Şimdi Ara

Super Street Fighter 4 Arcade Edition - Herkes burda! (393. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.789
Cevap
21
Favori
399.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vector x-31

quote:

Orijinalden alıntı: jarkaman

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: A-Y-A-R-S-I-Z

quote:

Orijinalden alıntı: icarus06

quote:

quote:

Zangief vs Zangief bizde cakma bi turnuva cevirelim aramizda :D

haklısın mudur aslında evo benzeri bi turnuvada biz cevirsek soyle haftasonu burdan isimleri yazsak sonra eşleşme yapsak filan cok iyi olur yaw :)

olsa güzel olur ama ben size söyleyim birinin işi çıkar biri yenilince çıkar vs tadı olmaz

doğru ama , işte bi ortak karar alıp bi gun belirlesek super olur.

Bir ara ben mağazada yapmayı düşündüm ama malesef İzmir de ki oyuncaların çoğunu tanımıyorum ankaralardan sizlerde gelmeyeceğinizi bildiğimden bu işten vazgeçtim .

Ama street fighter yeni bir oyun çıkarırsa belki xbox hediyeli bir turnuva yaparız tabi sizlerde gelirseniz.

Bu lafımı unutmayın bana hatırlatın yeni oyun cıkacak gibi olduğunda en azından bir ay öncesinde.

Ayrıca bu evo daki turnuvayı 9 tv li ekrandan da izletmeyi düşündüm ama malesef yıllık izindeydim.

Aslında İzmir de bir iki iyi oyuncuyla tanışdım hatta biri x box da baya iyi denedim şahsen nefes aldırmadı :D sizlerlede oynaması için ps3 ü aç dedik ama x box da takılıyor sonrada bir daha ulaşamadım .aslında ulaşabilsem ona yaptığım kolu denettirmek istiyorum malum benn alışamadığımdan olup olmadığını bilemiyorum :D

Senin mekan izmirdemi

Mekan Benım değil ama evet :d izmir de

Izmire geldik karsiyaka yanina ugrardik :)

ah uğrasaydıon ya bir dev ekranda street oynardık :D

(9 adet 82 ekrananın birleşmişinden oluşuyor):D

kısmet bidahaki sefere

bu arada vayy 9 adet 82 ekranmı

Evt yanlış duymadın ...gelseydin o ekranlarda street fighter oynar

oynarkende jbl marka ses sisteminide sona vurdurur mağazayı hoplatırdık :D

Her darbede gelen basla sanki böğrüne gerçekden yemişsin hissinide yaşardın :D

Artık birdahaki sefere napalım ^^

• quote:

Orijinalden alıntı: Arsenic

quote:

Orijinalden alıntı: mistara

arkadaşlar merhaba benim bir sorum olacak; şimdi rakip crouch halinde light kick light punch giderken blok halindeyim ya, heh adam bir kaç yumruktan sonra üstümden option select olarak cross up a kalktığı zaman high punch ile defedebiliyorum, pokeların üstüne hadouken attığı zamnda sorun yok combo sonuna kadar blok vaziyette bekliyorum. şöyle bir sorunum var, adam tick throw a kalktığı zaman techleme imkanım olmuyor. yani özellikle iyi oyuncularda kaç yumruktan sonra throwa kalkacağını da kestiremiyorsun adamın tek yumruk attığı oluyor, 2-3 yumruğun üstüne throw yaptığı oluyor. sormak istediğim bu olaydan en kolay nasıl kurtulabilirim? çünkü bir süre sonra adam throwa kalkar mı diye heyecan yapıp techlemeye çalışınca kafama houken shoryuken allah ne verdiyse yiyorum. haliyle pasif oynamaya başlıyorum. ne yapmalıyım?

Kara throw yapaaksın, özel tutma. Şöyleki lp+lk tuşlarının yanısıra mp'ye bas her karakterde bu özellik yok ama çoğunda var, rakip eğer tutarsa sen de kapma yaparsın keser yok yapmazsa lp falan vurur keser. Pro maçları izlersen kolay kolay tutulmuyorlar yönetmi bu.

Bunu bende bilmiyordum .İYİ bir bilgi oldu teşekkürler

• Vektör Bak bu ürün nette ascii ware diye arat amazonda 20 dolar civarı ...Denenmeye değer

• bugunku dayagımı yedim oturdum:D

@jarkaman hocam sizin mekan nerde bende izmirliyim müsayt bi gün gelmek isterim
  • her karakterin kara throw'u farklı, her karakterin de kara throwu yok. mpyle olan var mı bilmiyorum da olması için ilk frameleri cancellanabilen bir normal olması lazım, işe yaraması için de bu cancellanan framelerin ileri hareket ettirmesi lazım karakteri.

misal guile hk'si ilerlemeli bir hareket. kara throw içinde hk plink lplk.

en sinir bozucusu da kenin zaten...forward mkyi cancellıyor 232131231 metre mesafeden tutar. ilerimk plink lklp.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drskull

her karakterin kara throw'u farklı, her karakterin de kara throwu yok. mpyle olan var mı bilmiyorum da olması için ilk frameleri cancellanabilen bir normal olması lazım, işe yaraması için de bu cancellanan framelerin ileri hareket ettirmesi lazım karakteri.

en sinir bozucusu da kenin zaten...forward mkyi cancellıyor 232131231 metre mesafeden tutar. ilerimk plink lklp.

nece konuşuon bilader? kızılderili dili mi bu?

tutmayı açmak için şu videoyu izleyin anlaması daha rahat olur. bu cemile kalırsak işimiz zor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meo_tr -- 4 Ağustos 2011; 23:51:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: meo_tr

quote:

her karakterin kara throw'u farklı, her karakterin de kara throwu yok. mpyle olan var mı bilmiyorum da olması için ilk frameleri cancellanabilen bir normal olması lazım, işe yaraması için de bu cancellanan framelerin ileri hareket ettirmesi lazım karakteri.

nece konuşuon bilader? kızılderili dili mi bu?

tutmayı açmak için şu videoyu izleyin anlaması daha rahat olur. bu cemile kalırsak işimiz zor

:D şahsen bende anlamadım

• Benide ekleyebilirmisiniz psn listesine bendede super street fighter 4 varda

PSN:Ekulac
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: icarus06

quote:

quote:

Zangief vs Zangief bizde cakma bi turnuva cevirelim aramizda :D

haklısın mudur aslında evo benzeri bi turnuvada biz cevirsek soyle haftasonu burdan isimleri yazsak sonra eşleşme yapsak filan cok iyi olur yaw :)

olsa güzel olur ama ben size söyleyim birinin işi çıkar biri yenilince çıkar vs tadı olmaz

doğru ama , işte bi ortak karar alıp bi gun belirlesek super olur.

Bir ara ben mağazada yapmayı düşündüm ama malesef İzmir de ki oyuncaların çoğunu tanımıyorum ankaralardan sizlerde gelmeyeceğinizi bildiğimden bu işten vazgeçtim .

Ama street fighter yeni bir oyun çıkarırsa belki xbox hediyeli bir turnuva yaparız tabi sizlerde gelirseniz.

Bu lafımı unutmayın bana hatırlatın yeni oyun cıkacak gibi olduğunda en azından bir ay öncesinde.

Ayrıca bu evo daki turnuvayı 9 tv li ekrandan da izletmeyi düşündüm ama malesef yıllık izindeydim.

Aslında İzmir de bir iki iyi oyuncuyla tanışdım hatta biri x box da baya iyi denedim şahsen nefes aldırmadı :D sizlerlede oynaması için ps3 ü aç dedik ama x box da takılıyor sonrada bir daha ulaşamadım .aslında ulaşabilsem ona yaptığım kolu denettirmek istiyorum malum benn alışamadığımdan olup olmadığını bilemiyorum :D

Senin mekan izmirdemi

Mekan Benım değil ama evet :d izmir de

Izmire geldik karsiyaka yanina ugrardik :)

ah uğrasaydıon ya bir dev ekranda street oynardık :D

(9 adet 82 ekrananın birleşmişinden oluşuyor):D

kısmet bidahaki sefere

bu arada vayy 9 adet 82 ekranmı

Evt yanlış duymadın ...gelseydin o ekranlarda street fighter oynar

oynarkende jbl marka ses sisteminide sona vurdurur mağazayı hoplatırdık :D

Her darbede gelen basla sanki böğrüne gerçekden yemişsin hissinide yaşardın :D

Artık birdahaki sefere napalım ^^

Iyimis hakkaten dedigin gibi artik bidahaki sefere bak sana dun aksam bahsettigim izmirli hemserin mahir yukarda sana biseyler soruyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vector x-31 -- 5 Ağustos 2011; 7:36:44 >

• quote:

Caner konusuyoruz ama nece konusuyoruz konusuyoruz ama anlamiyoruz boyle bi parca vardi ercan saatcinin hatirlarmisin :D
  • quote:

Vektör Bak bu ürün nette ascii ware diye arat amazonda 20 dolar civarı ...Denenmeye değer

Ustad be bu stick bana dayanmaz 2 gunde catir cutur gider valla :)

• Fena duruyo
  • Hori v3 9 gün sonra amazon tarafından satılacakmış, şu an sadece G Dreamer gönderiyor ama Türkiye ye de gönderim yapabiliyor G Dreamer.
    Amazon u bekleyeceğim ne çok büyük ne çok küçük, 6 tuş + turbo , rengide güzel ve sade , 85 Dolara değer.
  • PS3 Fighting Commander 3 Pro çok iyiymiş boyle urunler niye Türkiye de yok yaw
  • mudurler şu habere bi göz atın derim ...

http://www.chip.com.tr/konu/oyun-oynarken-dikkat-edin-olmeyin_28373.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A-Y-A-R-S-I-Z -- 5 Ağustos 2011; 11:06:54 >
  • müdür 12 saat hareketsiz oyun oynanır mı
    işte sigaranın faydaları, mecbur arada kalkıp gidip sigara içecen
    gebersin embesil
  • quote:

quote:

Vektör Bak bu ürün nette ascii ware diye arat amazonda 20 dolar civarı ...Denenmeye değer

Ustad be bu stick bana dayanmaz 2 gunde catir cutur gider valla :)

sana birşey deyeyimmi çok sağlam :D en fazla 20 dolardan olursun ...Şu an sıfırı yokdur belki düşün taaa ps1 zamanından beri kullnılıyor :D

• quote:

Orijinalden alıntı: xelnaga

müdür 12 saat hareketsiz oyun oynanır mı
    işte sigaranın faydaları, mecbur arada kalkıp gidip sigara içecen
    gebersin embesil

haklısın mudur ama işte kendini kaptırınca oyuna demek boyle oluyo ... o zaman neymiş her sf4 de dayaktan sonra kalkıp dolaşcağız
  • quote:

Orijinalden alıntı: m1h11r

bugunku dayagımı yedim oturdum:D

@jarkaman hocam sizin mekan nerde bende izmirliyim müsayt bi gün gelmek isterim

Merhaba

cevabımı pm den yazdım herzaman müsaitiz bekleriz :D bu gun saat 2 den sonra oradayım beklerim . Bu arada yaptığım kolun bir iki lehimi attı onuda iş yerine götüreceğim görmek istersen tam zamanı ama malesef çalışmıyor şu an da :D
  • 
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.