Şimdi Ara

Super Flower Leadex Platinum 1200W

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar normalde EVGA SuperNOVA G2 750 Watt Gold almayi düsünüyordum 95 Euro verip ama Gamescom dan kazanilmis faturasi olmayan ama kesinlikle acilmamis Super Flower Leadex Platinum 1200W 110 Euro fiyata buldum. 1200 Watt cok ama cok fazla biliyorum tabi ama fiyat inanilmaz iyi. Normalde 200 Euro civarinda bu güc kaynaginin fiyati. Sizce ne yapmali?

• 1200W olsa da, fiyata bakarsak alınmalı derim. Garantisi yine sağlanıyor değil mi ?

TPU'dan 9.6 puan alarak, editörün seçimi olmuş.
    http://www.techpowerup.com/reviews/SuperFlower/SF-1200F-14MP/11.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 21 Ağustos 2014; 17:52:15 >
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Sorun orada iste, garantisi nasil olur bilemiyorum. Seri numarasi falan olacak tabi elimde ama fatura vs yok. Marka aslinda cok iyi bir marka ama garanti durumunda ne yapiyorlar bilemiyorum
  • Vallahi gözümü kararttim ve aldim, gelince görecegim iyi mi ettim kötü mü
    PSU geldi, 20cm uzunlugu var canavar gibi birseyCalisinca da sorun cikartmazsa tadindan yenmez bu fiyataCorsair AX760 bile 20-30 Euro daha pahali
  • RapscallioN kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, yurt dışında yaşıyorsunuz galiba ? Hangi ülke ?
    Eyvallah. Almanyada yasiyorum. Dolar üzerinden satisa cikan ürünlerin Euro olarak gelmesi can siksada TR ile karsilastirinca cogu üründe sansli sayiyorum vallahi kendimi.
    Bence de gayet şanlısınız, ürün çeşitliliği ve ürünlere ulaşmanız daha rahat.
    Super flower almakla iyi etmissiniz . Bir ara düsündüm almayi ancak elimdeki seasonic beni daha uzun süre idare eder .

Garantiye gelince , önemli olan hangi firmanin verdigini bilmemiz olacaktir . Almanyada fatura , garanti belgesi vs. Gerekmiyor . Seri no yeterlidir .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Super Flower'ın yeni platformları piyasaya soluk getirdi. Türkiye'de, coil whine'lı Seasonic ve pahalı Flextronics PSU'lar arasında sıkışıyorduk, EVGA üzerinden Super Flower da alabiliyoruz artık.

HXi serisi de, pek f/p olmasa da, iyi tercih olacak gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 23 Ağustos 2014; 20:48:27 >
  • Super Flower'da coilwhine durumları nasıl ?
  • Vallahi cok ucuza geldi diye aldim yoksa Evga G2 serisinden birsey alacaktim cünkü sonucta benim sistemi su anda 12v 480-490 Watt veren bir psu ile kullaniyorum ama ayni fiyata bunu bulunca aldim

@_Dominic_Toretto_

Insallah coil whine sorunu falan yoktur

@false shepherd

Yurtdisinda aslinda cok tutulan bir marka. Kime yaptiriyorlar yada kendileri mi yaptiriyorlar bilmiyorum ama modding anlaminda ve performans anlaminda iyi ürünler cikartiyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Super Flower'da coilwhine durumları nasıl ?

EVGA 850 G2'de zerre coil whine yaşamadım. Sıfır sesle çalışıyor.

Diğer konuda bahsettiğim sesin PC'yle alakası yokmuş Fişi çekip deneyerek emin oldum.

@RapscallioN

Super Flower, PSU'larını kendi üretiyor. Atılım içersindeler, son kullanıcıya yönelik ilk Titanium PSU duyurusunu yapmışlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 23 Ağustos 2014; 23:21:51 >
  • Sistemin 1250w istiyosa al yada ilerde izter fln derse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cok sükür bir problem cikmadi ve görüntüsü de isiklandirmadan dolayi cidden güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RapscallioN -- 24 Ağustos 2014; 20:18:44 >
  • Hayırlı olsun, sorunsuz kullanırsınız inşallah. PC parçalarında LED/ışıklandırma olayını ben de seviyorum :)
    Tesekkürler. Insallah sorun cikarmaz. Eski güc kaynagini 2. el amistim ve 3 senedir kullaniyordum. Toplamda 5 senelik güc kaynagiydi. Sanirim bu güc kaynagini artik 7-8 sene bir aksilik olmazsa degistirmem

Bu arada anakartin güc kablosu haric bütün kablolarin soketleri ayni. Yani yanlis takma vs gibi bir problem de yokDiger modüler güc kaynaklari da böyle mi bilmiyorum ama bu özellik bayagi hosuma gitti cünkü islemcinin kablosu ilk taktigim yerde tam uzanmadi ama kösedeki sokete takinda rahatlikla takildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RapscallioN -- 24 Ağustos 2014; 22:16:07 >

Başka bir tabir ile, ömürlük olmuş PSU :) 11 tane girişin universal olması güzel düşünülmüş.

• @RapscallioN
    çok isabetli bir karar almışsın hocam, iyi günlerde kullan - gerçekten ömürlük bir ürün.

bu arada Super Flower PSU'ların Almanya resmi distribütörü Caseking.

http://www.caseking.de/shop/catalog/alle-Hersteller/

http://www.caseking.de/shop/catalog/Netzteile/Super-Flower/Super-Flower-Leadex-80Plus-Platinum-Netzteil-schwarz-1200-Watt::25294.html

her hangi bir sorun olacak olursa onlarla bağlantıya geç, çok iyi bir firmadır.
    aldığın PSU Gamescom'da kazanıldığına göre PSU'yu Almanya'ya getiren mutlaka Caseking'dir ve garantisine de onlar bakar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahafiec -- 25 Ağustos 2014; 9:04:37 >

• sahafiec kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam. Bilgi icinde ayrica tesekkürler. Fiyatlari biraz yüksek olsa da iyi firma biliyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.