Şimdi Ara

Super Mario Land Land 4-1 de gelen şey ne ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, zamanında deli gibi Game Boy'da oynadığımız Super Mario Land isimli oyunda hatırlarsanız World 4-1 ve World 4-2 de zıp zıp zıplayan, tepesine binince ezilen ama bi türlü ölmeyen şeyler gelirdi. Bunların ne yaw?

•  Super Mario Land Land 4-1 de gelen şey ne ?

tanrılar çıldırmış olmalı film serisini hatırlıyorsanız çözümlemiş olursunuz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: scavus

tanrılar çıldırmış olmalı film serisini hatırlıyorsanız çözümlemiş olursunuz :D

Filmi çok küçükken izledim ama hiç hatırlamıyorum tekrar izleyecem Bi de küçükken onları çinli kız sanıp ezmezdim acıyıp :D Demek ona gönderme yapmış direk Mario oyunu. Easter Egg gibi.

• mario land 2 dünyanın en iyi oyunudur halen
  • quote:

Orijinalden alıntı: FatalKnifeStroke

mario land 2 dünyanın en iyi oyunudur halen

Orası kesinlikle öyle. Nedense o zamanlar Game Boy olmasına rağmen bende Super Mario Land 2 yoktu. Çoklu kasetlerin içinde var diye alırdım ama hiçbirinden çıkmaz günlerce ağlardım. Nedense çok istememe rağmen bi türlü edinemedim o oyunu hiç. Arkadaşımda vardı en fazla 30 dk 1 saat oynayabilirdim sonra haftalarca rüyalarıma girerdi.
  • scavus öyle bir yerden yakalamışsın ki karakteri ne diyeyim. Diyecek söz yok sana sen kesinlikle miyamoto'nun sol kolu filan .. OHA OLDUM YANİİ
  • En çok oynamak istediğim oyundu bu. o zamanlar makine yoktu bizde. Hey gidi hey. ( gerçi şimdi de yok :D) ...İyi yakalamışsınız hakkaten.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.