Şimdi Ara

Süper birlikler geliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
2.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bahar güncellemesi ile birlikte ana köyde bulunan bazı birleklere geçici süreli ekstra bir güç eklenecek. Her birliğin kendine has farklı güçleri olacak. Güncelleme sonrası belediye binası 11 veya üzeri bir köye sahipseniz Ana köyde tüccarın yanında bir varil göreceksiniz. İşte o varil sizlere süper birlikler verecek. Süper birlikler tahminimce ya elmas ile yada ödeme ile elde edilecek. Elde etmeden öncesi deneme imkanımız olacağını düşünüyorum. Her süper güç etkisi 7 gün sürecek ve 7 gün sonunda 7 gün bekleme süresi olacak. Yani bugün bir güçlendirme aldığınız zaman 1 hafta kullandıktan sonra sona erecek tekrad alabilmek için 1 hafta beklemeniz gerekecek. Eger bu süper birliklere sahipseniz klanda bulunan arkadaşlarınıza da bağış yapabileceksiniz. Yine aynı güncelleme ile gelecek olan yeni birlik isteği sekmesinden de süper birlik isteyebilirsiniz. Şimdilik 4 adet süper birlik olacak. Belki ilerleyen zamanlarda bu sayı artar ama şimdilik belirlenen sayı 4 ve bunlardan ilki süper barbar. Yeni guclendirmis süper barbar ilk bir kaç saniye öfke büyüsü varmış gibi ekstra hasar, ekstra hız ile başlayacak. Bir nevi inşaatçı üssünde bulunan barbar gibi düşünebilirsiniz. Diğer 3 birlik için şuan bir detay yok. Yeni bilgiler geldikçe bu konu altından bilgi vermeye devam edeceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2. Yeni süper birlik sinsi goblin. Sinsi goblin ilk bir kaç saniye savunmalar tarafından görünmez olarak başlayacak. Yine inşaatçı üssünde bulunan sinsi Okçu gibi düşünebilirsiniz. Okcunun goblin versiyonu gibi...

• 3. Yeni süper birlik süper dev. Süper dev normalden daha tank durumda. Ufakta olsa bir alan hasarına sahip. Normal hasarından 2 kat daha fazla hasar veriyor. Ayrıca duvarlara 4 kat daha fazla hasar veriyor.

• 4. Ve sonuncu süper birliğimiz süper duvar kırıcı. Süper duvar kırıcı yok edildiğinde veya hedefe ulaştığında daha büyük bir patlama meydana getiriyor. Normal halinden daha büyük bir bomba ile savaşa katılan dev duvar kırıcınin isabet puanı da normalinden fazla olacak.

• Boş olmuşlar gibi geldi biraz açıkçası, hani illa ki bir işe yariyorlar ama daha ziyade yenilik olsun diye zorlama bir güncelleme sanki

• Ben ilk olarak süper dev aldım hoşuma gitti aslında farklı kombinasyonlarla değerlendirip güzel sonuçlar alınabilir yani ama dediğin açıdan bakarsak haklısın yeni biseyler getirelim diyip cevap buldukları bir şey gibi

• zigibanda kullanıcısına yanıt
    Aralarından bir tek duvar kirici iş yapar gibi geldi, normalde başka bir birliğin arkasına koysak dahi alan vuran bir savunma öldürüyordu, süper duvar kirici ne olursa olsun patlıyor. Gerçi hoş artık duvar kirici kullanan da pek kalmadı, onun dışında barbarlar ve goblinler belki ganimet toplamada kullanılabilir, o da biraz zorlarsak açıkçası

• Ben ilk süper dev aldım duvar kırmakta üstlerine yok onlar varken tokmak falan kullanmadım devin süresi bitti şimdi süper barbar aldım onlarda saldırı öncesi çevreyi temizlemekte iyi iş gördü açıkçası öfkeyle başladıkları için ölene kadar attığım yeri temizliyorlar barbarin süresi bitince duvar kırıcıyi deneyeceğim deneyimlerimi paylaşırım

• aynı anda açılamamaları kötü olmuş. birde biraz pahalı gibi..
  • Evet aynı anda açılmaması kötü ama aynı anda açılmış olsa kurulan ordu fazla güçlü olur ve 3 yıldız almak çok kolay olurdu bence maliyetine gelirsek evet katılıyorum hem sınırlı hemde 50k kara iksir biraz fazla

• quote:

Orijinalden alıntı: mr. solucan

Aralarından bir tek duvar kirici iş yapar gibi geldi, normalde başka bir birliğin arkasına koysak dahi alan vuran bir savunma öldürüyordu, süper duvar kirici ne olursa olsun patlıyor. Gerçi hoş artık duvar kirici kullanan da pek kalmadı, onun dışında barbarlar ve goblinler belki ganimet toplamada kullanılabilir, o da biraz zorlarsak açıkçası
    An itibariyle süper duvar kırıcı aldım ve kullandım normalde ordumda tokmak kullanırken süper duvar kırıcılara güvendiğim için uçan kışla ile savaşa girdim orduya ek olarak pekka ve büyücüler iyi oldu süper duvar kırıcılar da duvarların hakkından güzel geldi tavsiye ederim

• Süper duvar kiricilar bir tek işe yarar geldi bana da açıkçası. Bir de bu süper birlikler sadece etkinlik suresince değil sürekli kalacak değil mi hocam ? Ben daha hiç basmadim da o yüzden soruyorum.

• Kalıcı olması lazım etkinlik için geldiği yönünde bir bilgi yok hatta ek olarak ilerleyen zamanlarda daha farklı birliklerin süper versiyonu çıkacak o yüzden kalıcı yani rahat olabilirsin

• Yeni süper birlikler daha geliyor ;

Elit Valkyrie

Cehennem Ejderhası

Bebek Elektro Ejderha

Süper Okçu

ve Orman Binicisi
  • Henüz bunlara dair bir kaynak bulamadım bilgilendirme için teşekkür ederim ilerleyen zamanlarda detaylar gelirse ekleme yaparım

Hocam koca clash of clans bölümünü ikimiz ayakta tutuyoruz neredeyse

Pushparaj Gaming hocam araştırabilirsin henüz bir görsel yok ama sadece isimleri ve değerleri içeren bir metin var
  • mr. solucan kullanıcısına yanıt
    Eskisi kadar oynayan takip eden bizim gibi bağımlı olan yok sanırım

• powerlarr P kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim araştırayım bakalım benim takip ettiğim iki kişi var onlardan da görmedim. Bakayım hemen değerlerine falan detayları ekleyelim konuya

• quote:

Orijinalden alıntı: zigibanda

Eskisi kadar oynayan takip eden bizim gibi bağımlı olan yok sanırım
    Oyun artık hayatımızın bir parçası oldu hocam, kendi adıma konuşacak olursam 2013-2014'den beri oynuyorum.
    Bir de oyun artık eskisi gibi çok zaman ayirmani da istemiyor. Aylık altın bilet alıyorum sadece, günde 1-2 saat ayırmak insaatcilari çalıştırmaya yetiyor bile. Sen oyunda değilken bile oyunda köyümüzün geliştiğini bilmenin hissi çok tuhaf bir keyif veriyor

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.