Şimdi Ara

Süper Spor Araçları Günlük Kullanmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Geçen ay karşımızdaki sitede ki biri Lamborghini Gallardo almış (sesinden hemen anlaşılıyor)
    Ancak bey amca Adana yollarında (cidden berbat) bu aracı günlük kullanıyor bildiğiniz her sabah işe gidiyor geliyor Gallardo'yla

Nasıl bir gelir bunu karşılar anlam veremedim :)

ha "sende oturdun bunu mu takip ediyorsun işsiz" diyenlere evet işsizim :) (yeni mezun inşaat mühendisine iş bulabilecek olan varsa temasa geçsin )

• Dun mersinden adanaya giderken otobanda beyaz renk gormustum. O muydu acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 32 senedir Adana dayım gallardoya rastlamadım semt neresi ?
  • Gallardoyu bilmemde günlük kullanıma en uygun süper spor araç 911 her gün görüyorum yeni kasasını

• Sitede oturan adam,
    Her sabah mesai saatlerinde kalkıp işe gidip geliyor,
    Adana'da yaşıyor,

ve bu adam Gallardo alıyor. Yanlış anlama yalan söylüyorsun demiyorum ancak bir türlü mantığım almadı da o bakımdan yazmak istedim.

Bence boş vakitlerini mor sayfaları araştırıp cv'ni göndererek değerlendirmelisin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaTaDoR

Sitede oturan adam,
    Her sabah mesai saatlerinde kalkıp işe gidip geliyor,
    Adana'da yaşıyor,

ve bu adam Gallardo alıyor. Yanlış anlama yalan söylüyorsun demiyorum ancak bir türlü mantığım almadı da o bakımdan yazmak istedim.

Bence boş vakitlerini mor sayfaları araştırıp cv'ni göndererek değerlendirmelisin.

insan çeşit çeşit hele adanada her insan kendi içinde çeşit çeşit hocam, mümkündür.
  • adanada bende hiç gallardo görmedim hangi semt aceba
  • Bahsettiğim arkadaş Ataköy sitesinde yada onun çevresindeki villalarda oturmakta (Carrefour'un tam karşısında ki büyük koruluğu olan site) bende Adana koop'ta oturmaktayım siteden çıkıp benim apartmanın önünden geçerken görmekteyim
    ilk 3-5 gün misafir falan sandım sonra baktım adam her gün geçmekte

@ MaTaDoR

boş vakitlerimi bilgisayarda program öğrenmeye çalışarak geçiriyorum
    ama pencereden gelen güzel bir ses olunca kalkıp bakıyor insan ister istemez
    teşekkürler imalı tavsiyelerin için

@ Gokhan G.

Füme renkte bir araçtı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaman Ötesi -- 23 Eylül 2014; 11:50:48 >
  • Günlük kullanılirsa satılırken ilanda "Sadece haftasonları kullanilmiştır, kapalı garajda saklanmıştır" şeklindeki ibare yazılamaz. O yüzden günlük kullanmak istemez kimse.

• böbrek taşı vardır. düşürmek için belediye otobüsü yerine sert spor araç kullanmak istemiş olabilir.
  • hevesini atana kadar işe onla gidip gelir..sonra normal bir araca devam eder...

bu araçlar sanılanın aksine gündelik hayatta da kullanılır.
  • Ferrari-lamborghini bunlar pek günlük kullanım araçları değil zira bakım olayları lastik değiştirmeleri günlük araçlara göre çok pahalı ve sık.
    genelde motordan çıkara bildikleri kadar yüksek performans çıkardıkları için öyledir.

günlük spor arabalar porsche-mercedes amg-bmw m serisi. bunlarla işe gidip gelinir her gün aslında normal araba gibi.

tabi lamborghini alıp plaka sını çıkartıp vergisini veren adam bunları düşünmez bile.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.