Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

***SÜPER PC***

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
10
Cevap
0
Favori
217
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1065 Mesaj
    Referanslar: 22

Katılım Zamanı
    03 Mayıs 2003

Durum
    Forumda değil

4 Not
    Prescott 3.0
    PİYASA FİYATI=====> 191 $ + KDV

ASUS p4c800 i875p
    PİYASA FİYATI=====> 172 $ + KDV

1gb dual kit OCZ 550 Mhz Golden Edition
    PİYASA FİYATI=====> 453 $ + KDV

LEADTEK 6800 GT 256 MB Ekran kartı
    PİYASA FİYATI=====> 481 $ + KDV

Creative Audigy 2 ZS
    PİYASA FİYATI=====> 99 $ + KDV

Western Digital Raptor 10.000 Rpm Hdd 2 Adet Sata Raid durumda (2*36.7 GB )
    PİYASA FİYATI=====> 2*126 $ = 252 $ + KDV

ThermalTake vm 2000a Kasa
    PİYASA FİYATI=====> 129 $ + KDV

ThermalTake Xaser III 480 Watt Psu
    PİYASA FİYATI=====> 95 $ + KDV

Samsung 52x24x52x16 CD-RW DVD-ROM Combo Drive PİYASA FİYATI=====> 50 $ + KDV

TOPLAM : 1922 $ + KDV = 2267,96 $

Philips 170S2 17'' LCD =====> Bunada 350 $ desek(piyasa fiyatını bilmediğimden çok makul bir fiyat yazdım) + 2267,96 = 2617,96 $

VE BENİM İSTEDİĞİM FİYATA GELİNCE ================ > 2000 $ KAZANCINIZ == > 617,96 $

Parçalar faturalı ve garantilidir..

PARÇA SATIŞI YOKTUR !!

|
    |

Sorunlu alış-veriş ; msavural

• Yarbay
    2096 Mesaj
    Referanslar: 85

Katılım Zamanı
    20 Ağustos 2004

Parça parça satmayı düşünürsen ramlere 330dolar werim
    |
    |
    AlışverişYaptıklarım :BeyazBüyü,Speed-Step,fenomenhaa,Baykaya,cafesnet,kesker,java,arbiter,pSyCo,x-gen,vitro,lazo,Khalkedon,twwrx,highend,Danielmarcos,Biruzec,$idikli,halvet,ajmet,imaginary,Spica,baha,Meneme2002,niyatovic
    o2lisu,Kehribar,apache,Erdemliol,serdar1soz,aeneis,desparatto,nezarruzi,toonjai,magiK,ONIONBUD,tansel,teknikel,truth,s!nan,brtana,trqx,unformat,gökhan_53,ryan cohen,demircibu,Cry Of Cyrus.vitaly_cl,DARTHNAZİ,sierra,cuh65,goblin,kortin,toshieee,eci_i,zee,candostum,expro,driver555,omersener,tuncayantar,zatoci,selweLs,mazhar,Supremum,palet,TцGy ,s@n@ne,eskobar35,saydam,kyorhan,habecan,efece,Alperileri,Timeguard,halitk,sarpuli,wwwengin,pLayer,z.x.c,sentanno,nesferato,skinny,mece,DarthVaderRSi,asefik,süsse,SayGili ,meroboy,imuratk,byRamo Nickini unuttuğum onlarca kişi (:
  • Yüzbaşı
    918 Mesaj
    Referanslar: 49

Katılım Zamanı
    20 Kasım 2004

PM ATTIM.
    istersen msnye gel eminem_06@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THE_ONE06 -- 20 Aralık 2004, 22:39:58 >
    |
    |
    mahony99, enemy1980, LsT, centerland, ankura, athloon , mrardahan, hımbıl, talip333, muho06, konsey, MrBlack, sharkatk,German, Amdlinux, sadoes, memet, nihattr, aykhut, meneme2002, ioz, R635X, toshieee, bilader007, spaydix, mehmet_koksal, bkalaz, BeFeD, Miharbi, eticet06 (en güzel alışverişim), errdem, speedy35, ScORphY, SpeedTwelve, Borga-x, voodoo child, tatlisi, asts, AthloN, maviturk, aL3n_it, afarslan ve ismi hatırlayamadığım bi çok arkadaş (Hatırlayanlar varsa lütfen bana p.m atsın)
  • Yüzbaşı
    813 Mesaj
    Katılım Zamanı
    27 Nisan 2004

Durum
    Forumda değil

satamadın gitti yaw hocam...
    |
    |
  • Yarbay
    2096 Mesaj

Katılım Zamanı
    20 Ağustos 2004

Harbi diom 330dolar trik para werim...Tabe parça parça satarsan ve fiyatta sana uyarsa

Edit:Parça satışı yoktur yazını sonradan okudum kusura bakma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi {PeGaSuS} -- 20 Aralık 2004, 22:35:32 >
    |
    |
    AlışverişYaptıklarım :BeyazBüyü,Speed-Step,fenomenhaa,Baykaya,cafesnet,kesker,java,arbiter,pSyCo,x-gen,vitro,lazo,Khalkedon,twwrx,highend,Danielmarcos,Biruzec,$idikli,halvet,ajmet,imaginary,Spica,baha,Meneme2002,niyatovic
    o2lisu,Kehribar,apache,Erdemliol,serdar1soz,aeneis,desparatto,nezarruzi,toonjai,magiK,ONIONBUD,tansel,teknikel,truth,s!nan,brtana,trqx,unformat,gökhan_53,ryan cohen,demircibu,Cry Of Cyrus.vitaly_cl,DARTHNAZİ,sierra,cuh65,goblin,kortin,toshieee,eci_i,zee,candostum,expro,driver555,omersener,tuncayantar,zatoci,selweLs,mazhar,Supremum,palet,TцGy ,s@n@ne,eskobar35,saydam,kyorhan,habecan,efece,Alperileri,Timeguard,halitk,sarpuli,wwwengin,pLayer,z.x.c,sentanno,nesferato,skinny,mece,DarthVaderRSi,asefik,süsse,SayGili ,meroboy,imuratk,byRamo Nickini unuttuğum onlarca kişi (:
  • Yarbay
    2457 Mesaj
    Referanslar: 26

Katılım Zamanı
    25 Kasım 2003

Durum
    Forumda değil

1 Not
    Yaw buradaki parçaları hepsini alalım ya ortaklaşa herkes ihtiyacı olanı alsın nasıl olur
    |
    |

Katılım Zamanı
    20 Ağustos 2004

quote:

Orjinalden alıntı: reLo

Yaw buradaki parçaları hepsini alalım ya ortaklaşa herkes ihtiyacı olanı alsın nasıl olur

Alalım walla ama ramleri kimseye yar etmem sölim.....harp çıkar walla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi {PeGaSuS} -- 21 Aralık 2004, 0:20:43 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1087 Mesaj
    Referanslar: 4

Katılım Zamanı
    14 Mart 2003

Durum
    Forumda değil

quote:

Orjinalden alıntı: deathlord
    ...
    VE BENİM İSTEDİĞİM FİYATA GELİNCE ================ > 2000 $ KAZANCINIZ == > 617,96 $
    ...

Allahım allahım:)) Bende bu kısmı 2000$ kazancınız olacak istediğim 617,96$ olarak algıladım da "ohaa" diyordum:))))))))) Hocam seninki de büyük hata benim gibi aklı bi karış havada yorgunluktan geberen tipler için şu kazancınız yazısının önüne bi virgül atılır yada alt satıra indirilebilirdi:P (Yavuz hırsız moduna girdim:):P)

Hayırlı satışlar...
    |
    |

• Yüzbaşı
    507 Mesaj
    Katılım Zamanı
    22 Eylül 2004

Durum
    Forumda değil

BU KADAR OLUR
    |
    |
    04 Ocak 2004

Durum
    Forumda değil

|
    |
  • Binbaşı
    1065 Mesaj
    Referanslar: 22

Katılım Zamanı
    03 Mayıs 2003

Durum
    Forumda değil

4 Not
    Ortaklaşa alma fikrini tuttum msn adresim: fatihyetis@yahoo.com lütfen sistem olarak ilgilenenler gelsin
    |
    |

Sorunlu alış-veriş ; msavural
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
üniversite
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,354
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.