Şimdi Ara

Super Street Fighter 4 Arcade Edition - Herkes burda! (391. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.789
Cevap
21
Favori
399.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birinciye benden zagnum bademli dondurma
  • quote:

Orijinalden alıntı: meo_tr

ilanı verdim panpalar
    http://forum.donanimhaber.com/m_51305834/tm.htm

hadi hayırlı satışlar müdür
  • quote:

Orijinalden alıntı: icarus06

Birinciye benden zagnum bademli dondurma

Buzlu badem yokmu :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

quote:

Bodrumdan sipariş verdim geliyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: meo_tr

mustafa 30-35 liralık jabra var. tanıdığım herkes onu kullanıo

bu arada madcatz TE yi satıcam var mı burdan isteyen? yoksa ilan açıyorum

keşke daha önce satsaydın o zman alırdım ama şu an elimde iki adet var yinede almayı düşünüyorum ama elim biraz rahatlayınca bu arada onu satıyorsan sen ne kullanacaksın ?
  • Bir insan nasıl olurda zamanla daha kötü oynamaya başlar bu oyunu anlamıyorum . insan değilmiyim neyim anlamadım ...

Kendime stick yaptım çocuk var diye sürekli oynayamadım bir türlü beceremiyorum stickle .

Normalde analogla oynuyordum onlada rakibe hızlı yaklaşamıyordum

normal oynama yerine alışayım dedim elimi acıttı oraya bir parça ekledim iyi olmuşdu ama şimdi yine oynayamıyorum üstelik artık analoglada oynayamıyorum :(

istediğim samanlar shoryuken bile çekemiyorum . Böyle giderse yakında oyundan soğuyacağım resmen .

Ki turnuvadan sonra gaza gelmişdim özel kombolarda çalışıyordum ama eskisindende beter oldu .:(((
  • quote:

Orijinalden alıntı: A-Y-A-R-S-I-Z

quote:

quote:

quote:

Zangief vs Zangief bizde cakma bi turnuva cevirelim aramizda :D

haklısın mudur aslında evo benzeri bi turnuvada biz cevirsek soyle haftasonu burdan isimleri yazsak sonra eşleşme yapsak filan cok iyi olur yaw :)

olsa güzel olur ama ben size söyleyim birinin işi çıkar biri yenilince çıkar vs tadı olmaz

doğru ama , işte bi ortak karar alıp bi gun belirlesek super olur.

Bir ara ben mağazada yapmayı düşündüm ama malesef İzmir de ki oyuncaların çoğunu tanımıyorum ankaralardan sizlerde gelmeyeceğinizi bildiğimden bu işten vazgeçtim .

Ama street fighter yeni bir oyun çıkarırsa belki xbox hediyeli bir turnuva yaparız tabi sizlerde gelirseniz.

Bu lafımı unutmayın bana hatırlatın yeni oyun cıkacak gibi olduğunda en azından bir ay öncesinde.

Ayrıca bu evo daki turnuvayı 9 tv li ekrandan da izletmeyi düşündüm ama malesef yıllık izindeydim.

Aslında İzmir de bir iki iyi oyuncuyla tanışdım hatta biri x box da baya iyi denedim şahsen nefes aldırmadı :D sizlerlede oynaması için ps3 ü aç dedik ama x box da takılıyor sonrada bir daha ulaşamadım .aslında ulaşabilsem ona yaptığım kolu denettirmek istiyorum malum benn alışamadığımdan olup olmadığını bilemiyorum :D

• quote:

quote:

quote:

Ahaa haa haaa :D

• quote:

Orijinalden alıntı: jarkaman

quote:

quote:

quote:

quote:

Zangief vs Zangief bizde cakma bi turnuva cevirelim aramizda :D

haklısın mudur aslında evo benzeri bi turnuvada biz cevirsek soyle haftasonu burdan isimleri yazsak sonra eşleşme yapsak filan cok iyi olur yaw :)

olsa güzel olur ama ben size söyleyim birinin işi çıkar biri yenilince çıkar vs tadı olmaz

doğru ama , işte bi ortak karar alıp bi gun belirlesek super olur.

Bir ara ben mağazada yapmayı düşündüm ama malesef İzmir de ki oyuncaların çoğunu tanımıyorum ankaralardan sizlerde gelmeyeceğinizi bildiğimden bu işten vazgeçtim .

Ama street fighter yeni bir oyun çıkarırsa belki xbox hediyeli bir turnuva yaparız tabi sizlerde gelirseniz.

Bu lafımı unutmayın bana hatırlatın yeni oyun cıkacak gibi olduğunda en azından bir ay öncesinde.

Ayrıca bu evo daki turnuvayı 9 tv li ekrandan da izletmeyi düşündüm ama malesef yıllık izindeydim.

Aslında İzmir de bir iki iyi oyuncuyla tanışdım hatta biri x box da baya iyi denedim şahsen nefes aldırmadı :D sizlerlede oynaması için ps3 ü aç dedik ama x box da takılıyor sonrada bir daha ulaşamadım .aslında ulaşabilsem ona yaptığım kolu denettirmek istiyorum malum benn alışamadığımdan olup olmadığını bilemiyorum :D

Senin mekan izmirdemi

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ahaa haa haaa :D

o ne yaw ödüle bak kimse birinci olmak istemez ki

• quote:

Orijinalden alıntı: jarkaman

Bir insan nasıl olurda zamanla daha kötü oynamaya başlar bu oyunu anlamıyorum . insan değilmiyim neyim anlamadım ...

Kendime stick yaptım çocuk var diye sürekli oynayamadım bir türlü beceremiyorum stickle .

Normalde analogla oynuyordum onlada rakibe hızlı yaklaşamıyordum

normal oynama yerine alışayım dedim elimi acıttı oraya bir parça ekledim iyi olmuşdu ama şimdi yine oynayamıyorum üstelik artık analoglada oynayamıyorum :(

istediğim samanlar shoryuken bile çekemiyorum . Böyle giderse yakında oyundan soğuyacağım resmen .

Ki turnuvadan sonra gaza gelmişdim özel kombolarda çalışıyordum ama eskisindende beter oldu .:(((

Bende dün oynadım Abel ile 1 el çok değişme yoktu ama soğuma olmuş, oynayasım gelmedi. Yun ile attım biraz fena değil ama o da hızlı geldi. Kısacası normal oynamadıkça el alışkanlığını kaybediyor.
    Birde bakma buradakiler sadece SF oynayan kişiler normaldir o kadar alışık olmaları

• SF III icin safak karanlik :( daha 20 gun var cikmasina gecermi
  • quote:

SF III icin safak karanlik :( daha 20 gun var cikmasina gecermi

patron bu oyunda garuda olacak mı yaw

• Off keske olsa ayarsiz dostum ama malesef garuda ex serileri ile tarihe gomuldu artik
  • quote:

Off keske olsa ayarsiz dostum ama malesef garuda ex serileri ile tarihe gomuldu artik

bu kotu oldu be mudur sırf garuda için alırdım :( gelmiş geçmişen sevdiğim sf karakteridir garuda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A-Y-A-R-S-I-Z -- 4 Ağustos 2011; 10:54:52 >
  • Agalar bana bir hayırsever Yun un kombo listesini atabilir mi ? Çıktısını alıp akşama çalışayım biraz

Var mı böyle hayır sever. Gamefaqs.com , Eventshub yada SRK da vardı listesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: PracticeMan

Agalar bana bir hayırsever Yun un kombo listesini atabilir mi ? Çıktısını alıp akşama çalışayım biraz

*Please Read The Description* Findings after just a few hours of yun gameplay.The majority of these combo’s are practical minus the last combo so far. Basic yun combos combo
    1- cr.lk, cr.lp, st.lp, cr.mk, lp lunge punch combo
    2- cr.lk, cr.lp. st.lp, st.mp, st. hp, st. back+hp combo
    3- cr. lk, cr. lp, st. lp, st. mp, ex dragon kicks, lp lunge punch yun genei jin combo’s and set-ups combo 1- cr. lk, cr. lp, st. lp, st. mp, lp shoulder slam, genei jin, standing hk, hp lunge punch, hp force plam x2 repeat combo 2- st. lp, st. lk, st. mp, lp shoulder slam, genei jin. input combo from combo 1 or make your own. combo 3- cr.lk, cr.lp. st.lp, st.mp, st. hp, st. back+hp, genei jin, mp lunge punch( if you do hp lunge punch it will cross up and you’ll switch sides possibly basic yun ultra 1 set-ups combo 1- cr.lk, cr.lp. st.lp, st.mp, st. hp, st. back+hp, ex focus attack, foward dash , ultra 1 ( you must do the ultra fairly quick or it will wiff), ex shoulder slam afterwards is optional combo 2-cr. lk, cr. lp, st. lp, st. mp, ex dragon kicks, ultra 1, ex shoulder slam is optional combo 3- (corner) ex force palm, ultra 1, ex should slam is optional combo

4- force palm, fadc, ultra 1. you dont need the fadc but the timing is more strict if you do it without combo

5- (corner) ex force palm, ex dragon kicks, ultra 1, ex shoulder slam. ex shoulder slam is optional Final genei jin combo Genei jin set-up of choice but has to remain grounded.st. hp for 2 hits, jump cancel up foward, instant …

mudur bunu buldum ama biraz karışık sanki

• quote:

quote:

Agalar bana bir hayırsever Yun un kombo listesini atabilir mi ? Çıktısını alıp akşama çalışayım biraz

*Please Read The Description* Findings after just a few hours of yun gameplay.The majority of these combo’s are practical minus the last combo so far. Basic yun combos combo
    3- cr. lk, cr. lp, st. lp, st. mp, ex dragon kicks, lp lunge punch yun genei jin combo’s and set-ups combo 1- cr. lk, cr. lp, st. lp, st. mp, lp shoulder slam, genei jin, standing hk, hp lunge punch, hp force plam x2 repeat combo 2- st. lp, st. lk, st. mp, lp shoulder slam, genei jin. input combo from combo 1 or make your own. combo 3- cr.lk, cr.lp. st.lp, st.mp, st. hp, st. back+hp, genei jin, mp lunge punch( if you do hp lunge punch it will cross up and you’ll switch sides possibly basic yun ultra 1 set-ups combo 1- cr.lk, cr.lp. st.lp, st.mp, st. hp, st. back+hp, ex focus attack, foward dash , ultra 1 ( you must do the ultra fairly quick or it will wiff), ex shoulder slam afterwards is optional combo 2-cr. lk, cr. lp, st. lp, st. mp, ex dragon kicks, ultra 1, ex shoulder slam is optional combo 3- (corner) ex force palm, ultra 1, ex should slam is optional combo

4- force palm, fadc, ultra 1. you dont need the fadc but the timing is more strict if you do it without combo

5- (corner) ex force palm, ex dragon kicks, ultra 1, ex shoulder slam. ex shoulder slam is optional Final genei jin combo Genei jin set-up of choice but has to remain grounded.st. hp for 2 hits, jump cancel up foward, instant …

yok yok ben anlıyorum bu dili :) sağol , faq şeklinde bulabilir misin ? Gamefaqs.com dan falan

• quote:

quote:

quote:

yok yok ben anlıyorum bu dili :) sağol , faq şeklinde bulabilir misin ? Gamefaqs.com dan falan

ayıpsın mudur bakayım . bulunca yazarim buraya

• quote:

Silviro arkadasimizdanda destek alabilirsin kendisi su anda Yun la master yapmakla meskul :) gecen kapistigimizda masallah bende yeni kesfettigi kombolarin hepsini denemisti :D nerden geldigimi sasirdim :D
  • 
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.