Şimdi Ara

Süper Lig | FENERBAHÇE - Karabükspor | 30.10.2016 (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
588
Cevap
3
Favori
8.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Sansa Magna

Kendi evimizde galatasarayi yeneriz bence sizce besiktas derbisi nasil olur yine o da kendi evimizde taliscasiz bjk yi yeneriz gibime geliyor.

Beşiktaşı rahat yeneriz.Ama şampiyon olur muyuz? zor bence olabilir de tabii.
  • olum maç bitti lan 24 saat geçti üstünden daha ne kavgası bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avrupada niye başarı yok?? Çünkü Fırat'ın oğlu Aydınus yooookkk

Avrupada niye istikrar yok, bırak istikrarı galibiyet yok.. hadi onu da geçtim puan yok.. Çünkü Yıldırım gillerden Bülent yooookkkk..

Siz ahbap çavuşların en büyük yanlışı da bu.. Sizi kayıran hakemleri avrupada da çok bekliyorsunuz ama nafile...

Şimdide çıkmış utanmadan resmi siteden MHK'yı ve TFF'yi savunan açıklamalar yapmışsınız.. Yazık ya size, dün sövüyordunuz şimdi çıkıp övüyorsunuz..

nasıl bir dolambaç la bu..
  • Aboyhasnoname kullanıcısına yanıt
    Ben de oyle dusunuyorum. Derbilere cok iyi motive olarak cikiyorlar ama ufak tefek daha onemsiz maclarda cok rahat puan kaybi yasayabiliyoruz.

• Medya başta olmak üzere,daha maçı izlemeyenler bile F.Aydınus üzerinden alınan galibiyeti haksız olarak göstermeye çalışıyor.Şimdi bağıranlar 8jk ve 6s maçlarında hakem hataları olduğunda nerdeydi derler adama...

• Sentetik tiner mi,yoksa selulozik tiner mi daha iyi kafa yapıyor?
  • Fırat'ın penaltı kararı çok ağır...Keşke trabzon maçındada benzer pozisyonda podolski'ye vereydi de puan alaydık.

Penaltı olmasa-Ceyhun itirazdan sarı görmeyecek 2.sarıdan atılmayacak...Fırat maçı resmen hediye etmiş.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.