Şimdi Ara

Süper Lig | Konyaspor - FENERBAHÇE | 24.10.2016 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
384
Cevap
0
Favori
5.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cimbom da yenildi..hem puan farkının kapanması hem de moral kazanmak için kazanmalıyız...

konyalıyım ama;

konya 1 fb 3 olcak diyorum....bana göre fb beklenenden daha rahat kazanacaktır inşaallah...
  • sanryco kullanıcısına yanıt
    ndn hocam ?haftada okulda 40 saat ders anlatıyorum...fb maçını bekliyoruz stres için yahu :))

siz kapatın izlemeyin...
  • Malesef doğru kardeşim.
  • http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-toto-super-lig/ozet/2016-2017/1/istanbul-basaksehir-1-0-fenerbahce-mac-ozeti

Fenerin ivme maçı budur, domine ettiğimiz ezdiğimiz maç kaybedildi ve burdan sonra ivme aşağı indi, geri çıkması zor, bu sezonu gözden çıkaralım derim, ancak desteği bırakalım demiyorum.
  • sKjaer kullanıcısına yanıt
    önemliydi, ilk maçtı ama bu maçtan kritik değildi. bu maç kaybedilirse şampiyonluk tamamen gitti denilir ama kazanılırsa yukarı doğrı atacaktır takım kendni
  • önemliydi, ilk maçtı ama bu maçtan kritik değildi. bu maç kaybedilirse şampiyonluk tamamen gitti denilir ama kazanılırsa yukarı doğrı atacaktır takım kendni
  • Konyasporun defansının belkemiği, hatasız oynayan en güveneceğimiz adam Vukovic antremanda sakatlanmış ve maçta yok. Yine Geçen seneki maçta golümüzü atan orta sahanın en iyi adamı Ali Çamdalı da yok fener alacaktır.
  • İnan bana bunu 3-4 lig maçıdır diyor yönetim, ligin en önemli maçı ilk ciddi maçtır, bizim için Başakşehirdi, takım şanssızlık üstüne şanssızlık yaşadı, ikinci maça da yansıdı haliyle, ikinci maçta kötü olunca burdan sonra iplik söküğü gibi geldi her şey, ilk maç kazansan o moralle ikiyi de kazanır ilerlesin, bu böyledir futbolda, başlarda kötü başlayıp birden ivme yakalamak çok zordur, imkansız değil ama zordur, he ivme yakalancak maç bu maç mı? O maç kasımpaşa maçı dediler, bunu da yenemezsek havlu atarız diye, yendik, antebi de yensek ivme yakalasak dendi onu da yendik, osmanlıya yenilirsek bitti dediler yenilmedik, ama bakıyorsun alanya gibi takımı yenemedik, demek ki öyle her maç o maç bu maç demeyle olmuyor, ben sana söyleyeyim en önemli maç hangi maçtır; En önemli maçlar ligde bütün büyük takımların yendiği küçük takımlarla olan maçlardır, onların hepsini yenmek ZO-RUN-DA-SIN. Yenersen o zaman büyükler ligine odaklanırsın, ancak biz bildiğin havvlu attık, konya büyük takım, biz kayseriyi, alanyayı yenemedikten sonra Bursayla KOnyayla Başakşehirle kapışsak ne olur kapışmasak ne olur, emin ol Konya şu durumda bile bizi 3 puan görmüyordur, onlar hala odaklanmıştır zayıf rakipleri yenmeye, en basit örneği sınavlarda önce kolay sorular çözülür zorlar atlanır, sonra zorlara uğraşır rakip elemeye çalışırsın, ama kolayları yapamyan adam zor soruya bakıp "İşte bu soruyla başlıcam ben" ddemenin anlamı yok.

Tabi bunlar benim görüşüm, katılmıyorsan da saygı duyarız, ancak ben cidden sıkıldım her maça kilit maç denmesinden.

• Önemli bir hafta, 6-0 olsun bizim olsun.
  • İsmail önde oynuyor Qtqgehdhsgsg :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4-4-2 Müthiş kadro en az 2 fark bekliyorum
  • Fener için zor maç ama yensin istiyorum. Gs lilerden tiksindim iyice. Sanki antalya ile oynadıkları maçta etonun temiz golü iptali doğru kararmış gibi. Dünkü maçta tartışmalı pozisyonda(çoğu kişi ve yorumcuya göre faul yok) neden faul vermedi diye ciyaklayıp duruyorşar.

Bu ve bundan sonraki iki maçı kaybetmez ise evinde Gs yi de yener. 3 hafta içinde puan farkını kapatır. Bu maçı kazanması çok önemli.

• Selam beyler elimde maci HD veren bi site var onu nereye sikayet edebilirim bilenler pm atsin
  •  Süper Lig | Konyaspor - FENERBAHÇE | 24.10.2016

• Bu maçın oynanmasına gerek yok ki Aziz Yıldırım gerekli müdahaleyi yapmış maç başlamadan bitmiş. Yine para konuşmuş. İzle şimdi Konya'nın nasıl yattığı
     Süper Lig | Konyaspor - FENERBAHÇE | 24.10.2016

• Konyaspor 1 Fenerbahçe 3

• Ya ne aglak adamsiniz mac baslamadan agliyorsunuzMaci almak istesek gecen sene bjk ile sampiyonluk yarisinda oldugumuz konya macinida alirdik gerci gslisin bunu dusunmen zor

• Sol tarafta hasan ali ve ismaili gorunce gsli ve bjkliler konuya loading %75

• ismail cok komik ya :D
  • tugaydurukan kullanıcısına yanıt
    Film adı:Kafayı ye'Dick'
    Başrol:Hasan Ali&İsmail Köybaşı
    Tür: Aksiyon,Korku,Dram
    İMDB: 9.9

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.