Şimdi Ara

Süper lig başlıyor..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sezon Yarın ki GB-FB maçı ile başlıyor..Takımınız bu sezona ne kadar hazır , eksiklikleri nelerdir?

Not: Lütfen yorumlarınızı yaparken , FB zengin , GS'ın uefa kupası var , BJK'ın hakkı yeniyor muhbbaetine dönemsin..Teknik analizler yapalım

• Teknik analiz olunca insanların konusacak pek bir şeyi kalmıyor herhalde...

devam o zaman arkaşalar yasasın uefa kupası , yaşasın 6-0 , yasasın bu hakemler BJK'ın hakkını yiyorr..devammmm
  • quote:

Orjinalden alıntı: JeremY

Teknik analiz olunca insanların konusacak pek bir şeyi kalmıyor herhalde...

devam o zaman arkaşalar yasasın uefa kupası , yaşasın 6-0 , yasasın bu hakemler BJK'ın hakkını yiyorr..devammmm

ee kavga yok jeremy dostum kavga yoksa onlarda yok analize gelince kadro olarak türkiyenin üstündeyiz ama avrupada zorlanır kısacası fener şampiyon olur
  • Kadro oLarak çok iyiyiz ama takım oyunu oLmayınca zorLanırız gene. Orta saha Appiah'ın geLmesiyLe güçLendi ama son vuruşLarda gene zorLuk çekiyoruz. Hem takım oyunu oynayıp hemde son şutLarı goL yapmayı becerebiLirsek şans gene bizden yana. Bjk bu sezon baya bi zorLar gibime geLiyor bide.
  • Bu sene lig hafif gelir ama sampiyonlar ligi biraz kalin
  • forvet umarım sorun olmaz
  • Fenerbahçe oturmuş kadrosu+Appiah ile şampiyonluğa en yakın takım.Ancak Anelka'nın gitmesi olasılığı forvet sıkıntısı getirebilir ki bu Türkiye liginde değil dışarıda etkiler Feneri.

Galatasaray lige iyi başlar diye düşünüyorum,ama para sorunu olan bir takım nereye kadar gidebilir ki..İnşallah sonuna kadar zorlarda güzel bir lig seyrederiz.

Beşiktaşım Kartalım ise fazla transfer nedeniyle ilk 11 oluşturma sıkıntısı çekecek ligin başlarında.Ben Rıza hocaya güveniyorum(güvenmek istiyorum) takımı en kısa zamanda oturtur..Şu sıralar konuşulan Kleberson transferi olursa en büyük favori konumuna gelecekler.Defansta liberoya Koray çekildi,bu da ön libero mevkisinde açık meydana getirdi,işte Kleberson bu yüzden oldukça önemli.Forvet için ise sıkıntımız olmaz Ailton tribün desteğiyle coşar İnönüde,deplasman maçlarında Youla önemli koz olacak sanırım ama ben bu adama güvenmiyorum.

Trabzon ön eleme turu atlayamayarak ligde ne yapacağını gösterdi bize.Oturmamış defansı her maçta gol yer.Yeni aldıkları Brezilyalı uyum sağlarsa onlarda yarışa katılır.

Bu senenin sürpriz takımı Konya olur,lejyonerler topluluğu oldular.4 büyüklerde tutunamamış topçular burada.Konyalı olarak zevkle izlerim onları umarım.Aykut hocaya büyük iş düşüyor.Ceyhun adam olsa kesin ilk 4'e girerler,bu kadar da iddaalıyım..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.