Şimdi Ara

sunucu rami hakkından acil destek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

anakartım İntel se7520bd2 model çift işlemcili ama tek işlemci takılı üstündede 2X1 gb kingston ddr2 400 ecc ram bulunmakta fakat bu anakarta uygun etrafımda bir türlü bulşamadım, artık bazı programlarıda çalışması için ram takviyesi yapmam gerekiyor, fakat casper markalı olduğundan server casperden destek istedim ve bu tür ramlerin artık üretilmediğini söylediler. google dan aratttığımda hep ıbm serverler için ram cıkıyor, intel anakart ram desteğindede o ramin ismi geçmiyor. şimdi kaldım ortada bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum ben anakratıma uygun ram nerden ve nasıl bulurum.

sunucu rami hakkından acil destek

• yokmudur bilgi verebilecek kimse acaba??? acil yardım...
  • hocam bu anakartı kullanım amacınız nedir? eğer işyeri için filansa 1366 soket workstation boardlar var her türlü rame uyum sağlıyorlar.
  • şu an çalışan bir makine bu ama ram eklemem gerekiyor ve bulmak gerçekten zor bulamıyorum.
  • bence sistem yenile hocam ya da ankaradaysan bit pazarına git. orada eski banka bilgisayarlarının ihalelerini alan yerler var. oralara bak bulursan oradan bulursun.
  • Bende satilik olarak mevcut var istersen.. 2*1 GB Kingston ECC DDR400
  • ankarada değilim kocaelideyim. sıkıntıda burda server le alakalı hiç bir şeyin olmamamsı.

pm ni cevapladım
    ama senin ram sanırım ddr1 bendeki sunucuda takılı olan ram ddr2 400mhz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakamoz77 -- 28 Temmuz 2010; 11:12:43 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.