Şimdi Ara

Super Saiyan Blue Goku vs Superman Takımı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kingdom Come Superman
    All Star Superman
    Kal Kent (Superman One Million)
    Rebirth Superman
    H'el

Ss Blue Goku multi galaktik sanırım . Bilgisi olanlar featlerini ve tierini yazabilirler .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sen manga anime bolumunde de aktifsin anlarsın . Kim yener ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Son_of_Krypton -- 23 Mayıs 2018; 18:59:40 >
  • Ben böyle anime manime bilmem ama multi galaktikmi diyosun

Kal kent galaktik demiştin

All star ve Kc de bol değil Kc multi solar

• All Star saldırı potansiyeli olarak solar system .. Ama kaldırma gücü olarak tek eliyle kentilyonlarca ton kaldırdı. Bu da gezegen anca ..

• Emin değilim ala Team alır gibi

• Son_of_Krypton kullanıcısına yanıt
    Anime konusunda pek bilgim yok maalesef.

Ama eğer Multi galaktik ise alır diyorum .

• ben1905 kullanıcısına yanıt
    Blue'nun olduğu animeye bakmak lazım .

• Kal Kent solo
    All-Star Superman belki solo

H'el tek başına bile baya bela olur.
    KC Superman tek başına bile baya bela olur.
    Rebirth Superman tek başına yenilir.

Hepsini toplayınca DBZ'den Zeno ya da Whiz falan gelmeyecekse zaten bir şansları yok. Kal Kent abi çok fazla ağırlığını koyuyor.
  • Hadeyan kullanıcısına yanıt
    Ne tür bir cahilsin birader ? Blue Goku multi galaktik olarak geçiyor . All Star Superman'in en büyük feati tek eliyle kentilyonlarca ton ağırlık kaldırması bu da Dünya dengi gezegen ağırlığı demek . Buster seviyesi ise solar system .. Kal Kent bile galaktik anca (o bile şüpheli)

Tek bir galaksiyi Titano denen bir karakterden yardım alarak yavaşlatıyor ..

Diğerlerini saymıyoruk zaten

• DBZ evreninde pek çok şey "geçer" ama gösterilme sorunları olur. Scan atarsan seviniriz.

Kal Kent ise 5. Boyut Cin Kanı olmadan önce bile Galaktik idi o kanla daha da absürt bir seviyeye geçti (Multi-galaktik potansiyel). Ayrıca her şey "buster" seviyesi değildir. Hax dediğimiz bir şey de var. Goku o seviye de bir telepat ya da Psycic ile dövüşmedi. Her şeyi geçtim Kal Kent yumruk ile uzay-zaman bariyerini delip zaman yolculuğu yapan bir azman... Işınla gezegen ya da galaksi patlatmaktan biraz ötesi

All-Star Superman desen en büyük feati o değil.. Orada o rakam o makinanın sağlayabildiği son rakam... Adamın sınırı o değil.. Adam Android Güneş Solaris'i tek başına yendi ve Solaris Galaksi level bir tehdittir. Sun-Eater'ı kendine pet yapmış ve o Sun-Eater'ı bile yok eden Solaris'i çok çok zayıflamış haliyle yenmiş bir Superman vardı orada. Yani en büyük feati o değil bu.

Ayrıca Goku'nun çok fazla low feati de var. Ve bu onu hax ataklara karşı kırılgan yapıyor... Goku'nun bu kadronun tamamına karşı varlık gösterebileceğine inanmak saflıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hadeyan -- 28 Mayıs 2018; 20:3:47 >
  • Hadeyan kullanıcısına yanıt
    BLOK 😒

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Neden blokladın?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hadeyan

DBZ evreninde pek çok şey "geçer" ama gösterilme sorunları olur. Scan atarsan seviniriz.

Kal Kent ise 5. Boyut Cin Kanı olmadan önce bile Galaktik idi o kanla daha da absürt bir seviyeye geçti (Multi-galaktik potansiyel). Ayrıca her şey "buster" seviyesi değildir. Hax dediğimiz bir şey de var. Goku o seviye de bir telepat ya da Psycic ile dövüşmedi. Her şeyi geçtim Kal Kent yumruk ile uzay-zaman bariyerini delip zaman yolculuğu yapan bir azman... Işınla gezegen ya da galaksi patlatmaktan biraz ötesi

All-Star Superman desen en büyük feati o değil.. Orada o rakam o makinanın sağlayabildiği son rakam... Adamın sınırı o değil.. Adam Android Güneş Solaris'i tek başına yendi ve Solaris Galaksi level bir tehdittir. Sun-Eater'ı kendine pet yapmış ve o Sun-Eater'ı bile yok eden Solaris'i çok çok zayıflamış haliyle yenmiş bir Superman vardı orada. Yani en büyük feati o değil bu.

Ayrıca Goku'nun çok fazla low feati de var. Ve bu onu hax ataklara karşı kırılgan yapıyor... Goku'nun bu kadronun tamamına karşı varlık gösterebileceğine inanmak saflıktır.
    hocam dbz kainin 17. bölümünde falan sıkılıp süper e geçtim.Bu arada izlediyseniz hepsini önemli bölümleri yazarmısınız
    orda db evreninin galactusu gibi bir karakter var 7. bölümdeyim evreni yok edecek diyorlardı.
    ve universe buster bir karakteri ilerleyen bölümlerde büyük ihtimal yenecek goku.
    bunlar vız gelir bence.
  • Umut Cicen kullanıcısına yanıt
    DBZ Evrenine çok hakim değilim ancak arkadaş grubumda sağlam takipçileri var onlara da sorarım ancak benim anladığım kadar siz Zeno'yu diyorsunuz. Zeno 12 Evrene hükmediyor ve Onla dövüşmedi, dövüşmeyi bile hayal edemedi. Goku'nun son dönem en büyük dövüşleri Beerus, Whis, Hit ve Jiren oldu. Whis'e karşı çok varlık gösteremediler. Beerus ile git gelliler ancak sonradan Beerus'un net daha güçlü olduğu belirtildi. Jiren baya güçlüydü. Hit ise yüksek sınıftaki düşük seviyeli idi :D

Dövüşler hala dövüş sanatları musabakası havasında gidiyor zaten.. DBZ'de en büyük sorun bir karakterin Low End (alt sınır) Feati(beceri gösterimi) ile High End (Üst Sınır) arasındaki fark..

Ama dediğim gibi çok net, takibinde olduğun ıncığını cıncığını bildiğim bir evren değil.
  • quote:

DBZ Evrenine çok hakim değilim ancak arkadaş grubumda sağlam takipçileri var onlara da sorarım ancak benim anladığım kadar siz Zeno'yu diyorsunuz. Zeno 12 Evrene hükmediyor ve Onla dövüşmedi, dövüşmeyi bile hayal edemedi. Goku'nun son dönem en büyük dövüşleri Beerus, Whis, Hit ve Jiren oldu. Whis'e karşı çok varlık gösteremediler. Beerus ile git gelliler ancak sonradan Beerus'un net daha güçlü olduğu belirtildi. Jiren baya güçlüydü. Hit ise yüksek sınıftaki düşük seviyeli idi :D

Dövüşler hala dövüş sanatları musabakası havasında gidiyor zaten.. DBZ'de en büyük sorun bir karakterin Low End (alt sınır) Feati(beceri gösterimi) ile High End (Üst Sınır) arasındaki fark..

Ama dediğim gibi çok net, takibinde olduğun ıncığını cıncığını bildiğim bir evren değil.
    spoilere gerek yoktu :D
    beerustan bahsediyorum yorumu yaparken aklıma gelmemiş
    kaio sama gezegen yokeden uyandı bu sefer evreni yokedecek vs vs zırvalıyordu.
  • Umut Cicen kullanıcısına yanıt
    Aa pardon hocam siz bölümleri yazar mısınız diyince ben o bölümlerde ne olduğunu yazar mısınız gibi anladım her halde :D Spo çakmış oldum çok pardon :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Son_of_Odin

Neden blokladın?
    cunki vericek bir cevabı yok oyuzden blok <3
  • S1rSwagger S kullanıcısına yanıt
    forumda eğlence kaynağı oldun gll benim konumada biraz güldür beni dün karar aldım senin yazılarını gülmek için okuyacağım ama sen gel yinede
  • quote:

Aa pardon hocam siz bölümleri yazar mısınız diyince ben o bölümlerde ne olduğunu yazar mısınız gibi anladım her halde :D Spo çakmış oldum çok pardon :D
    aynen sorun yok :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.