Şimdi Ara

Süper Fikir Tarifesi! 100dk 9 TL, 200dk 13 TL vs. (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
1
Favori
14.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: stsimon

quote:

Orijinalden alıntı: gaggag

quote:

tarife güzel faturada da yok bir bit yeniği, neyse o.

5 tl iken kaydolmuştum faturalarım da beklediğim gibi geliyor.

fatura detayında kademe ücreti gösterilmiyor özel iletişim vergisi vs. bazen şişkin geliyor ama kademe arttıkça tutar artıyor haliyle.

tek kötü yanı 12 ay taahhüt olayı, internet paketi almak istiyorum ama bu paketle olmayacak sanırım.

iyi de 5 TL. iken taahhüt olayı yoktu, sabit ücret 9 TL.'ye çıkınca, 12 aylık taahhüt karşılığında sabit ücreti 5 TL. yapıyorlar...

internet paketinden kastın ne, yeni nesil tarifelerine geçmek istiyorsan, önce faturasıza geçip, sonra tekrar faturalıya dönersen 30 TL. katılım bedeli dışında ek bir ücret ödemezsin...

normal 1 GB. - 2 GB. internet paketi almak istiyorsan, Süper Fikir tarifesi zaten ona engel değil ki

+

5 TL. sabit ücret ödüyorsan sen zaten taahhütlü de değilsin...............

dediğin gibi olabilir, açıkçası araştırmak lazım.

ya ben evimde wifiden faydalanıourm ama misal 1gb net paketi dahil bir tarifeye geçmek istiyorum.

ne yapmalıyım, önerilerin nedir

süper fikir tarifesini kullanıp ayrıca 1 GB internet paketi alırsan pek mantıklı olmaz, çünkü 1 GB'a 19 TL. ödeyeceksin + Süper Fikir Tarifeli faturanı ödeyeceksin, bu da sana en iyimser tahminle 30 TL.'ye malolacak...

bana sorarsan illa da internet olsun diyorsan Yeni Nesil 500 Tarifesini öneririm, sana aylık maliyeti 31-32 lira civarında olur............

• quote:

quote:

quote:

quote:

tarife güzel faturada da yok bir bit yeniği, neyse o.

5 tl iken kaydolmuştum faturalarım da beklediğim gibi geliyor.

fatura detayında kademe ücreti gösterilmiyor özel iletişim vergisi vs. bazen şişkin geliyor ama kademe arttıkça tutar artıyor haliyle.

tek kötü yanı 12 ay taahhüt olayı, internet paketi almak istiyorum ama bu paketle olmayacak sanırım.

iyi de 5 TL. iken taahhüt olayı yoktu, sabit ücret 9 TL.'ye çıkınca, 12 aylık taahhüt karşılığında sabit ücreti 5 TL. yapıyorlar...

internet paketinden kastın ne, yeni nesil tarifelerine geçmek istiyorsan, önce faturasıza geçip, sonra tekrar faturalıya dönersen 30 TL. katılım bedeli dışında ek bir ücret ödemezsin...

normal 1 GB. - 2 GB. internet paketi almak istiyorsan, Süper Fikir tarifesi zaten ona engel değil ki

+

5 TL. sabit ücret ödüyorsan sen zaten taahhütlü de değilsin...............

dediğin gibi olabilir, açıkçası araştırmak lazım.

ya ben evimde wifiden faydalanıourm ama misal 1gb net paketi dahil bir tarifeye geçmek istiyorum.

ne yapmalıyım, önerilerin nedir

süper fikir tarifesini kullanıp ayrıca 1 GB internet paketi alırsan pek mantıklı olmaz, çünkü 1 GB'a 19 TL. ödeyeceksin + Süper Fikir Tarifeli faturanı ödeyeceksin, bu da sana en iyimser tahminle 30 TL.'ye malolacak...

bana sorarsan illa da internet olsun diyorsan Yeni Nesil 500 Tarifesini öneririm, sana aylık maliyeti 31-32 lira civarında olur............

bende öyle düşünüyorum yalnız dediğim gibi kafama takılan husus taahhüt mevzusu olmuştu.

• Süper Fikir tarifesine 100dk için 9,80 TL ödüyoruz. Sorun yok.
  • Bu tarifeye geçtim ve 15 gün bu tarifede kaldım. 120 dk konuşma yaptım ve yaklaşık 5-6 sms gönderdim. Fatura 50 TL geldi. Meğer tarifeye geçişte bir defaya mahsus 30 TL ücret alınıyormuş. Bunu tarifeye geçerken hiç söylemiyorlar, sitesine de bakarsanız zar zor ulaşırsınız bu bilgiye. Garanti bankası müşteri hizmetlerini aramıştım, o da bu heryöne 100 dakikaların içerisinde değil haberiniz olsun, dakikası 1,5 TL. Bu tarife gerçekten insanları kazıklamak için süper bir fikir. Bence bu tarifeden, en doğrusu aveadan uzak durun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.