Şimdi Ara

Super Street Fighter 4 Arcade Edition - Herkes burda! (396. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.789
Cevap
21
Favori
399.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 394395396397398
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vector x-31

gel üstad sahura kadar yolu var

Gelirim bu akşam ama muhtemel çok kötü oynayacağım :D

Sticki yaptık bugun artık sadece onunla oynayacağım ama erken kaçacaksanız ben olmayabilirim çünkü akşam 11 gibi anca girebilirim.
  • bende gelebilirim panpalar ama AE yok ps3 de. hem normal hem ae açarız sende araya kaynarsın derseniz gelirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: meo_tr

bende gelebilirim panpalar ama AE yok ps3 de. hem normal hem ae açarız sende araya kaynarsın derseniz gelirim

ayıpsın sana her yer trabzon
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehme@

Belki ben gelirim gece yarisi

Kusura bakma çıkmak zorunda kaldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

quote:

Orijinalden alıntı: mehme@

Belki ben gelirim gece yarisi

Kusura bakma çıkmak zorunda kaldım

Onemli degil acaip unutmusum oyunu :)
  • ya elinde stf4 ae fazla olan varsa hayrına banada versin parası neyse elden yada
    hesabına yatırırım olmammı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fantsybebişi

ya elinde stf4 ae fazla olan varsa hayrına banada versin parası neyse elden yada

Açıkçası elimdeki SSF4 ü satmayı düşünüyorum çünki PC de grafikler muhteşem ve nerdeyse psn de gördüğümün 3 katı fazla oyuncu var sanki herkes pc ye geçmiş.

Kafam karıştı satayım mı satmayım mı diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnCoDe86

quote:

ya elinde stf4 ae fazla olan varsa hayrına banada versin parası neyse elden yada

Açıkçası elimdeki SSF4 ü satmayı düşünüyorum çünki PC de grafikler muhteşem ve nerdeyse psn de gördüğümün 3 katı fazla oyuncu var sanki herkes pc ye geçmiş.

Pc de ki oyuncu kitlesine hiç güvenme, en fazla oyuncu Ps3 de olur, en usta diğer tabir ile ProGamer lar ise Xbox360 da olur. Bu kurallar değişmez. Pc de oynayanlar çerez kitle 3 gün sonra bulamazsın yerlerinde.

• Biri XBOX360 mı dedi ?

Hayırlı işler gençlik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

Biri XBOX360 mı dedi ?

Hayırlı işler gençlik.

ortak nerelerdesin yahu
  • Buralardayım. Siz yazın ben okumaya devam ederim. :)
  • Millet elinde fazla AE olan var mı? Bir akadaşım için lazım, acil olarak.
  • @Arsenic bende malesef yok 4 kişi almıştık
  • quote:

quote:

Sadece oyuncuyu boşverin orada oynayanların çoğu makro klavye yada maus kullanıyor 15 hitlik kombolar sadece ilk vuruşdan sonra sorunsuz geliyor :d

Ben o nedenle sadece ps3 de oynuyorum.Ki normalde pc de de var

• quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

Buralardayım. Siz yazın ben okumaya devam ederim. :)

anlat bakalım panpa nası gidiyo isttemisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: PracticeMan

quote:

quote:

Pc de ki oyuncu kitlesine hiç güvenme, en fazla oyuncu Ps3 de olur, en usta diğer tabir ile ProGamer lar ise Xbox360 da olur. Bu kurallar değişmez. Pc de oynayanlar çerez kitle 3 gün sonra bulamazsın yerlerinde.

Ps3 de ben hepi topu akşam en kalabalık olması gereken saatte bile çok sınırlı oyuncu görüyorum.Normalde bu oyun ps3 te vgchartza göre avrupada 300.000 civarı sattı oynayan sayısı taş çatlasa gecede 150 falan.

Heleki mortal kombat dahada felaket 298.000 satış rakamı var 250 kişi max görürsünüz ranked oynayan adam yok.

Pc oyunculuğunu küçümsemeyin büyük bir kitle pc ye dönüş yapıyor.Oynayanların bazıları acemi ama bazılarının konsoldan geçme olduğu çok belli korkunç oynuyorlar. Eğer pc oyuncuları çerez kitleyse neden 6 senelik Battlefield2 hala oynanıyor ? Bad company 2 konsolda ben adam bulamıyorum bomboş ,pc deki serverlar sabahın körüne kadar dolu.

Xbox ta SF kitlesi daha aktif oda işte EVO da kapışan adamların (Daigo gibi) o konsolda oynamalarından kaynaklı doluluk yoksa xboxta ps3 tekinin yarısı bile satmadı SSF4.

PC versiyonu AE nin çıkalı 1 ayı doldurdu isterseniz bakın oyuncu sayısına öyle 3 günlük çerez kitlemi var ,kalıcı kitle mi var siz karar verin.

@jarkaman

Makro klavye mouse ? Yok artık !!!

Bu oyunu klavye mouse la 15 kombo çıkartanı göster sana orjinal cdkey li oyunu hediye veririm.Hani kafadan atılırda bu kadar atılmaz.

Oynayanların replayleri izle milletin hangi tuşlara baktığını dikkatle izlersen ya xbox gamepadiyle oynuyorlardır yada arcade stick var.Ben mesela motionjoy sürücüleriyle DS3 ü bağladım öyle oynuyorum.Daha izlediğim hiçbir replayde makro klavye izine rastlamadım.Ama arcade stick kullandığım zamanlar turbo yu açtığım zamanlardaki çabukluğu karşı tarafta bazen görüyorum.Adamlara mesaj attığımda herifler ya madcatz yada hori3 falan kullanıyoruz diye mesaj attıyorlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnCoDe86 -- 7 Ağustos 2011; 22:16:48 >

• street fighter klavyeyle oynanmaz , stick ayarında oynayanıda tebrik etmek lazım ama sanmıyorum stick kadar oynayabilsin
  • yıok mu gelen bi yarım saat sallayıp yatacağım bende pazar stressi:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: m1h11r

yıok mu gelen bi yarım saat sallayıp yatacağım bende pazar stressi:(

bu gün cihazın yüzünü bile göremedik hesapta hafta sonu sallarız diyoduk ulan şu çalışmayı

kim icaad ettiyse fena küfrü basıyorum ona bu arada SF III için son 16 gün geri sayım başladı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PracticeMan

quote:

quote:

Ps3 de ben hepi topu akşam en kalabalık olması gereken saatte bile çok sınırlı oyuncu görüyorum.Normalde bu oyun ps3 te vgchartza göre avrupada 300.000 civarı sattı oynayan sayısı taş çatlasa gecede 150 falan.

Heleki mortal kombat dahada felaket 298.000 satış rakamı var 250 kişi max görürsünüz ranked oynayan adam yok.

Pc oyunculuğunu küçümsemeyin büyük bir kitle pc ye dönüş yapıyor.Oynayanların bazıları acemi ama bazılarının konsoldan geçme olduğu çok belli korkunç oynuyorlar. Eğer pc oyuncuları çerez kitleyse neden 6 senelik Battlefield2 hala oynanıyor ? Bad company 2 konsolda ben adam bulamıyorum bomboş ,pc deki serverlar sabahın körüne kadar dolu.

Xbox ta SF kitlesi daha aktif oda işte EVO da kapışan adamların (Daigo gibi) o konsolda oynamalarından kaynaklı doluluk yoksa xboxta ps3 tekinin yarısı bile satmadı SSF4.

PC versiyonu AE nin çıkalı 1 ayı doldurdu isterseniz bakın oyuncu sayısına öyle 3 günlük çerez kitlemi var ,kalıcı kitle mi var siz karar verin.

@jarkaman

Makro klavye mouse ? Yok artık !!!

Bu oyunu klavye mouse la 15 kombo çıkartanı göster sana orjinal cdkey li oyunu hediye veririm.Hani kafadan atılırda bu kadar atılmaz.

Oynayanların replayleri izle milletin hangi tuşlara baktığını dikkatle izlersen ya xbox gamepadiyle oynuyorlardır yada arcade stick var.Ben mesela motionjoy sürücüleriyle DS3 ü bağladım öyle oynuyorum.Daha izlediğim hiçbir replayde makro klavye izine rastlamadım.Ama arcade stick kullandığım zamanlar turbo yu açtığım zamanlardaki çabukluğu karşı tarafta bazen görüyorum.Adamlara mesaj attığımda herifler ya madcatz yada hori3 falan kullanıyoruz diye mesaj attıyorlardı.

PC de ki SSF4 Arcade Edition da çok iyi oyuncular var, Özellikle ilk 200 de ki oyuncular çok iyi oynuyor.
    Zaten ilk 20 deki lerden bahsetmeye gerek yok, adamlar şiir gibi oynuyor.
    PC de ki oyuncu sayısının da konsollardan az olduğunu düşünmüyorum. Pc de en az 20bin online oyuncu var.
    Bu arada dünya sıralamasında ilk 150 içindeyim. oynadığım adam ile de ilk 20 deyim.
    Ayrıca PC de oyunda LAG problemi de olmuyor. Capcom çok güzel bir server sistemi kurmuş.
    Avrupa ve Amerika ile çok rahat lag siz oyun oynanıyor.
    Bir keresinde Koreli ile bile oynadım.
    PS3 cüleri PC ye bekleriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heavyy -- 8 Ağustos 2011; 11:44:39 >

• 
Sayfa: önceki 394395396397398
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.