Şimdi Ara

SÜPER BİR OYUN(BİTİRENE HELAL OLSUN) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

SÜPER BİR OYUN(BİTİRENE HELAL OLSUN)
  • bitirdim oyunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VipLimE -- 7 Ekim 2006; 15:41:03 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: EnerMaxTeo

4.. bölümü gecemeddim yardımm

bende
  • quote:

Orjinalden alıntı: cidik

quote:

bende
    yaw 2 kaya üstteki tabloya atcaz ordaki kırmızı seye basıp alttaki su seyi mavi kapının oraya gitcek . üstteki düdügü öttürcez adam kendini vurcak alttaki . sonra alttaki sag kapıya dıklıcaz dıklar dıklamaz suyu atcaz üstüne yüzü kapancak. sonra 2 tane yarmaya tıklıcaz gitcekler ileri . kaya atcaz assaya . yarmalara dıklıcaz yinne düscekler sonra kacacaz ama kacarken kamera yakalıyo kacamadım

• Buna benzer bi oyun daha var sanırım onuda burda bi arkadas vermisti linkini. Bu oyunda 3 bolum var ama inanın cok daha zor..

http://www.foon.co.uk/farcade/hapland/
  • Güzeldi evet 5 bölümlük macera...
  • quote:

Orjinalden alıntı: cidik

quote:

bende

4. bolumde once yukarıya dogru 2 tane tas atin, tablo dussun. Tablonun altindaki dugmeye tıklayıp kovayi mavi kapinin ustune getirin. Mavi kapıya tıklayin, bi adam cikicak ve adam cikar cikmaz, sizin altinizda bekleyen 2 tane bekcinin yaninda duran kolu indirin ve mavi kapıdan cikan adamin kafasina kova gecsin ve kafasında kovayla uyuyan adamin onunde durucak. Duvarda asılı olan kornaya tıklayın yere dussun ve yerde bidaha tiklayin, korna calinca uyuyan adamin tufegi ates alicak ve kovaya carpip, kamera patlicak. Daha sonra 2 tane bekciye tıklayın ve saga dogru yurumelerini saglayin, daha sonra kalan tek tasimizida ok asagiyi gosterecek sekilde atin ve tekrar bekcilere tıklayın. Bekcinin ayagı tasa takılıp dustugu zaman, kahramanımızın kafasının ustunde bi ampul beliricek, işte tam bu anda kahramanımıza tıklayin, bekcilerin ustunden atlayip egilicek. Birdaha tiklayin kornaya basip uyuyan adamin kendisini vurmasini saglicak ve birdaha tıklayin. Bolum bitti, kolay gelsin..

• 1.Bölüm=>Sağ alt kesimde tebela var ona tıklayınız....Uyuyan amcamız uyanacak ağacı kesecek ve ağacın altında kalacaktır....Daha sonra kayaya dayalı tahtanın üstüne tıklayın 1.bölgeyin bitirin....

2.Bölüm=>Balığımıza tıkladık tıkladıktan sonra binanın üstündeki kuleye tıklayınız...Kırmızı bişi balığın üstüne gelecek ve balık büyüyecek...ve bunda sonrası hızlı olmamız gerekiyor...Domuza tıkladıktan sonra hemen balığa bir daha tıklayın balığın kuyruğu sizin oraya kadar gelecek....Sonra Amcamızın üstüne mouse ile tıklıya tıklıya karşıya geçirin....

3.Bölüm=>Kuşumuzu öttürün öttürün koşun hemen karşısındaki adam kuşu öldürmeye gelecek...O oraya giderken siz taşatara tıklayın kulenin kapısını kırın...Sonra buluta tıklayın...sonra aşağıdaki sopalı amcamıza tıklayın....Sonra bizim amcamızın üzerine tıklayarak kulenin kapısına gelin ve kapının orda bir daha amcamıza tıklayın...İçeri girin.....

4.Bölüm=>Şimdi önümüzde üç tane taş var yanıp yanıp sönen ok yukarı bakacak şekilde iki taşı duvardaki asılı olan çerçeveli resmi aşağı düşürüyoruz...(2 taşı birden atalım...)Yanlız taşı atarken amcamızın üzerine tıklıyoruz...Neyse çerçeveyi düşürdükten sonra çerçevenin asılı olan yerde kırmızı düğme çıkacak ona basacaz...Sonra aşağıdaki mavi kapıya tıkladıktan bir velet çıkacak o velet hemen hareket etmeden o iki nöbetçinin yanında kol var ona tıkladıktan sonra kafasına büyük kap düşecek...Sonra Kafasına o kap düştükten sonra yukarda sağ sola bakan kameranın heme solunda kornaya bas kornamız aşağı düşsün...Ondan sonra kornaya üzerine tıkla kornamız çalsın aşağıdaki ninemiz kapıdan çıkan yavrucağa ateş edip çıkan mermi yukardaki kamerayı isabet etsin ve parçalansın...Sonra o nöbetçilerin üzerine tıklayarak biraz ileri gitmesini sağlayın...Sonra son kalan taşın üstüne tıklayın aralıklı olarak yanan okun yönünü aşağı çevirin....Ondan sonra bizim amcamızın üzerine tıklayın taşı aşağı atsın....Ondan sonra o 2 nöbetçiye tekrar tıklayım o yerdeki taşa takılmasını sağlayın ki bir yandan bizim amcamıza tıklayarak aşağı alın....Amcamız hemen o düşen çerçevenin arkasına saklanacak...Sonra amcamıza bir daha tıklayarak damdan asılır gibi asılmasını sağlıcaz...Tam amcamız dama asılmaya giderken kendisi kornaya ayağı ile basacak ve çaresiz nenemiz kornadan çıkan ses yüzünden tekrar ateş edicek ve mermi duvara çarpıp tekrar kendisine yönelecek eve ölecek....Neyse damda asılı olan amcamıza bir kez daha tıklayarak onu aşağı alıyoruz....Aşağı aldıktan sonra amcamıza bir kez daha tıklayarak bu bölümü bitiriyoruz.....

5.Bölüm=>sag yukardaki balonu 2 kere tıklayip sisirin ve havada dursun. Daha sonra hava ufleyen aleti sagdaki dugmeden calistirin ve bi kere de alete tıklayıp hava ufurmesini saglayin. Daha sonra meşalenin ustundeki kaya sarkıtına tıklayın. 1 damla su akıcak ve ruzgarın etkisiyle sol yukarda duran cicek buyucek. Daha sonra oku meşale yonune cevirin ve bitkiye tıklayın, alevin daha guclu yanmasini sagliyacak. Daha sonra oku asagidaki yaratiga dogru cevirin ve sisirdigimiz balona tıklayin, ruzgarin etkisiyle aleve dogru gitcek ve ordan yaratigi oldurcek. Simdi yerde duran ucu sivri bicagin altinda dugmeye tiklayarak kapanmasini saglayin ve kahramanimiza tiklayin, yukardan sarkan yılandan kurtulduktan sonra 2. engele carpip durucak. Onumuzde beliren lazer duvarini asmak icin yukardaki silaha tıklayın ve daha sonra engeli indirip kahramanimiza tiklayin ve tam yayın ustunden gecerken yayı acin ki dusmanimizin ustune cıkıp tepinebilsin.. Tebrikler (!), bitirdiniz.....Sadece bu bölüm Time2Die tarafından yazılmıştır....

5.Bölüm tiyosu Time2Die dan çalınmıştır.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crackbaba -- 7 Ekim 2006; 17:10:19 >

• 5. bölüm

balonu şişirin yukarda kalsın vantilatörü açın o sırada yukardan suyu damlatın su çiçeği büyütsün.yönü sağa çevirin çiçeğe tıklayın çiçek muma doğru atış yaptıktan hemen sonra yönü aşağı çevirin ve balona tıklayın köpek ölücek.

Alttaki engellerden ilkini kaldırıp adama tıklayın 2. engele kadar gidicek o sırada lazer açılıcak yukardan.üstteki kameraya tıklayın lazeri söndürsün.2. engelide aşağı alın adama tıklayıp hemen yaya tıklayın zıplayıp elemanı altınıza alın sonra elemanın üzerinde tepinin
  • 5. bölüm çözümü ;

sag yukardaki balonu 2 kere tıklayip sisirin ve havada dursun. Daha sonra hava ufleyen aleti sagdaki dugmeden calistirin ve bi kere de alete tıklayıp hava ufurmesini saglayin. Daha sonra meşalenin ustundeki kaya sarkıtına tıklayın. 1 damla su akıcak ve ruzgarın etkisiyle sol yukarda duran cicek buyucek. Daha sonra oku meşale yonune cevirin ve bitkiye tıklayın, alevin daha guclu yanmasini sagliyacak. Daha sonra oku asagidaki yaratiga dogru cevirin ve sisirdigimiz balona tıklayin, ruzgarin etkisiyle aleve dogru gitcek ve ordan yaratigi oldurcek. Simdi yerde duran ucu sivri bicagin altinda dugmeye tiklayarak kapanmasini saglayin ve kahramanimiza tiklayin, yukardan sarkan yılandan kurtulduktan sonra 2. engele carpip durucak. Onumuzde beliren lazer duvarini asmak icin yukardaki silaha tıklayın ve daha sonra engeli indirip kahramanimiza tiklayin ve tam yayın ustunden gecerken yayı acin ki dusmanimizin ustune cıkıp tepinebilsin.. Tebrikler (!), bitirdiniz..

• quote:

Orjinalden alıntı: seso81

5. bölüm

balonu şişirin yukarda kalsın vantilatörü açın o sırada yukardan suyu damlatın su çiçeği büyütsün.yönü sağa çevirin çiçeğe tıklayın çiçek muma doğru atış yaptıktan hemen sonra yönü aşağı çevirin ve balona tıklayın köpek ölücek.

Alttaki engellerden ilkini kaldırıp adama tıklayın 2. engele kadar gidicek o sırada lazer açılıcak yukardan.üstteki kameraya tıklayın lazeri söndürsün.2. engelide aşağı alın adama tıklayıp hemen yaya tıklayın zıplayıp elemanı altınıza alın sonra elemanın üzerinde tepinin
    yapamadım

• büyük ihtimalle yaya gelince tam zamanında tıklamıyorsunuz.deneyin olucak adam tam yayın üzerinde iken yayı açarsanız zıplıyor ve rakibin üstüne çıkıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Time2Die

5. bölüm çözümü ;

sag yukardaki balonu 2 kere tıklayip sisirin ve havada dursun. Daha sonra hava ufleyen aleti sagdaki dugmeden calistirin ve bi kere de alete tıklayıp hava ufurmesini saglayin. Daha sonra meşalenin ustundeki kaya sarkıtına tıklayın. 1 damla su akıcak ve ruzgarın etkisiyle sol yukarda duran cicek buyucek. Daha sonra oku meşale yonune cevirin ve bitkiye tıklayın, alevin daha guclu yanmasini sagliyacak. Daha sonra oku asagidaki yaratiga dogru cevirin ve sisirdigimiz balona tıklayin, ruzgarin etkisiyle aleve dogru gitcek ve ordan yaratigi oldurcek. Simdi yerde duran ucu sivri bicagin altinda dugmeye tiklayarak kapanmasini saglayin ve kahramanimiza tiklayin, yukardan sarkan yılandan kurtulduktan sonra 2. engele carpip durucak. Onumuzde beliren lazer duvarini asmak icin yukardaki silaha tıklayın ve daha sonra engeli indirip kahramanimiza tiklayin ve tam yayın ustunden gecerken yayı acin ki dusmanimizin ustune cıkıp tepinebilsin.. Tebrikler (!), bitirdiniz..
    yaptım

• hiç bir yardım almadan oyunu bitirdim sadece biraz arkadaşların yazdıklarından yararlandım
  • quote:

Buna benzer bi oyun daha var sanırım onuda burda bi arkadas vermisti linkini. Bu oyunda 3 bolum var ama inanın cok daha zor..

1. - 2. -3. bölüm ü geçen varmı?Varsa nasıl olacağını yazarsanız çok sevinecem.Çok zor bi oyun yaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: megasid

quote:

Buna benzer bi oyun daha var sanırım onuda burda bi arkadas vermisti linkini. Bu oyunda 3 bolum var ama inanın cok daha zor..

1. - 2. -3. bölüm ü geçen varmı?Varsa nasıl olacağını yazarsanız çok sevinecem.Çok zor bi oyun yaw

Daha ben 1.Bölgeyi geçemedim....

• quote:

Orjinalden alıntı: megasid

bitirdim oyunu

benim de bitti
  • 1. bölümde köpekten kurtulamadım yaw
    quote:

Orjinalden alıntı: crackbaba

Daha ben 1.Bölgeyi geçemedim....
  • aynen köpek elindebişeyle geliyor biçip gidiyor..
  • Buldum hocam üstteki eve soktuğun elemanın camı kapalı olsun tam aşağıdaki elemanı yürüttüğünde evin camını aç adam camı kapatınca beton sana doğru gelmekte olan köpeği biçicek o kçöpeğin biçilmesi çok zevkli
    quote:

Orjinalden alıntı: GregoR_MendeL

aynen köpek elindebişeyle geliyor biçip gidiyor..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.