Şimdi Ara

Super fresh King pizza'nin içinden Plastik Parça çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Superfresh King 4'lu pizza satin aldım getir ile. Fırına koydum pişirdim en son yerken ağzıma bir şey takıldı çok merak ettim içinden böyle bir şey çıktı. Ya fabrikada üretilip paketlere konulan urunun içinden bile nelere çıkıyor.

Kendin koydun, adamlara suç atma gibi şeylere gülüp geçeceğim. Bunun incelemesini yapsınlar eminim ki fabrikaya ait bir parçadır sert bir plastik. Kesin geri kalanı eridi ucu onu gösteriyor. Yazık ya ne alacağımı şaşırdım.

Istedigi kadar küçük olsun Sağlik Bakanlığına şikayet edeceğim parça hala bende ne de olsa gerekli inceleme sonrası o parçanın oraya ait olduğu nereden geldiği ortaya çıkacaktır

Sa Super fresh King pizza'nin içinden Plastik Parça çıktıSuper fresh King pizza'nin içinden Plastik Parça çıktıSuper fresh King pizza'nin içinden Plastik Parça çıktı

• valla iyi, ya pizza ciksaydi?
  • valiars kullanıcısına yanıt
    123iqtest.com

sonucunu bi ara yazip pm atarsan sevinirim ona gore cevap vericem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PizzaMuffin -- 14 Eylül 2019; 14:54:13 >
  • PizzaMuffin P kullanıcısına yanıt
    download:4.57mbps
    upload:0.58mbps cikti
  • yemin ederim ton balıgının içinden de bunun aynısının mavisi çıkmıştı
  • zibidi gonzales kullanıcısına yanıt
    Ya belgesel izledim 3-4 gun once adamlar coca cola sise uretiminde bilgisayar siseyi tarayip ayikliyor. Ya bildigin uretim hatasi sise kosesi egri olsa ne olur olmasa ne olur . Pizza pizzanin icinden cikan seye bak kesin buyuk bir parca idi firina koydugum icin eridi

Ton baligi dahada kotu.. Su halimize bak xd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PizzaMuffin -- 14 Eylül 2019; 15:28:40 >
  • bana da bir keresinde külah dondurmanın dibindeki çikolatalı yerden demir parça çıkmıştı. babam aldı götürdü ertesi gün bir çuval dondurmayla geri döndü xd
  • dava açsa 100 çuval dondurmayla dönerdi salakmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: DUKENMEZ

dava açsa 100 çuval dondurmayla dönerdi salakmış
    ss aldım yarın mektup gelir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.