Şimdi Ara

Süper Fikir Tarifesi! 100dk 9 TL, 200dk 13 TL vs. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
1
Favori
14.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok iyi ama bari marta kadar felan yapsalardı.
  • süper tarife fakat ave tabii ki zaten avea faturalı olanları silmiş atmış.kimse geçmesin geçince böyle dımdızlak kalıcaksınız bizim gibi yeni tarifelere sadece bakıcaksınız.
  • avea eskiden faturalı lupta sonra faturasız hatta geçmiş abonelerinden tekrar faturalıya geçmek için herhangi bir belge istiyor mu ? bir avealı faturasız hattımı bu tarifeye geçirebilirim.
  • Avea'nın yaptığı hep aynı NEZAKETSİZLİK... İyi bir tarife çıkardığında Faturalı hatları hep bunun dışında bırakıyor... Müşteride biriken bu tatsızlıklar sonradan nefrete dönüşür ve bir daha Avea'ya dönüp bakmazlar... Bir zamanlar malum bir operatör de böyle davrandı, sonra yüzbinlerce iptal peşpeşe geldi.. Aveayı yönetenler bunları okur mu acaba?
  • " - Tarife, numara taşıma, yeni hat tesisi ve Avea/GPO faturasız tarifelerinden yapılacak geçişlere açıktır. Avea'nın faturalı tarifelerinden yapılacak geçişlere kapalıdır. "

İlk şarttan kaybetti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 2 Aralık 2011; 21:31:54 >
  • tarifeye özel olarak mesaj ve internet paketleri eklense iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TekBozok

Avea'nın yaptığı hep aynı NEZAKETSİZLİK... İyi bir tarife çıkardığında Faturalı hatları hep bunun dışında bırakıyor... Müşteride biriken bu tatsızlıklar sonradan nefrete dönüşür ve bir daha Avea'ya dönüp bakmazlar... Bir zamanlar malum bir operatör de böyle davrandı, sonra yüzbinlerce iptal peşpeşe geldi.. Aveayı yönetenler bunları okur mu acaba?

taahhütüm biter bitmez sırf bu avea'nın faturalı hatlara yaptığı saygısızlıktan dolayı başka operatör'e geçicem
  • gercekten 10 numara tarife olmus...
  • Farklı konuşma alışkanlığına sahip aboneler için faydalı olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

" - Tarife, numara taşıma, yeni hat tesisi ve Avea/GPO faturasız tarifelerinden yapılacak geçişlere açıktır. Avea'nın faturalı tarifelerinden yapılacak geçişlere kapalıdır. "

İlk şarttan kaybetti.

katiliyorum
  • sms paketide alabiliyormuyuz bun yanında?
  • Şimdi bu tarife fiyatları ne kadar hep böyle kalacak bu belirtilmemiş en buyuk muamma burada

Diğer GSM lerden müş toplayacaklar
    Ondan sonra da 2 ay sonra tarife fiyatlarını arttıracaklar
    Nasıl olsa başka operatöre geçiş süresi de 3 ay
    O arada ne götürürsek kar diyorlar.

Benim acilen 150 DK sı 15 TL olan bir tarife ve operatör bulmam lazım
    Aveadan sıkıldım artık bu saçmalıklarından...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

Şimdi bu tarife fiyatları ne kadar hep böyle kalacak bu belirtilmemiş en buyuk muamma burada

cep avantaj mini:http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/yeni-cep-avantaj.php?default_id=yeni-cep-avantaj
    12 ay taahüt veririm derseniz 21 Tl ye 500 dakika öneririm :http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/1TL-Avantaj-5TL-Avantaj-Kampanyasi.php?default_id=CepAvantaj-Heryone

• quote:

Şimdi bu tarife fiyatları ne kadar hep böyle kalacak bu belirtilmemiş en buyuk muamma burada

taşımak için 3ay sınır yok.. İstediğin an taşınabiliyor ilk taşımadan sonra.

Müşteri hizmetlerinden hattınızı taşıyacağınızı söyleyip 19,50 TL ye hy 400dk ve 3000dk avea görüşmesi içeren 39'luk tarifeden %50 indirim ya da farklı teklifleri değerlendirebilirsin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basturkemin -- 3 Aralık 2011; 4:07:25 >
  • bu tarife beni cezbetti. 2 hat kullanıyorum. sanırım birini avea ya taşıyacağım.

ama avea nın mevcut faturalı abonelerine attığı bu kazıkta hakkaten hoş değil.. geçtikten sonra eski bir avealı olurum sonra bir kazıkta ben yerim ama ben durmam kaçarım böyle bişi olursa o ayrı :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: basturkemin

quote:

taşımak için 3ay sınır yok.. İstediğin an taşınabiliyor ilk taşımadan sonra.

Müşteri hizmetlerinden hattınızı taşıyacağınızı söyleyip 19,50 TL ye hy 400dk ve 3000dk avea görüşmesi içeren 39'luk tarifeden %50 indirim ya da farklı teklifleri değerlendirebilirsin..

evet 3 ay sınırı yok istediği gibi taşır. ancak tarifelerden yararlanmak için 3 ay şartı konmaya başladı. yani 3 ay dan önce geri dönersen ya tarifeden yararlanamazsın diyor ya da ekstra bir tutar istiyor. yani öyle de böyle de 3 ay şartını koymuş oluyor uyanıklar.

• eski abonelerine bu kadar haksızlık yapan başka opetatör yok. ilk fırsatta hattımı taşıyacam. aveada 6 aydan fazla kalmıyacaksın
  • kontörlü avealılılar bu kampanyadan yararlanabiliyormu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

kontörlü avealılılar bu kampanyadan yararlanabiliyormu ?

evet, yararlanabiliyor, tabi ki faturalıya geçmek şartı ile, yalnız 1 aralıktan önce kontörlüye geçmiş olmanız gerekiyor yoksa 30 tl istiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kir-pi -- 3 Aralık 2011; 17:03:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: benonur2000

quote:

cep avantaj mini:http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/yeni-cep-avantaj.php?default_id=yeni-cep-avantaj
    12 ay taahüt veririm derseniz 21 Tl ye 500 dakika öneririm :http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/1TL-Avantaj-5TL-Avantaj-Kampanyasi.php?default_id=CepAvantaj-Heryone

hocam o kampanya güzel de

Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kampanyadan çıktıklarında, tarifelerini değiştirdiklerinde, hatlarını iptal ettirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçiş yaptıklarında, numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Bu durumlarda abonenin bir sonraki faturasına taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır. Cayma bedeli kampanya içinde kalınan her ay için Cep Avantaj Mini Heryöne+ tarifesinde 19 TL, diğer tarifelerde 20 TL'dir.

şu madde biraz sıkıntılı. Yani ben 5 inci ay taahhütü iptal ettirmek zorunda kalırsam 100 lira cayma parası ödeyecem.

avea 25 liraya 500 dakika veriyor
    vodafone 21 liraya 500 dakika veriyor

iben o 500 dakikayı kullansamda kullanmasamda 21 lira ödeyeceğim

ama avea da bir ay 100 dakika kullandım 9 lira öderim. Bir ay 600 dakika kullandım 29 lira öderim.

Beş ay kullandım olmuyor yaa böyle dedim o ayın sabit ücretini ve kullandığım dakika parasını öderim kapatırım hattı.

Bence çok güzel bir tarife. Taahhüt imzalamıyorsun. Kullandığın kadar ödüyorsun

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.