öyle oynuyorum.Daha izlediğim hiçbir replayde makro klavye izine rastlamadım.Ama arcade stick kullandığım zamanlar turbo yu açtığım zamanlardaki çabukluğu karşı tarafta bazen görüyorum.Adamlara mesaj attığımda herifler ya madcatz yada hori3 falan kullanıyoruz diye mesaj attıyorlardı.

Bu oyunu klavye mouse la 15 kombo çıkartanı göster sana orjinal cdkey li oyunu hediye veririm

Ciddi isen video çekip koyucam klavye ile oynarken.. PC oyuncularını, hele ki klavye ile oynayanları fazla küçümsemeyin..

• Hadi kaptın oyunu, videoyu koyda oyununu göndersin arkadaş.
  • @heavyy
    PC de ki SSF4 Arcade Edition da çok iyi oyuncular var, Özellikle ilk 200 de ki oyuncular çok iyi oynuyor.
    Zaten ilk 20 deki lerden bahsetmeye gerek yok, adamlar şiir gibi oynuyor.
    PC de ki oyuncu sayısının da konsollardan az olduğunu düşünmüyorum. Pc de en az 20bin online oyuncu var.
    Bu arada dünya sıralamasında ilk 150 içindeyim. oynadığım adam ile de ilk 20 deyim.
    Ayrıca PC de oyunda LAG problemi de olmuyor. Capcom çok güzel bir server sistemi kurmuş.
    Avrupa ve Amerika ile çok rahat lag siz oyun oynanıyor.
    Bir keresinde Koreli ile bile oynadım.
    PS3 cüleri PC ye bekleriz.

pc de iyi oyuncular vardır ama bu işin proları konsolda (konsolda oynuorum diye kendimi pro statüsüne koymuyorum mid tier bi oyuncum işde )
    lag içinde şunları söyleyebilirim dün gece sahur için beklerken yarım saat oynadım 4 japon 1 amerikalı ile ranked yaptım japonlardan biriyle lag çok azdı amerikalı da da lag çok azdı diğerleri laglıydı. sf4 ü pc de oynamıştım lag dan oyun oynanmıyordu. kendi adıma söyleyim benim için pc de oyun olayı biti pc tamamen para tuzağı sf4 oynadığım ekran kartı ile ssf4 ae oynayamıyorum her oyun için yeni bir ekran kartımı alacaz. Yani konsol oyuncularının pc ye geleceğini sanmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

quote:

Orijinalden alıntı: m1h11r

yıok mu gelen bi yarım saat sallayıp yatacağım bende pazar stressi:(

bu gün cihazın yüzünü bile göremedik hesapta hafta sonu sallarız diyoduk ulan şu çalışmayı

kim icaad ettiyse fena küfrü basıyorum ona bu arada SF III için son 16 gün geri sayım başladı

aynen vektörüm aynen bütün hafta çalışıyoruz haftasonu için haftasonu dinlenmekten de birşey yapılmıyor. ne biçim hayat uleeeeyn.

bu arada vektörü banlanmasını kınıyorum!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: cCc_lollol_cCc

quote:

quote:

quote:

quote:

@jarkaman

Bu oyunu klavye mouse la 15 kombo çıkartanı göster sana orjinal cdkey li oyunu hediye veririm

Ciddi isen video çekip koyucam klavye ile oynarken.. PC oyuncularını, hele ki klavye ile oynayanları fazla küçümsemeyin..

yanlış anlaşılmasın benim kimseyi küçümsediğim falan yok zaten 15 kombo çıkmaz falanda demiyoruz dediğimiz küçük küçük makrolarla oynayan çok kişi var ki herkesde öyle oynuyor demiyoruz.

zaten iyi değiliz o kadar... birde onlarla daha 200 pp deyken karşılaşınca oyun oynanmayacak hale geliyor.Ayrıca diğer bir arkadaşın dediği gibi ekran kartı değiştirmekden bıkdım her sene bir modifiye diyorsun ama sadece ekran kartı ile de kalmıyor dolayısıyla sadece bir modifiye bir ps3 bedeline dekgeliyor birkere alırım dierlerinide oyuna veririm sıkıldığımda takas yaparım daha iyi diye düünüyoruz yoksa sadece street fighter etken değil ps3 e iyi oyuncu arasaydım zaten x box a giderdim . Ama ps3 almamızın bir sebebide servis oyun çeşitliliği oyun takasının mumkun olması ( fazla para vermeden online oynama yani ) ayrıca iyi bir media player olması ...Ben sırf bluray için tercih ettiğimi belirteyim.

Çok iyi bir oyuncu olsaydımda x box alırdım zaten . pc iyi güzel ama hertürlü program yüklemeye musait bu nedenlede karşındaki iyi olsa bile o şüphe insanı kızdırıyor :D

O nedenle forza ps3 :D

Herkese iyi oyunlar nerede opynuyorsanız oynayın sonucunda street fighter iyi bir oyun :D

• quote:

Hadi kaptın oyunu, videoyu koyda oyununu göndersin arkadaş.

dün koymuştum

inanmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: meo_tr

quote:

Hadi kaptın oyunu, videoyu koyda oyununu göndersin arkadaş.

dün koymuştum

inanmadı

Tüh gitti güzelim oyun desene
    Bu arada seni bilen biliyor. SSF4 serisinde Meo ile vs. Dudley maç yapmamış adam oyunu bilmiyor demektir benim gözümde :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myresistance -- 8 Ağustos 2011; 15:38:35 >

• Hayırlı olsun.
  • Arkadaşlar artık stick ile oynamaya karar verdim ...zatyen kötüydüm bir süre daha da kötü olacağım ....

Şimdi sizden tuş dizilimi ile ilgili yardım isteyeceğim ...Nasıl yaparsam daha pratik olur acaba?

bende şu şekilde

üstekiler soldan sağa throw LP MP L+M+H+P
    ALTAKİLER SOLDAN FOKUS LK MK L+M+H+K

dAHA İYİ BİR ÖNERİSİ OLAN YAZSIN LÜTFEN TEŞEKKÜRLER
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

quote:

yıok mu gelen bi yarım saat sallayıp yatacağım bende pazar stressi:(

bu gün cihazın yüzünü bile göremedik hesapta hafta sonu sallarız diyoduk ulan şu çalışmayı

kim icaad ettiyse fena küfrü basıyorum ona bu arada SF III için son 16 gün geri sayım başladı

aynen vektörüm aynen bütün hafta çalışıyoruz haftasonu için haftasonu dinlenmekten de birşey yapılmıyor. ne biçim hayat uleeeeyn.

bu arada vektörü banlanmasını kınıyorum!!

Ne Vector banlandimi? Bende kiniyorum ama neden banlandi acaba bi tartisma vardi ona karismadi herhalde?

• LP - MP - HP - 3P
    Lk - MK- HK - 3K
  • quote:

LP - MP - HP - 3P
    Lk - MK- HK - 3K

fokusla kapmayı çift tuş basımıyla yapıyorsun yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jarkaman

quote:

LP - MP - HP - 3P
    Lk - MK- HK - 3K

Evet çift tuş ile yapıyorum. Ama stick de tuş dizilişi açısında tüm kombinasyonlar rahat oluyor kısa bir maceram olmuştu madcatz ile oradan biliyorum ama bende yakında katılacağım stick ile Hori basit bir stick çıkardı ondan alacağım 90 Dolara (Hori V3)
  • quote:

quote:

quote:

LP - MP - HP - 3P
    Lk - MK- HK - 3K

Evet çift tuş ile yapıyorum. Ama stick de tuş dizilişi açısında tüm kombinasyonlar rahat oluyor kısa bir maceram olmuştu madcatz ile oradan biliyorum ama bende yakında katılacağım stick ile Hori basit bir stick çıkardı ondan alacağım 90 Dolara (Hori V3)

iyide madcatz 150 dolar zaten gerçi vergisi ve kargosuda var ama onlar horide de var

• quote:

quote:

quote:

quote:

LP - MP - HP - 3P
    Lk - MK- HK - 3K

iyide madcatz 150 dolar zaten gerçi vergisi ve kargosuda var ama onlar horide de var

Madcatz benim pc de olmadı, ayrıca turbosu hantal Hori kadar seri değil, donanımsal olarak Hori üstün. Malzeme kısmını bilemiyorum ama

Madcatz i ben herşey dahil 273 TL ye almıştım.

Hori stoklara geldiğinde alırsam şayet 145 TL ye gelecek herşey dahil

Edit : Link

http://www.amazon.com/gp/product/B0057WDBHA/ref=s9_simh_gw_p63_d0_i1?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=1TT3T2SZECHBEFC6W4A8&pf_rd_t=101&pf_rd_p=470938631&pf_rd_i=507846

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myresistance -- 8 Ağustos 2011; 20:59:22 >

• horinin 2 eksi yanı var birincisi hafif ikincisi de plexi kaplama yok üstünde.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

LP - MP - HP - 3P
    Lk - MK- HK - 3K

Madcatz benim pc de olmadı, ayrıca turbosu hantal Hori kadar seri değil, donanımsal olarak Hori üstün. Malzeme kısmını bilemiyorum ama

http://www.amazon.com/gp/product/B0057WDBHA/ref=s9_simh_gw_p63_d0_i1?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=1TT3T2SZECHBEFC6W4A8&pf_rd_t=101&pf_rd_p=470938631&pf_rd_i=507846

hocam nerden nasıl alıyorsan banada alırmısın? benden 1 oyun sana hediye:) madcatz yada hori istiyorum bende

• quote:

Orijinalden alıntı: mikininfifisi

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

LP - MP - HP - 3P
    Lk - MK- HK - 3K

hocam nerden nasıl alıyorsan banada alırmısın? benden 1 oyun sana hediye:) madcatz yada hori istiyorum bende

benim madcatzi satıyorum

http://forum.donanimhaber.com/m_51305834/tm.htm

• İzmir de sticke alışık iyi oynarım diyen bir arkadaş varmıdır acaba ?

Kendi yapdığım sticki denemesini istiyorum özellikle madcatz kullanmış birinin olması tercihimdir.

Eğer bir eksiği varsa meo nun sticki alacam yok fark yok derse devammm
  • 
Sayfa: önceki 395396397398399
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.