Şimdi Ara

Super Slimden sonra gelecek yeni ps3 hakkında ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba geçen bir haber gördüm ps3 ün yeni bir kasa ile gelebileceği ilgili cech-4200 numaralı kasalar gelicekmiş bunlarda cpu ve gpu nm olarak düşürüp super slim e göre daha iyi bir soğutma sistemi yapılcakmış diyorlar , bazıları ise sadece renk değişikliği yapılcak diyor tam ps3 super slim almaya karar vermiştim kararımı erteledim bu yüzden ben ps3 ü gta 5 oynamak için alıcam sizce bu yeni kasalar çıkarmı yoksa aynımı kalıcak ps3 çıkarsada ne zamana çıkar bilgisi olan varmı bu konuda teşekkürler.

• bidaha m gelıyo iyice çorba oldu artık
  • Al kardeşim super slim i daha geliştirecek bir şey kalmadı yeterince sorunsuz zaten en yeniler.
  • GTA V'in yeni nesile çıkma gibi bir ihtimali var.Yani adamlar ilkbaharda geliyor demişlerdi.Sonra oyunu sonbahara kadar ertelediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marik Ishtar

GTA V'in yeni nesile çıkma gibi bir ihtimali var.Yani adamlar ilkbaharda geliyor demişlerdi.Sonra oyunu sonbahara kadar ertelediler.

keşke dediğin gibi olsa fakat ps4 le xbox one a çıkacak olsa adamlar niye yazmasın çıkacak platformlar arasına veya niye açıklamasın yeni nesil konsollarada yapılıyor diye ben böyle düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tokuchi Toua

Al kardeşim super slim i daha geliştirecek bir şey kalmadı yeterince sorunsuz zaten en yeniler.

doğru diyorsunda aldımmı en son olan sıkıntısız olur mantığıyla alıp oynucam kafam rahat olsun istiyorum bende gta 5 en kötü 1 sene oynaarım çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuperEnder

Arkadaşlar merhaba geçen bir haber gördüm ps3 ün yeni bir kasa ile gelebileceği ilgili cech-4200 numaralı kasalar gelicekmiş bunlarda cpu ve gpu nm olarak düşürüp super slim e göre daha iyi bir soğutma sistemi yapılcakmış diyorlar , bazıları ise sadece renk değişikliği yapılcak diyor tam ps3 super slim almaya karar vermiştim kararımı erteledim bu yüzden ben ps3 ü gta 5 oynamak için alıcam sizce bu yeni kasalar çıkarmı yoksa aynımı kalıcak ps3 çıkarsada ne zamana çıkar bilgisi olan varmı bu konuda teşekkürler.

Haberin linkini atarmısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: west26

quote:

Orijinalden alıntı: SuperEnder

Arkadaşlar merhaba geçen bir haber gördüm ps3 ün yeni bir kasa ile gelebileceği ilgili cech-4200 numaralı kasalar gelicekmiş bunlarda cpu ve gpu nm olarak düşürüp super slim e göre daha iyi bir soğutma sistemi yapılcakmış diyorlar , bazıları ise sadece renk değişikliği yapılcak diyor tam ps3 super slim almaya karar vermiştim kararımı erteledim bu yüzden ben ps3 ü gta 5 oynamak için alıcam sizce bu yeni kasalar çıkarmı yoksa aynımı kalıcak ps3 çıkarsada ne zamana çıkar bilgisi olan varmı bu konuda teşekkürler.

Haberin linkini atarmısın

link paylaşılıyormu bilmiyorum ama google da ps3 cech 4200 diye aratırsan bir çok sitede bulabilirsin.

• Resmi yokmu konsolun
  • Hobaa cumartesi super slim aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • super ultra mega sonic extra slim çıkacakmış satın konsolları dostum bu ürün bir harika
  • En güzeli fat kasa, böyle kocaman olunca göz dolduruyor
    Kim ister telefon büyüklüğünde Playstation'ı?
  • Yok artık !
  • Konsolun zaten bir sıkıntısı problemi yok daha yeni konsola gerek yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • özel üretim sadece kore için çıkacak diye biliyorum o da slim olacak zaten
  • Yeni Konsola ihtiyaç yok zaten Super Slim en iyisi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.