Şimdi Ara

180Hz - 1 MS (GtG) - RAPID IPS - 4.199 TL | ITOPYA.COM'DA AYIN ÜRÜNLERİ MSI EKİPMANLAR! (235. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ProgreSsive aTTacK Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
4.995
Cevap
141
Favori
1.124.251
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vazgeçtim, bu kadar olumsuz yorum + gıcık youtuber-influencer tiplerine para harcayan firmaya yaklaşmamak benim için daha mantıklı.

• EREN.SİMSEK kullanıcısına yanıt

ben corsair sıvı soğutma aldım boştayken çok gürültülü çalıştığı için iade ettim kabul ettiler.

razer koltuk aldım gıcırdamaya başladı aldıktan 2 ay sonra itopyaya gönderdim 10-15 gün sonra stok yokmuş başka koltuk verebiliriz yada para iadesi dediler para iadesi istedim paramı iade ettiler.

DT100G3/32GB 20 liralık usb almıştım bozuldu onuda kargoyla gönderdim yenisi gönderdiler

gigabyte anakart almıştım bozuldu ona baya uğraştırdılar fatura bedeli üzerinden iade etmek istediler kabul etmedim anakart 2 katı fiyata çıkmıştı stok yok diye başka marka anakart verdiler kabul ettim.

sorun itopyadan daha çok markalardan kaynaklanıyor sanırım gigabyte mesela bizi sallamayan servisi kötü müşteri hizmetleri berbat bir firma.

• depolama ürünlerinde hiç indirim yo bence

• Bugün indirim yapacaklarmış. Hazır sistem almayı düşünüyordum tavsiye etmez misiniz arkadaşlar?

• Jimmy Vulmer kullanıcısına yanıt

Her gün "efsane" "gece" "çılgın" indirimler yapıyorlar 180Hz - 1 MS (GtG) - RAPID IPS - 4.199 TL | ITOPYA.COM'DA AYIN ÜRÜNLERİ MSI EKİPMANLAR! 180Hz - 1 MS (GtG) - RAPID IPS - 4.199 TL | ITOPYA.COM'DA AYIN ÜRÜNLERİ MSI EKİPMANLAR!  dün vardı, önceki gün de vardı 180Hz - 1 MS (GtG) - RAPID IPS - 4.199 TL | ITOPYA.COM'DA AYIN ÜRÜNLERİ MSI EKİPMANLAR!  gerisini sen düşün..

• 11 bin ve 14 binlik hazır sistemler hakkında ne düşünüyorsunuz alınır mı ?

• UçanZebra kullanıcısına yanıt

11 bin olan fiyatına göre fena değil alınabilir.

• rocky_balbao kullanıcısına yanıt

Corsair sıvı soğutmanın modeli neydi bende düşünüyordum 360mm corsair sıvı soğutma ? Çok ses çıkarıyorsa farklı markalara yöneleyim

• yok ya en baz model h100x pompası devir ayarlı değildi boştayken rahatsız edici seviyede oluyordu sesi

https://www.akakce.com/islemci-sogutucu/en-ucuz-corsair-hydro-h100x-cw-9060040-ww-sivi-sogutma-fiyati,394007582.html

ama soğutması sıradan 360mm'lerden daha iyiydi

• rocky_balbao kullanıcısına yanıt

Ben Corsair iCUE H150i Elite Capellix 360mm bundan almayı düşünüyordum da dedim sıkıntı mı var diye . Teşekkürler bilgi için.

• onda sıkıntı olacağını sanmam

• Thermaltake Toughpower GF 750W 80+ GOLD Full Modüler 140mm Fanlı PSU bunun fiyatı uygun mu

• güzel sistem var mı acaba

• Jrokez ne?

• Asus dual 3060ti oc 12300tl itopya da o niye yazılmamış sıcak firsatlarda piyasada şuan en ucuz

• güzel indirimler var.

• AerondightSV kullanıcısına yanıt
    Mesela neler üstadım?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sevgili itopyacığım, web hesaplarımızı neettin? Şifreler mefta olmuş, sıfırlama bile çalışmıyor!!

• MogoLKhan kullanıcısına yanıt

Haklısınız hocam eskiden fiyat olarak diğer firmalara göre çok iyi bir fiyat anlayışı vardı şimdi vatan'a kadar yaklaştı fiyatları

• 
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.