Şimdi Ara

Süper Lig |FENERBAHÇE - Alanyaspor | 16.10.2016 (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
437
Cevap
1
Favori
8.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ygultekin82

Birileri 1-0 ile götürüyor, biri 1-0 ı koruyamıyor.Aradaki farkın tek sebebi bu aslinda.

O futbolla 1-0 değil 3 -0 da korunmaz dostum.Mevzu skoru korumak değil ki.Gümbür gümbür oyna istersen yenil.Fenerbahçeli oyuncular maç oynayalımda evimize dönelim derdinde sanki.Oyuncularda ruh kalmamış.Yazık gerçekten böyle büyük bie takıma toplu bir reform gerekli.Valla bir beşiktaşlı olarak şu Ali Koç un başkan olmasını isterim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eşşekler adam olur fener adam olmaz. Bizi bitirdiniz be

• görceksiniz manu karşısında şöyle yeneriz böyle yeneriz demiyorum ama hakemlerin tarafsız yönetimiyle(en azından masabaşı gücü olan kulüpleri yolundan edene kadar) nasıl futbol oynadığımızı.hoş ligin moral bozukluğu yüzünden futbolun asıl oynandığı yerde de futbol oynayamıyoruz ve yine kısır döngü aziz istifa, volkan kaleyi bırak.birini suçlamak işin kolay tarafı manu maçında tribün dolsa o atmosfer eminim bizim takımı da kaldıracaktır.ayrıca tribün sadece oyuncuları etkilemiyor aynı zamanda hakemleri de etkiliyor.kadıköyde ki derbilerde yıllardır ezici üstünlüğümüzün sebebi hocalar veya kadrolar olmadı hep dolu olan tribünümüzdü.bilet fiyatları pahalı ama kombine bu yüzden var zaten avrupa ve derbilerle para çıkıyor ama maksat sorun çıkarmak.iki üç hafta sonra söylediklerinizi geri yalayıp yutacaksınız.aynı gsnin dursuna tepkisi gibi.ama belki bi sezon daha çöpe gitcek.

• @Spoderman istifa !

• camiada aziz korkusu Fenerbahçe sevgisinin önüne geçmiş
    camialar zamanında Rahmetli ve saygıdeğer Başkan Sayın Süleyman Seba yı bile protestolarla gönderdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asterix

son 15 dk yı izledim alanya istese 2-3 tane daha atardı ama çok güzel sattılar özellikle sağ kanatları bütün kontraları bile bile bitirdi

Alanya o sağ kanattaki orta açmayı dahi beceremeyen adamı acil takımdan göndersin net 3-4 pozisyonu harcadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anbilivıbıl

Ligi 2. bitirmek ile 6. Ve 8. bitirmeyi bitirmeyi aynı zanneden bir vatandaş. Eğitim şart

“birinciysen birincisindir, ikinciysen hiçbir şey”

• otostopcu97 kullanıcısına yanıt
    Fenerbahçe - Galatasaray ve Beşiktaş'ın hakem penaltımızı vermedi yenildik veya berabere kaldık gibi söylemlerle hareket etmesi saçma. Doğru düzgün bir topla oynama yok(takım halinde), herkes başına buyruk vs. hareket edince verilmeyen penaltıyla maç kazanmaya çalışılıyor. Elbette ki tepki gösterilmeli ancak, penaltıyı öne sürüp diğer arka planda kalanları görmek istemiyoruz taraftar olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: David Trezeguet

quote:

Orijinalden alıntı: Orlando DeJoseph

quote:

Orijinalden alıntı: gio88

quote:

Doğrandık ama hakemi de yenmeliydik.
    Sesimiz kısıldı artık istifa diye bağırmaktan aziz bey

fb takılınca biraz eğleneyim diye foruma girdim.Hakkaten bu yorum komik olmuş ya.Avrupada şu maçı 7-8 kişiyle anca bitirirdi fb.Fanatizm demek insanların gözünü cidden kör ediyor.

Blok
    Bu mesaja eklenen görseller:

Süper Lig |FENERBAHÇE - Alanyaspor | 16.10.2016

Emenikenin daha ilk dakikadan atılması gerektiğini görmedin mi ? Dirsek ile rakibini indirdiği pozisyon

görende fener hakemle maçı aldı sanıcak :)
    şöyle bi son 3 4 haftaya bi bak gs nin maçlarına.

• Fener bu yıl havlu attı. İlk 3 te dahi olamaz. Tek sorumlusu aziz yıldırım.

• istanbulturkusu İ kullanıcısına yanıt
    Aziz Başkanı severim ama haklısın hocam. Kimse Fenerbahçenin üzerinde değilse Fenerbahçeyi düşünmek zorunda.
    Ortada takım yok.Yanlış oyuncularla taraftarının istediği sistemi oynamaya çalışıyor.
  • tebrikler hayırlı uğurlu olsun güle güle harca paşa
  • toprağın bol olsun
  • Bu çocuk okumaz..
  • Fener in işi zor takımda bek yok kim orta açcak kim gol atcak. Aziz bu senede gs yi şampiyon yapar
  • Fener bu futbolla haftaya konyadan 1 puan dahi alamaz açık söyleyin. Aykutun takımı gerçekten taş gibi beşiktaş hakemle 1 puan aldı zor bela. Fener bu futbolla oradan çıkamaz. Bu sene fransa liginin şampiyonluk adayı monacoya elendiği için gönderilen pereira yı çok arar aziz. Adam 400 milyon euroluk monacoyu kadıköy de 2.1 yendi fransada hakem hatası olmasa resmen eleyecekti. Adamı linç edip yolladılar. E şimdi görüyor sanırım dicki aziz efendi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sarsuk

quote:

Orijinalden alıntı: David Trezeguet

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gio88

quote:

Doğrandık ama hakemi de yenmeliydik.
    Sesimiz kısıldı artık istifa diye bağırmaktan aziz bey

fb takılınca biraz eğleneyim diye foruma girdim.Hakkaten bu yorum komik olmuş ya.Avrupada şu maçı 7-8 kişiyle anca bitirirdi fb.Fanatizm demek insanların gözünü cidden kör ediyor.

Blok

Süper Lig |FENERBAHÇE - Alanyaspor | 16.10.2016

Emenikenin daha ilk dakikadan atılması gerektiğini görmedin mi ? Dirsek ile rakibini indirdiği pozisyon

görende fener hakemle maçı aldı sanıcak :)
    şöyle bi son 3 4 haftaya bi bak gs nin maçlarına.

Baktım bişey yok.

• Yönetimi istifaya çağıranlara karşı aziz YILDIRANI destekleyenler neyin kafasını yaşıyor anlayamadım ? Ya pavalı köpektirler ya da Looserlıkta Nirvanaya ulaşmaya çalışan marjinallerdir.
  • Futbol sürprizlerle dolu bir oyun. Biz de zamanında Kasımpaşa'dan evimizde 4 yemiştik. :)

Alanyaspor gibi Süper Lig'e yeni çıkmış bir takıma evde puan kaybetmek üzücü tabii; ama çok uzatmamak lazım.

Fakat bu sezon oynadığınız futbola bakarsak bu sonucun büyük bir sürpriz olduğunu söylemek güç. Söz konusu rakip de Alanyaspor olunca tepkiler çığ gibi büyüdü.

ManU deplasmanında işiniz zor; ama yenilseniz de farka gideceğini sanmıyorum o maçın. Mourinho Türk takımlarını sever.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teoska

Futbol sürprizlerle dolu bir oyun. Biz de zamanında Kasımpaşa'dan evimizde 4 yemiştik. :)

Alanyaspor gibi Süper Lig'e yeni çıkmış bir takıma evde puan kaybetmek üzücü tabii; ama çok uzatmamak lazım.

Fakat bu sezon oynadığınız futbola bakarsak bu sonucun büyük bir sürpriz olduğunu söylemek güç. Söz konusu rakip de Alanyaspor olunca tepkiler çığ gibi büyüdü.

ManU deplasmanında işiniz zor; ama yenilseniz de farka gideceğini sanmıyorum o maçın. Mourinho Türk takımlarını sever.

Evet sever

Süper Lig |FENERBAHÇE - Alanyaspor | 16.10.2016 Süper Lig |FENERBAHÇE - Alanyaspor | 16.10.2016

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.