Şimdi Ara

Süper ikili iş başında ntv 0-100 cc incelemiş hemde ne inceleme :) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
2
Favori
10.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sattı mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _eRay

quote:

Orijinalden alıntı: Bay KospiR

Kısa bir bulgaristan belgeseli video'ını başından edirneden bir giriş yapıyorlar aman yarabbi film ondan sonra kopuyor. Bulgaristan'ın bozuk yollarından cc hiç yormadı diyor üstad

Özellikle istanbulda saffet üçüncü ile yaptıkları inceleme çok eğlenceli video'nun 2. yarısından sonra, bir ara alla alla benmi yanlış görüyorum dedim nasıl bir bakış açısıdır çözemedim, yanlış anlaşılmasın araç genel olarak iyi benim bir vw takıntım yada antipatim yok ancak söylenen sözler yapılan vurgulamalar

Dişimi sıktım izleyeyim dedim İbo, en son ön ızgarayı beğendikleri bölüme kadar dayanabildim :)
    Tamam araba iyi hoş, arkadan, yandan güzel de o ön ızgara da beğenilmez ki arkadaş duvar tipi klima gibi.

Sorma adamım bende o noktalara dikkat çekmek istedim zaten, mühendisliğe, araca, yorum yapmıyorum zaten ama göz var nizam var be adam

• bence daha iyi bir program yapilmali bu ikisi hic iyi inceleyemiyorlar
  • Yalaka olmasalar ekranda olamazlar.Şaka gibiler biri sadece diğerini onaylamak için orda
  • Öyle bir anlattılar ki bir süre sonra bi yandan izliyip bi yandan vosmer in numarasını aramaya başladım.
    Almaya niyetlendigimde bunlarla 5 dakikalık bir konuşma yapsam sanırım beni rahatlıkla kandırıp borç harç içine sokup aldırırlar
  • İnceleme değil de övmeleme olmuş bunların yaptığı.

Olumsuz tek cümle yok.

Çok farklı tasarım lafı beni derin düşüncelere zerk etti doğrusu.
  • takip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilhan032 -- 25 Nisan 2012; 18:09:21 >
  • adamların aracın beygir gücünden haberi yok 1.4 tsi 140 beygir diyo
  • reklamlari gecelim ama asil olay bu 2 silindiri kapatmasi olayı,ilginc
    ama soyledikleri kadar degil 100km de dur kalklarda 0,4lt ,start-stop da olursa olursa 0,6lt,50-60km sabit hizlarda ise 1 lt az yakar diyor

http://www.volkswagen.co.uk/volkswagen-world/news/339

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goofyitu -- 25 Nisan 2012; 16:52:17 >
  • insanların vw alası varsa, onu bile katlediyorlar.
  • Canlı olarak izledim tv'de ve izlerken NTV'nin doğuş grubuna ait olduğunu unutup epey bi sinirlenmiştim.

Tsi motoru , kör nokta uyarı sistemini ve silindir kapatma olayını bi anlattılar ki sanki yeni bulunmuş teknolojiler.

Ayrıca CC ile 6.8 lt ortalama yakalamış. Kendi deyimiylede aracı acaip terbiyesizce kullanmış. Nasıl oluyor anlayamadım artık.
  • Bu ikilinin elinde türlü olanak var, ancak çok fazla gevezelik edip arabayı doğru düzgün anlatmıyorlar, garip özellikleri abartıyolar.
  • bu sıte benı vw den sogutacak gıbı.
    daha yenı uye oldum sayılır 4-5 gundur vw aracları ıle baya bır maytap gecılıyor.dogruluguda yok değil...
  • Ön ızgaralar güzelim cc'yi kütük yapmış.
  • ntv dogus grubunun yayın ORGANI değilmi.
  • yahu daha passat cc nın yalnızca cc olarak adlandırıldıgını bılmıyorsan bu arabayı tanıtma bır zahmet
  • Adam farklı tasarımdan bahsediyor. Gülermisin ağlarmısın
  • [8Amma ballandırdırlar yahunegatif hiç birşey yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: uyumsuz insan

adamların aracın beygir gücünden haberi yok 1.4 tsi 140 beygir diyo

Celal Pir 140 hp dedi Saffet Üçüncü böyle bir şey söylemedi.
  • VW'i kötülemek için hiç olumsuz yönlerini söylemediler diyorsunuz da bu adamlar hiç bir otomobil için kötü bir şey söylemiyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.