Şimdi Ara

Süper ligin en iyi sağ beki Martin Linnes

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Transfer edildiğinde baya eleştirmiştim. Kendisini çok geliştirdi.
    Marianodan çok daha iyi hücuma çıkıyor ve temposuna yetişecek bek yok ligte
    Yaşı ve maaşı düşünüldüğünde sözleşmesi hemen uzatılmalı ve ilk 11'e koymalıyız.Bir senelik sözlemesi kalmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 17 Eylül 2018; 19:53:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Şımarık, vurdumduymaz, dünyanın parasını alan Belhanda, Feghouli gibilerinin yerine yeteneği kısıtlı olsa bile iş ahlakı olan, sıkıntı çıkarmayan, %100'ünü veren Elmander, Linnes gibi adamları takıma katarım.

Bu arada o çok kutsal sayılan olguyu eklemedim. Malum eklediğimizde uzaklaştırma alıyoruz. Ama o kutsal olgunun sonuncusu olarak sayılan tayfayı, lan ya da neden kasıyorum elin Arabını takıma seyirci olarak bile almam.
  • Kendini çok geliştirdi kısmına katılıyorum ama bence henüz marianodan iyi değil. Özellikle marianonun başakşehire attığı golü linnes 50 kere denese ters ayakla oraya atamaz. Bence şuan mariano > linnes ama 1-2 yıl içinde değişir bu durum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Katılıyorum hücum yönünü bende çok seviyorum ve disiplinli ahlaklı ve çalışkan. Lige yeterde artar bile linnes.
  • Şımarık, vurdumduymaz, dünyanın parasını alan Belhanda, Feghouli gibilerinin yerine yeteneği kısıtlı olsa bile iş ahlakı olan, sıkıntı çıkarmayan, %100'ünü veren Elmander, Linnes gibi adamları takıma katarım.

Bu arada o çok kutsal sayılan olguyu eklemedim. Malum eklediğimizde uzaklaştırma alıyoruz. Ama o kutsal olgunun sonuncusu olarak sayılan tayfayı, lan ya da neden kasıyorum elin Arabını takıma seyirci olarak bile almam.
  • ben de cok elstırdım bı ara o zamanlara gore bıraz daha duzelttı oyununu. ama bence kendını gelıstırmedı. fatı hocam ona ozguven asıladı. ılk geldıgı zamanlar esık pısırık top almaya korkan top gelmesın dıye rakıp arasına saklanan bı adamdı bu lınnes. bu yuzden hıc sevmıyordum bu arkadası. sımdı fatı hocam ona cok ıyı ozguven asıladı daha cesur daha ozguvenlı bu da oyununa yansıyor. ama kesınlıkle lıgın en ıyısı falan degıl. marıano cebınden cıkarır lınnes'ı. marıanonun yarısı kadar oyun gorusu teknıgı zekası yok lınnes'ın. savunmada da cok pozısyon hatası yapıyor arkasına adam kacırıyor. ıkılı mucadeler de zayıf kalıyor vs. normal bı bek ıste cok anlam yuklemeyın. sener lınnes'ten cok daha ıyı bı bek misal.
  • Ligin en iyi sağ beki değil hatta marianodan da iyi değil ama ilk 3 sağ bekten biridir. Diğeri de her ne kadar yaşlanmış olsa,sakatlıkları sıklaşsa da hala gökhan gönül iyi bir bek.

Linnes'in oyunundan çok efendiliği,sabrı,çalışkanlığı,ahlakı çok üst düzey.Forvet,stoper alamadık umarım 3-4-5 vs bonservis getirir diye devre arası yollanmaz.Uzun yıllar bizimle kalması çok iyi yatırım olur.
  • Bu romantizmi bırakın arkadaşlar.
    Galatasaray'da her zaman en iyiler oynamalı.Rotasyon için faydalı o kadar. Abartmayın...
  • LİNNES

• Mariano'dan iyi değil Linnes. Hücumda çok iyi ama savunma da çok boşluk bırakıyor bazen. Kasımpaşa maçında çok atak yedik o boşluklardan. Tabi her türlü bu takımda kalması gereken bir oyuncu. Her zaman elinden gelenin en iyisini yapar.
  • Geldiğinden beri savundum,sonunda usanıp tartışmayı bıraktım.Değeri yeni anlaşılıyor.Bize değil de Almanya'ya falan gitse iyi bir takıma çoktan gitmişti.

Umarım sözleşme uzatılır ve kalır.

Adaptasyon döneminde performansı iyi değildi ve teknik adam ve sistem değişikliklerinden ötürü adapte olamadı onun haricinde kaliteli bir bek ayrıca profesyonel.

• Mariano bu ligin gelmiş geçmiş en iyi 2 sağ bekinden biridir. Mariano acaba Sneijder-Drogba ve bu seviyede bir sağ kanatla beraber oynasa neler olur 30 asist yazarım.

Linnes görev adamı. Mariano'nun 1 gömlek üstü Dani Alves. Tek başına Uefa kazandırıp geldi bu adam.
  • Dk 1 hakem show
  • Hangisi formda ise tabi ki o oynamalı. İkisinin de en formda olduğu zamanları düşünürsek Mariano derim.
  • Harikaydı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence Loko maçında çok iyi oynadı, her zaman hazır durumda olması işini ne kadar ciddiye aldığını gösterir. Adamdır kendileri. Eksiği olan tamamlasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gielenberg -- 20 Eylül 2018; 3:53:56 >
  • Ligde düzgün sağ bek olmadığı için başlık yanlış değil. Ligin en iyi 2 sağ bekine sahibiz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Belhanda yollansın gerisi mühim değil

• linnes 10 numara atağa cıkıyor ama savunmasında eksikler var eğerki savunmasınıda geliştirirse avrupa standartında bir bek olacaktır bence
  • Ligin en iyi sağ beki Mariano ama kendisi Avrupa nında en iyi beklerinden biri zaten. Linnes ise harika bir futbolcu. Karakterli çalışkan. Tipik bir İskandinav. Oyun olarak farklılar Mariano dan.

• Ligin en zeki ve futbolu bilen 2 sağ Beki bizde.ozellikle Linnesi dikkatli izleyin.ciktigi her atağı pasla bitirmeye çalışıyor.iceriye bos orta yapmıyor.

latovlevici vardı bizde aldığı her topu içerde kimse olsun olmasın dolduruyordu yaptığı ortaların da %80 önündeki adama çarpıyordu kalanı da ya dışarı yada rakibe gidiyordu.aynisini Caner yapıyor aldığını içeri yolluyor tabi Canerin ayağı daha düzgün daha isabetli yapıyor bunu ama o da modern bir bek değil boş.

Hem Linnes hem mariano zeki ve futbolu bilen adamlar o yüzden çok şanslı bir dönemde yüz bekler açısından.

Linnes e Gary gibi zam yapılıp sözleşmesi 2 yil uzatılmali kesinlikle.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.