Şimdi Ara

süper alet bide sizin değerlendirmelerinizi alabilirmiyim? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • toshibayı al bence bende a100-599 var çok seviyom aleti benim modelin donanımsal tek farkı işlemcisi.2 GHz
  • quote:

Orjinalden alıntı: ysalor

toshibayı al bence bende a100-599 var çok seviyom aleti benim modelin donanımsal tek farkı işlemcisi.2 GHz

ya peki seninki 5+1 falan destekliomu
  • hala "amd intele göre fazla ısınıyor" geyikleri yapan organizmalar yok mu şuralarda, öldürecekler beni.
    Amd'nin 2005 yılından itibaren işlemcinin fazla ısınma sorununu tamamen aştığı, ve aynı fsb clock hızında çalışan intel işlemcilere göre çok daha az ısındığı, daha önemlisi, çok çok az enerji harcadığı bilinen, açık bir gerçek iken hala "AMD al, kışın onla ısınırsın , eha ehe" tipleri hala ortalıkta.

(Örnek vermek gerekirse, AMD Athlon 64 X2 desktop işlemci full performans çalışırken, ismini hatırlayamadığım ama kendisine eş Intel işlemcinin standby haldeki tüketiminden bile daha azdı.)

Sonradan aklıma geldi, bahsettiğim İntel işlemcinin kodu Prescott. Not olarak belirteyim.

Eh bunu söyleyen ben hangi işlemciyi kullanıyorum? Desktop işlemcim AMD, 2004'te toplanmış bir desktop, ve hayyyvanlar gibi ısınıyor, biliyorum, herkes biliyor. Notebook işlemcim, -ki kendim almadım notebook'u- Intel.

Ama,yakın bir arkadaşımın yeni aldığı AMD X2 TL-52 mimarili bir notebook var ki, o nefis işte. Performansı dehşet, Photoshop'ta 300 küsur mb resim renderlarken (ki bilen bilir gebertir makinayı Photoshop) performansı inanılmaz.

Yani ne diyor; Geccce kardeş, sağda solda dolaşan muhabbetlere inanma, kanma. Elinin altında internet var, gir notebookreview'e, ne biliyim toms hardware'e, testleri benchmark'ları şunları bunları oku. Anlıyorsan kendin anla, anlamıyorsan, güvendiğin birine sor, burda dolaşıp geyik yapan tiplere güvenme. Bana bile.

Bi de, bana kalırsa 17'' notebook gayrimenkul kapsamına girer. O ne monakoyum, en az dört kilodur :) :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanchez_turbulencer -- 9 Temmuz 2007; 16:07:22 >

• süpersin walla yarıldım burda:))))
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.