Şimdi Ara

180Hz - 1 MS (GtG) - RAPID IPS - 4.199 TL | ITOPYA.COM'DA AYIN ÜRÜNLERİ MSI EKİPMANLAR! (233. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.993
Cevap
141
Favori
1.123.398
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • netkargoyu bıraktılar mı ? İki farklı işlemci siparişi verdim ikisi de dün yurtiçi kargo ile geldi. 180Hz - 1 MS (GtG) - RAPID IPS - 4.199 TL | ITOPYA.COM'DA AYIN ÜRÜNLERİ MSI EKİPMANLAR! 

• 2 ay önce internetten şu ürünü aldım.

180Hz - 1 MS (GtG) - RAPID IPS - 4.199 TL | ITOPYA.COM'DA AYIN ÜRÜNLERİ MSI EKİPMANLAR!
    180Hz - 1 MS (GtG) - RAPID IPS - 4.199 TL | ITOPYA.COM'DA AYIN ÜRÜNLERİ MSI EKİPMANLAR!www.itopya.com
    Mercusys MW300D 300Mbps Wireless N ADSL2+ Modem Router | ITOPYA
    https://www.itopya.com/mercusys-mw300d-300mbps-wireless-n-adsl2-modem-router_u16279

2 ay önce internetten şu ürünü aldım. fakat çok bilgim olmadığından hattımın vdls olduğunu almış oldğum ürünün hattıma uymadığını ürün gelince deneyerek anladım.

ürün vdsl hattıma uymadı kendilerini aradım beylikdüzü mağazasını.Durumu anlatıp iade etmek istediğimi belirttim. poşet durumunu sordular bende haliyle denerken açtım dedim. açmadan nasıl deneyeceğim ürünü mantık olarak. sonra alamayız beyfendi iade koşullarını sağlamıyor denildi.bende kendilerine şeffaf ambalajı açmadan nasıl deneyebilceğimi sordum. orda bayan temsilci beyfendi olmuyor vsvs geçiştirdi. daha sonra 14 gün koşulsuz şartsız iade hakkım yokmu benim dedim. yok beyfendi sözleşmeyi tekrar okuyunuz denildi.

soru =1)ürün ambalajı açılmadan nasıl denenir ? açılsa iade edilmezmi

soru=2) benim bir tüketici olarak bu ürünü koşulsuz şartsız 14 gün içinde iade hakkım yokmu ?

• papadoc. kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Konu ile ilgili olarak özel mesaj üzerinden dönüş sağlanmıştır.
  • asgari ücretle çalışan babama gidem de 4 maaşını 1 ekran kartına vermesini isteyem, puhaha ülkenin hâline bak

• Frobe kullanıcısına yanıt

İşin garibi alan var ki hala bu kazık fiyatlar devam ediyor180Hz - 1 MS (GtG) - RAPID IPS - 4.199 TL | ITOPYA.COM'DA AYIN ÜRÜNLERİ MSI EKİPMANLAR! 

• mito1172 kullanıcısına yanıt
    Ben aetık dolara gore kıyaslıyorum ve net bir cok sey aslinda pahali degil, biz fakiriz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Xef1ONYX kullanıcısına yanıt

dolar ayrı satıcıların kuru abartıp fiyat koymaları ayrı yabancı forumlarda bile pahalı diyen varken sizin ucuz demeniz ilginç180Hz - 1 MS (GtG) - RAPID IPS - 4.199 TL | ITOPYA.COM'DA AYIN ÜRÜNLERİ MSI EKİPMANLAR! Ayrıca alan alıyor o kadar da fakir değiliz180Hz - 1 MS (GtG) - RAPID IPS - 4.199 TL | ITOPYA.COM'DA AYIN ÜRÜNLERİ MSI EKİPMANLAR!  Bir işlemci 4500 tl iken 8 yada 9 bine satılması bana göre abartılı pahalı ki bu bizde daha da abartılı oluyor180Hz - 1 MS (GtG) - RAPID IPS - 4.199 TL | ITOPYA.COM'DA AYIN ÜRÜNLERİ MSI EKİPMANLAR! 

• türkiyedeki 1 kendine 1 de devlete al olan komünist mantık bitmediği sürece ucuza ürün alamazsınız.

• papadoc. kullanıcısına yanıt

ben itopyadan aldığım bir sorunu olmayan ancak beğenmediğim iki ürünü sorunsuz iade ettim paketten nasıl çıkmışsa öyle eksiksiz yolladım ama

• Bu iade işleri cok enteresan Şans isi yani Yirtmadan düzgüns sorunsuz bi sekilde acsan bile paketi

Bazen Paketi acilmis ürün

kbakmayin iade alamayiz dedikleri oluyor google ve sikayetvar bunlarla dolu Daha dün aldigi ürün icin Garanti sürecleriyle ugrastiriolar Tüketiciyi iyide daha dün aldim ürünü garanti kapsaminda neden aliosunki direk degiism yap yada parami ver ama yok.garantiye yollucaklar illa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • JEWJEWPIE kullanıcısına yanıt
    Hocam o resmen bu cografyanın insanlarinin iliklerine işlemiş bir şey düşene vururlar. Deprem olur kiralar yukselik, darbe olur taksi 10 katı fiyat talep eder vb.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Eskiden bir İtopya vardı bazen hafta sonları bazen ise ansızın bir kampanya yapardı inanılmaz fiyatları ürün koyardı.

İtopya artık bir ütüpya. Ütopya birgün yine olur mu itopya?

• JEWJEWPIE kullanıcısına yanıt

2 yıldır hiç bir online alış veriş sitesinde indirim falan yok önce bindirim sonra sözde indirim var. dolar yükseldi getirmek pahalı bahane bindirim şahane180Hz - 1 MS (GtG) - RAPID IPS - 4.199 TL | ITOPYA.COM'DA AYIN ÜRÜNLERİ MSI EKİPMANLAR! 

NOT: fakirleşiyorsak demek ki forumda baya zengin var maşallah tüm çıkan işlemci veya iphone serisini alanlar var180Hz - 1 MS (GtG) - RAPID IPS - 4.199 TL | ITOPYA.COM'DA AYIN ÜRÜNLERİ MSI EKİPMANLAR! 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 10 Haziran 2022; 19:25:19 >
  • İlk mesajda 4600TL yazılan bir ekran kartını internette arattım ve başka sitelerde 500 lira daha ucuza bulduğum anda siteyi kapattım :)

• Arseyus kullanıcısına yanıt

itopyanın bi kere yaptığı indirimden ürün aldım. ürün gelene kadar indirimsiz fiyatı benim aldığımın altına düştü.

• Şu ürünün fiyatı piyasaya göre uygun görünüyor.

Kullanan var mıdır?

180Hz - 1 MS (GtG) - RAPID IPS - 4.199 TL | ITOPYA.COM'DA AYIN ÜRÜNLERİ MSI EKİPMANLAR!
    180Hz - 1 MS (GtG) - RAPID IPS - 4.199 TL | ITOPYA.COM'DA AYIN ÜRÜNLERİ MSI EKİPMANLAR!itopya.com
    ASUS ROG Gladius II Gaming Mouse | ITOPYA
    https://itopya.com/asus-rog-gladius-ii-gaming-mouse_u5115#bTableUrunDetay
  • efbmre kullanıcısına yanıt

Kağıt üzerinde değerler çok iyi.

Marka elit içeriği elit kalite üst düzey yakın.

Kronik sorunu yoksa parasını sonuna kadar hak ediyor.

• efbmre kullanıcısına yanıt

Sizin mesajınızdan sonra ürünü aldım şuan için memnunum ilerleyen zamanlarda ne olur bilemem bloody de olan özellikler yok ama şuanki piyasa için fiyatı çok iyi

• i.y4114 kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun hocam.

Bende aldım fakat henüz kullanmadım.

• Güvenilir sitemi hazır sistemleri ucuzmu arkadaşlar mesala ?

ADAL-RHEA/AMD Ryzen 5 4500/MSI Radeon RX 6600 ARMOR 8GB/16GB DDR4/500GB NVMe M.2 SSD/GAMING BILGISAYAR / 15.379 TL / Satın Almak İçin Tıklayınız

• 
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.