Şimdi Ara

Süper ikili tarifesi ve profesyonel tarife

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mevcut faturalı avealıyım.Süper ikili 500 tarifesine geçmek istiyorum.Taahhüt detayları çok karmaşık.başta yeni aboneler için vs.yazmıyor ama derinlere inince anca anlayabiliyorsunuz...

Mevcut aboneler süper ikili veya profesyonel 600 tarifesine geçiş yapabiliyor mu?

Olmuyorsa faturasıza hatta geçeceğim onlar daha uyguna geliyor...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Süper İkili 500:

Taahhütlü Aylık Ücret* 39 TL
    Taahhütsüz Aylık Ücret** 49 TL
    Aylık Ücretsiz Cepten İnternet 4 GB
    Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 500 Dk

quote:

Tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi, AVEA'nın faturasız tarifeleri ile Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturalı ve faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla Avea bayileri aracılığıyla kayıt olunabilir.
    Tarifeye AVEA'nın faturalı tarifelerinden geçiş yoluyla AVEA bayileri, Avea Müşteri Hizmetleri ve SMS aracılığıyla kayıt olunabilir.

Pro 600:

Taahhütlü Aylık Ücret* 47 TL
    Taahhütsüz Aylık Ücret** 55 TL
    Aylık Ücretsiz Cepten İnternet 4 GB
    Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 600 Dk
    Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS 1000

quote:

Avea, Taraftar, TTNET ve diğer iş birliği faturalı tarifelerinden geçiş yoluyla Profesyonel 600 Tarifesine kayıt olan müşterilerimiz için tarifenin aylık ücreti 55 TL’dir. Söz konusu müşterilerimizin, tarifeye kayıt tarihinden itibaren ilk 60 gün içerisinde SMS ya da Avea Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalma sözü vermeleri durumunda, taahhüt verilen fatura döneminden itibaren geçerli olmak üzere 12 fatura dönemi boyunca Profesyonel 600 Tarifesi için tarifenin aylık ücreti 47 TL olarak uygulanacaktır.

Yanlış bakmadıysam geçebiliyor. Faturasız tarife kullanımına göre ucuza gelebilir.

• Oluyor heralde.şu an seç 500 tarifesine 20 lira ödüyorum.bu ay %25 indirim başlıyacak.ama bana en az 1 gb internet ve 200-300 sms lazım.ek paket yapsam +24 lira tutuyor.pro 600 benim için daha uygun heralde.onada 35 lira ödeceğim.

• Teyit almak için dh avea destek sayfasına yazdım.çok kısa sürede geri dönüş yaptılar.pro 600 tarifesine geçiş yapabiliyormuşum...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.