Şimdi Ara

Süper Lig |FENERBAHÇE - Alanyaspor | 16.10.2016 (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
437
Cevap
1
Favori
8.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Artik cok rahatim 😊 sezon sonunu bekleyip kanser olucagima, simdiden sampiyon olamiycagimiz belli oldu (bana gore ) benim gibi yapin aliyorum 15 tl ye vip gidiyorum basaksehir e aliyorum cekirdegimi cayimi misss gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orlando DeJoseph

quote:

Orijinalden alıntı: David Trezeguet

quote:

quote:

quote:

İlk 10 dakika link bulamadım görsel varsa paylaşın görmedim

Ben de yanyana giderken kasti bir hareket yaptı sandım. Sen buna kırmızı mı diyorsun?
    Emenikenin fenerde oynadığı tüm maçlarda yemediği tekme kalmıyor, üstüne tekme atan adam yere düşüp faul alıyor. Çıt yok sizlerden. Bu olay her maç en az 5 kere oluyor. Emenikeye çarp düş faul.

Emenike başlarda itiraz ediyordu bunlara sonra hakeme gülüp geçmeye başladı, alıştı adam da hakemlerin yanlılığına.

Son olarak bir Galatasaraylılar hakem feneri tuttu diyecek son kişilerdir. Rezillikleriniz ortadayken. Bloğunu kaldırdığma değseydi keşke verdiğin cevap.

Bu net kırmızı .Bilerek isteyerek dirsek geçiriyor.Bu pozisyonlara kırmızı vermezsen dirsekle hiç bir oyuncuyu atamazsın. Fanatik rıdvan bile kırmızı diyor.Daha volkanın yerde tekmesi var.

En komiği ne biliyon mu

Rıdvan gs hakkında kötü laf etsin, "fanatik fenerli gs düşmanı"
    Fener hakkında kötü laf etsin
    "bak fanatik rıdvan bile böyle diyor"

Çok komiksiniz. Rıdvan mehmet topala verilen sarı gereksizdi, fenerin önemli faulleri verilmedi, penaltısı verilmedi de dedi. Ama işinize geleni konuşursunuz siz.

En komiği senin bu pozisyona fanatikçe yorum atman.

Emenike kaldırmış dirseği göster göstere topsuz alanda dirsek vurmuş gelmiş bana emenikeye maçta ne tekmeler geliyor biliyonmu yeaa diye saçmalaman.

Bir oyuncu kırmızı yemek için rakibini öldürmesi felan mı gerekiyor ? Bu pozisyon bizde de olsa aynısını söylerdim. Volkanda topsuz alanda rakibine tekme vuruyor aynı şekilde kırmızı.

Ayrıca o bloğu hava atmak için kullanıyorsun hiç bir faydası yok sana. Ben mesaj attıkça cevap veriyorsun.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben de yanyana giderken kasti bir hareket yaptı sandım. Sen buna kırmızı mı diyorsun?
    Emenikenin fenerde oynadığı tüm maçlarda yemediği tekme kalmıyor, üstüne tekme atan adam yere düşüp faul alıyor. Çıt yok sizlerden. Bu olay her maç en az 5 kere oluyor. Emenikeye çarp düş faul.

Emenike başlarda itiraz ediyordu bunlara sonra hakeme gülüp geçmeye başladı, alıştı adam da hakemlerin yanlılığına.

Son olarak bir Galatasaraylılar hakem feneri tuttu diyecek son kişilerdir. Rezillikleriniz ortadayken. Bloğunu kaldırdığma değseydi keşke verdiğin cevap.

Bu net kırmızı .Bilerek isteyerek dirsek geçiriyor.Bu pozisyonlara kırmızı vermezsen dirsekle hiç bir oyuncuyu atamazsın. Fanatik rıdvan bile kırmızı diyor.Daha volkanın yerde tekmesi var.

En komiği ne biliyon mu

Çok komiksiniz. Rıdvan mehmet topala verilen sarı gereksizdi, fenerin önemli faulleri verilmedi, penaltısı verilmedi de dedi. Ama işinize geleni konuşursunuz siz.

Emenike kaldırmış dirseği göster göstere topsuz alanda dirsek vurmuş gelmiş bana emenikeye maçta ne tekmeler geliyor biliyonmu yeaa diye saçmalaman.

Bir oyuncu kırmızı yemek için rakibini öldürmesi felan mı gerekiyor ? Bu pozisyon bizde de olsa aynısını söylerdim. Volkanda topsuz alanda rakibine tekme vuruyor aynı şekilde kırmızı.

Ayrıca o bloğu hava atmak için kullanıyorsun hiç bir faydası yok sana. Ben mesaj attıkça cevap veriyorsun.

Hava atmak derken?
    Yaşın kaç senin?
    Eski ismini şimdi gördüm bilsem hiç cevap vermezdim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

En komiği ne biliyon mu

Hava atmak derken?
    Yaşın kaç senin?
    Eski ismini şimdi gördüm bilsem hiç cevap vermezdim.

Yine aynı şeyi yapıyorsun
    Yaş kaç gibi laflarlar küçük düşürmeye felan çalışmanda , eski nickime laf söylemende senin ne olduğunu ortaya koyuyor.

Sırf cevap vermek için cevap verme pozisyona odaklan.

• fenerbahçe 3-4 haftaya toparlar gibi ama

iş işten geçti gibi..

bu sene uefaya gidersek iyidir..
  • fenerbahçe aziz ve tayfasından biran önce kurtulmalı.

• Maç sonu Fenerbahçe Taraftarı

Süper Lig |FENERBAHÇE - Alanyaspor | 16.10.2016
  • Fener ligden kopmuş da havlu atmış da bilmemneymiş de bıdı bıdı. Utanmasalar küme düştü diyecekler. Ligin 7. Haftası daha. Çok değil 2 maça bakar bi havaya girersin ki en tepeye çıkarsın bi anda daha 27 maç var.
    Maça gelirsek fener çok kötü oynamadı ama de souza gibi ne yaptığı çözümlenemeyen van persie gibi sahada sürünen bi de bal yapmayan arı volkan şen var. İyi de yedek kulübesi yoktu bu maçta müdahale yeterli olmadı.

• _RapiD_ kullanıcısına yanıt
    Yanlış hatırlamıyorsam GS şampiyon olduğu sene çok iyi başlamamıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim2399

Artik cok rahatim 😊 sezon sonunu bekleyip kanser olucagima, simdiden sampiyon olamiycagimiz belli oldu (bana gore ) benim gibi yapin aliyorum 15 tl ye vip gidiyorum basaksehir e aliyorum cekirdegimi cayimi misss gibi

aslında yapılabilir birşey.
    ben avrupa yakasında olsam kesin giderdim başakşehirin maçlarına.
    istanbulda başakşehir ankarada osmanlıspor gerçekten çok iyi işler çıkartıyor.
    inşallah bu sene başakşehir şampiyon olur.
    ucuz bilet ve daha kaliteli oyun.

keşke adını yeditepespor filan yapsalardı istanbulu temsil eden başka bir isim veya.
    boğaziçispor, avrasyaspor da olabilir.

ayrıca osmanlınında hücum hattı çok kuvvetli.
    konyada da aykut hoca çok iyi işler yapıyor.
    bursa ise çok şanssız ama iyi bu senede.
  • Orlando DeJoseph kullanıcısına yanıt
    Kardeş gs trollerinden beni de alıntılamış blokla geç, nicki değişmiş ben de kim bu niye blokladım diye baktım anladım.
  • iyi oldu iyi bu sene rahat rahat maç izliyeceğiz

uzun yıllardan sonra son dakikalara kalmıyacak

şampiyonluk beklerken 2. olmuyacağız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Extrem

fenerbahçe 3-4 haftaya toparlar gibi ama

iş işten geçti gibi..

bu sene uefaya gidersek iyidir..

Aykut Kocaman döneminde ki gibi ikinci yarı 17 de 17 yapsa bile yine de zor artık şampiyonluk

o zaman tek rakip Trabzondu bu sene hem Beşiktaş hemde Galatasaray çok iyi
  • Doğrusu,kağıt üstünde 3 puan yazıyordum bu maça Fener için.Hiç beklenmedik bir puan kaybı ki,Fener'in belini iyice kırdı.

Ben Fener ekstra puanlar almalı yazmıştım Osmanlı maçı konusunda.Ama ekstrayı geçtik,Fener halen torba puan kaybetmeye devam ediyor.Kadıköy'de üstelik.Fener'in şampiyonluk yarışına dahil olması için fire vermeden 8-9 maç kazanması lazım artık.Yoksa 5. olmaya oynayacaksınız bu gidişle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

Yanlış hatırlamıyorsam GS şampiyon olduğu sene çok iyi başlamamıştı.

İlk 7 haftalara bakacak olursak,son 5 sezonda şampiyon olan takımlar ve ilk 7 hafta performansları;

2011-2012 Galatasaray,4 galibiyet 2 beraberlik 1 mağlubiyet-14 puan.
    2012-2013 Galatasaray,4 galibiyet 2 beraberlik 1 mağlubiyet-14 puan.
    2013-2014 Fenerbahçe,5 galibiyet 1 beraberlik 1 mağlubiyet-16 puan.
    2014-2015 Galatasaray,4 galibiyet 1 beraberlik 2 mağlubiyet-13 puan.
    2015-2016 Beşiktaş,5 galibiyet 1 beraberlik 1 mağlubiyet-16 puan.

Tamam vasat başlangıçlarda şampiyon olan olmuş (2014-2015 biz) ama Fener'in bu sezonki performansına bak bir de,

2 galibiyet,3 beraberlik,2 mağlubiyet-9 puan.

12 puan kaybetmiş daha 7. haftada.4'ünü de içerde oynamış bu maçların üstelik.Hiç şampiyon olacak takım performansı değil bu.Normal değil Fener'in kaybettiği bu puanlar.
  • Kimse boşuna konuşmasın; Bu aziz yıldırım denen ( kufur edipte boşuna ban yemeye gerek yok) insan musvettesi gitmeden fenerden hiçbir yol olmaz egolari ve herşeyi ben bilirim ben yaparım fener benim ceketimi assam başkan secilirim dusuncesinde olan, bu diktatör rejiminde feneri yonettigi ve basın da kaldığı sürece ne taraftar barışır nede fener bir yere varır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockymarlboro

iyi oldu iyi bu sene rahat rahat maç izliyeceğiz

uzun yıllardan sonra son dakikalara kalmıyacak

şampiyonluk beklerken 2. olmuyacağız

Yerden göğe kadar haklisin l,ne hallere düştuk hiçbir başkan yoktur ki,jendi başkanlığında ezeli rakibinin aldığı kupanin yarısını alsin,ALLAH im.feneri bu diktatorun elinden kurtarsın hayatımda sevdiğim en değerli varlıklardan biri olan fenerden sogudum bu adam yüzünden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birileri 1-0 ile götürüyor, biri 1-0 ı koruyamıyor.Aradaki farkın tek sebebi bu aslinda.

• Fener bi kumar oynadi kaybetti.Tuttsaydi mesela aziz yildirimdan iyisi olmayacakti.Galatasaray da son kursununu 2011 de atmisti.Unal aysal geldiginde son kursunu atti ama aladigi topcularin hepsi tuttu en azindan kemik kadro tuttu hala oynuyor.Fener de aynisini denedi isim olarak bakinca gecen sene saglam kadroyu kurdu son kursunu atti.Ama tutmayinca para da kalmayinca uefa da tepesine binince transfer de yapamadi eski bitik oyuncular kiradan dondu onlar oynamaya basladi.
  • Dick advocaat

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.