Şimdi Ara

Süper Fikir Tarifesi! 100dk 9 TL, 200dk 13 TL vs. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
1
Favori
14.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sabit ücret 5 tl diyor ama bunun üzerine + hangi vergiler var toplam ne kadara patlıyor 200 dk 13 lira tarifesine geçince toplam fatura bedeli ne olacak?
  • 1.1 lira telsiz vergisi olur sadece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım 5 lira sabit ücrete telsiz ücreti kdv öiv vs. dahil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin613

1.1 lira telsiz vergisi olur sadece

her ay kesilen 1.1 lira, bu tarife ile sabit 5tl ücretin içinde midir? yoksa bir de o hesap ayrı mı kesilcek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REAL MADRID -- 12 Aralık 2011; 8:00:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: REAL MADRID

quote:

Orijinalden alıntı: yasin613

1.1 lira telsiz vergisi olur sadece

her ay kesilen 1.1 lira, bu tarife ile sabit 5tl ücretin içinde midir? yoksa bir de o hesap ayrı mı kesilcek?

Tarifenin Aylık Ücreti Ne Kadardır?
    Süper Fikir Tarifesi'nin aylık sabit ücreti vergiler dahil 5 TL'dir. Tarifede konuşulan her 100 her yöne dakika vergiler dahil ek 4 TL ile ücretlendirilecektir.

demiş avea nın sitesinde ;) yani herşey dahil 5 tl...
  • bir tarife başlatıyorsan herkes için yapacaksın,''yeniler gelsin eskiler avucunu yalasın''
    diğer operatörlerin tarifelerini bilmiyorum ama bunların hepsi aynı mantıktadır,onlarında mutlaka böyle yenilere yönelik kampanyaları vardır,hangisi ucuzsa üşenmemek gerekiyor ona geçmek gerekiyor
  • 400 dk 16 diyo. bi de 5 tl peşin var eder 21 tl. artık 19 liraya 500 dk her yöne 1000 sms 1 gb internet daha mantıklı değil mi yav
  • her avea lı için değil mi tarife?
  • quote:

her avea lı için değil mi tarife?

yeni hat alanlar ve numara taşıma ile aveaya geçenler için
  • quote:

Sende senelerin AVEA lısısan sende magdursun demektir.Bizler için tenezzül etmiyorlar onların tek işi dışarıdakiler biz nasıl olsa çantada kekliğiz.Tavsiyem ben bugun vodafona geçtim daha fazla ücrete daha az konusmaya son dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SDM_kontinu

quote:

Sende senelerin AVEA lısısan sende magdursun demektir.Bizler için tenezzül etmiyorlar onların tek işi dışarıdakiler biz nasıl olsa çantada kekliğiz.Tavsiyem ben bugun vodafona geçtim daha fazla ücrete daha az konusmaya son dedim.

vodafone'da hangi tarifeye geçtiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akanthus

quote:

quote:

vodafone'da hangi tarifeye geçtiniz?

Cep Avantaj Mini Heryöne+250 dakika ve 6 ay boyunca 250 dakika her yöne yani 500 dakika 20 tl ye gelecek.Ben avea da her yöne 400 ve avealılarla 3000 dakika( ki neredeyse hiçbir işe yaramıyordu ) 40 tl veriyordum.

• quote:

Ben avea da her yöne 400 ve avealılarla 3000 dakika( ki neredeyse hiçbir işe yaramıyordu ) 40 tl veriyordum.

Avea'da heryöne 1200 ve avealılarla 3000 dakika için 30 TL veriyorum.

Ama yine de aveayı sevmiyorum, bi antipati oluşturmuş bende ne yapsalar değişmiyor.
  • ben gidiyorum artık avea 'dan . 10 kez m.h yi aradığımda taahhütünüz var indiriminiz var cezai işlem uygulanır operatör değişikliğinde demişlerdi fakat yalanmış dün 2 kere teyit ettim yine ave mh. den. ve artık turkcelle geçicem bis paketinin 17 tl olduğu bir operatör e yani. avea ise mevcut faturalı hat sahiplerini görmezden gelsin daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: lucifer_666tr

ben gidiyorum artık avea 'dan . 10 kez m.h yi aradığımda taahhütünüz var indiriminiz var cezai işlem uygulanır operatör değişikliğinde demişlerdi fakat yalanmış dün 2 kere teyit ettim yine ave mh. den. ve artık turkcelle geçicem bis paketinin 17 tl olduğu bir operatör e yani. avea ise mevcut faturalı hat sahiplerini görmezden gelsin daha

Aveanın MH tam bir rezalet resmen alay ediyorlar eski müşterileriyle hele birde taahhüt verdiysen vay haline.En iyisini yapıyoruz hattı taşımakla.En azından artık benim içim rahat acaip zoruma gidiyordu bunların yaptıgı ayrımcılık ama hata bizde ne var sanki bu kadar bağlılık duygusu ile davrandık o kadar sene .Şimdi vodafona geçtim 6 ay her yöne 250 dakika verdi bir kaç ay sonrada avea iyi bir tarife çıkartır dönerim geriye ...Bunlara böyle müşteriler layık.

• Süper tarife Bugün itibariyle geçmiş bulunuyorum. Benim gibi az kullandığı bir ikinci hattı olanlar için müthiş buluş Turkcell'e doğru düzgün konuşmadan her ay 20-25 TL vermekten bıkmıştım...
  • telefonu az kullanıyorum
    trcellden aveaya ucuz diye geçtim
    en uygun tarıfe olarak 25lıraya 800dk aldım
    ancak maxımum 300-400 arasını kullanıyorumdur
    bazı aylar o kadar bıle kullanmıyorum

ok yeni tarıfe tam bana göre ancak, avea malum faturalılardan 30 lira almadan bu tarıfeye almıyor
    saçma bir uygulama kesinlikle. aşağıdaki maddede geçen işlemi yapayım diyorum ama ne kadar sürer bir fikrim yok. yani faturalıdan faturasıza ordan tekrar faturalıya geçmek. gerçi madem 30 tl alacaksın direkt al parayı geçir tarifeye neden bunca işlemle uğraştırıyorsun ki. bir saçmalık da bu.

neyse hepsinden 30 tlden de vazgeçtim tarifeye geçtim diyelim muhtemelen az konuşarak o 30 lirayı geçen bir artım olur ama son sorum bu tarife ne kadar sürer tahminen?

01.12.2011 tarihi ve sonrasında Avea'nın faturalı tarifelerinden faturasız tarifelerine geçiş yapan sonrasında tekrar faturalıya geçerek Süper Fikir Tarifesi'ne kaydolan müşterilerden bir kereye mahsus 30 TL (KDV-ÖİV Dahil ) Tarife Kayıt Ücreti alınacak ve ilk faturalarına yansıtılacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Vodafone bugun taahhut verdik

21 tl 500 dk

Halen daha ucuzuz ;D

tarifin nedir dostum?
  • vodafone faturasız hattımı bugün avea süper fikir tarifesine taşıma işlemi yaptım. inşallah avea beni pişman etmez.. bakalım kaç günde taşınacağız.
  • Bende 9 aralıkta geçiş işlemini başlattım ancak şu ana kadar hala geçiş yapmadılar,avea nın sitesindende müşteri hizmetlerine mesaj yazdım takan olmadı,şimdiden pişman oldum,pazartesiye kadar geçirmezlerse başka operatöre geçmeyi düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.