Şimdi Ara

SÜPER BİR OYUN(BİTİRENE HELAL OLSUN)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

arkadaşlar ben 4. bölümde kaldım. geçen olursa bi söylesn yoksa kafayı yicem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djdrdery -- 7 Ekim 2006; 0:59:21 >

• bitirdim arkadaşla sonunda. yardım lazım olursa sorun.
  • 4. bölüm kastı biraz ama bakalım geçicem azimliyim

Ahan bitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seso81 -- 7 Ekim 2006; 2:23:31 >
  • yaa abi 3. bölümde takıldım ben.. hiçbişey anlamadım napıcaz bi yardım...
  • Devamlı kuşu öttür adam kuşu öldürünce mancınıka tıkla kapı kırılsın.Buluta tıkla,dağın altındaki adama tıkla adamlar gidince kendine tıkla ve kapıya gelince bidaha kendine tıkla.
    quote:

Orjinalden alıntı: HaNGMaN_tr

yaa abi 3. bölümde takıldım ben.. hiçbişey anlamadım napıcaz bi yardım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: seso81

Devamlı kuşu öttür adam kuşu öldürünce mancınıka tıkla kapı kırılsın.Buluta tıkla,dağın altındaki adama tıkla adamlar gidince kendine tıkla ve kapıya gelince bidaha kendine tıkla.
    quote:

Orjinalden alıntı: HaNGMaN_tr

yaa abi 3. bölümde takıldım ben.. hiçbişey anlamadım napıcaz bi yardım...

Abi çok teşekkür ederim.. vallahi deli oldum kafayı yiyiyodum... nerden bileyim yaa kuşu öldüreceğini o adamın :) anca dönüp bakıyodu...
    çok saol...

• ben ikinci bölümde kalkdım

yaw kurbayı balığa yediriyorum o anda tepeden kırmızı bişey geliyo o ile balık büyüyo sonra mavi canavar ölüyo sal suya iniyo adam üstüne atlıyo eeee ondan sonra

çöüzdüm la çözdüm tamam 3. bölümdeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazılımcı Online -- 7 Ekim 2006; 3:38:27 >

• 5. bölüm bi zahmet
  • ingilizce biliyorsanyz çözümleri altta var
  • Ya ben 5 te köpeği öldürdüm. Azcıkın yürüdüm. Adamla karşı karşıyayım ortada duvar var. Duvarı kaldırıp yürüsem dayak yiyom napıcaz sölermisiniz?
  • ya bugun baktım ilk seferde ne yapılıyo tıklıyom taş düşüyo baska bişi yok ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: fjcfcefjc

Ya ben 5 te köpeği öldürdüm. Azcıkın yürüdüm. Adamla karşı karşıyayım ortada duvar var. Duvarı kaldırıp yürüsem dayak yiyom napıcaz sölermisiniz?

tam burdayım bende deli etti
  • 5. bölüm

balonu şişirin yukarda kalsın vantilatörü açın o sırada yukardan suyu damlatın su çiçeği büyütsün.yönü sağa çevirin çiçeğe tıklayın çiçek muma doğru atış yaptıktan hemen sonra yönü aşağı çevirin ve balona tıklayın köpek ölücek.

Alttaki engellerden ilkini kaldırıp adama tıklayın 2. engele kadar gidicek o sırada lazer açılıcak yukardan.üstteki kameraya tıklayın lazeri söndürsün.2. engelide aşağı alın adama tıklayıp hemen yaya tıklayın zıplayıp elemanı altınıza alın sonra elemanın üzerinde tepinin
  • 5. BÖLGEDE KÖPEĞİ ÖLDÜREMİYOM YAAA
  • quote:

Orjinalden alıntı: PHI

ingilizce biliyorsanyz çözümleri altta var
  • Ben daha 1. level'ı bile anlamadım. Hedefimin ne olduğunu yazmıyor ki biryerde açık olarak. Rast gele tıklıyorum oraya buraya bişeyler oluyor. Amacım nedir. Neye varmaya çalışıyorum bir anlasam düşünüp ona göre birşeyler yapacam.

EDIT: Şimdi gördüm aşağıda pire kadar yazıyormuş aim diye. Yanında bir de büyüteç verseler daha iyi olurmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vozer -- 7 Ekim 2006; 15:02:17 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: vozer

Ben daha 1. level'ı bile anlamadım. Hedefimin ne olduğunu yazmıyor ki biryerde açık olarak. Rast gele tıklıyorum oraya buraya bişeyler oluyor. Amacım nedir. Neye varmaya çalışıyorum bir anlasam düşünüp ona göre birşeyler yapacam.

bu bi diyagram gibi. sıralı bir tıklama dizisi var. o sırayla tıkladığın zaman adama tıklayarak çıkışa götürüyorsun.
  • şüküüüüüür bitirdim bende. tepinin tepinin adamın üstünde. hıncını çıkartalım
  • 4.. bölümü gecemeddim yardımm
  • quote:

Orjinalden alıntı: vozer

Ben daha 1. level'ı bile anlamadım. Hedefimin ne olduğunu yazmıyor ki biryerde açık olarak. Rast gele tıklıyorum oraya buraya bişeyler oluyor. Amacım nedir. Neye varmaya çalışıyorum bir anlasam düşünüp ona göre birşeyler yapacam.

EDIT: Şimdi gördüm aşağıda pire kadar yazıyormuş aim diye. Yanında bir de büyüteç verseler daha iyi olurmuş.

yapma be o kadar da kucuk degil..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.