Şimdi Ara

Sunucu açmak istiyoruz yardım pls

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kendimi geliştirme çabası içindeyim, artık oyun oynamak televizyon izlemek haz vermiyor. Bir L2 sunucusu açmak istiyorum kendi evimde. Başlangıçta 100 kişi kaldırabilecek bir sunucu için sistem gereksinimi en az ne kadar olmalı. Ram vs donanım ve en düşük internet hızı kaç olmalı. Bilgi verebilecek olan var mı ?

Mümkünse 100 kişi üstünü de yazarsanız sevinirim.

• LoL walla benden bir öneri eğer evde açacaksan hiç uğraşma cidden çok kasar sabah akşam açık bırakmak zorunda kalcaksın v.v.s., bu arada bende kendi server ımı kurcam ama sadece kendime wyvern alayım yakında bırakcam zaten komple L2 yi tek yapamadığım şey Wyvern in üstüne binip gezmek ama 1-2 güne kalmaz bunuda yapıp jübilimi tamamlıcam , eğer beklersen biraz daha butun dosyaları buraya eklerim
    (Nasıl yapcaksın diye sorma bişi bilmiyorum ama armut piş ağzıma düş misali olacak yani hiç uğraşmıcam herşey hazır gelcek ben giricem sadece arkadaş sağolsun )
  • Pek bi büyüsü yok ona binmenin
  • quote:

Orjinalden alıntı: Chosenn

Pek bi büyüsü yok ona binmenin

olsun benim için var gözüm arkada kalmasın

Neyse konuyu fazla dağılmasın

burada baya bir bilgi var istersen bir göz at
    http://forum.donanimhaber.com/m_6473037/mpage_1/key_Lineage2%252Cserver%252Ckurmak//tm.htm#6473037

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagataytr -- 21 Kasım 2006; 14:45:06 >

• ben binip bayagı bi gezdım kalelerde filan bi avantaj yok sadece havan olur ama haritada hala gidip gorulucek o kadar yer varkı :)
  • amerıkayı tekrar tekrar kesfetmeye luzum yok acık sunucu var gelın gırın oynayın eglenın
  • l2 servermi ? 100 kişimi???? güldürmeyin beni yawww en fazla 2024 war oda lagdan oynanmaz. Anca 12mbit bağlantı çekeceksin ki onun daha altyapısı geliştiriliyo ve yine lag olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Soad

l2 servermi ? 100 kişimi???? güldürmeyin beni yawww en fazla 2024 war oda lagdan oynanmaz. Anca 12mbit bağlantı çekeceksin ki onun daha altyapısı geliştiriliyo ve yine lag olur.

katılıyorum bende 3. kişi girince başlıyo takılmaya
  • Ne yani şimdi götü kalkmış 2 tane host şirketi olmadan adam gibi sunucu sahibi olamayacakmıyız. Ulan yine ağzımı bozdum hay ben bu dünya düzeninin içine edim.
  • 100 kişi için makinadan evvel bağlantı lazım. Eve de en az 2mbit bağlantı çekene kadar sunucu kiralamak daha ucuza gelir. Yani her halukarda ucuza gelmez. Hatta fiyatta vereyim, yaklaşık 250-300 milyon gibi bir parayı aylık olarak gözden çıkarırsan bu forumdaki bütün adamları toplayacak bir server kurarsın.
  • BENDE SANA KATILIORUM KARDESIM
  • Ben işi ticarete dökmeyi düşünüyordum yaf :)

Arkadaşlarım rusların bir ragnarok sunucusunda oynuyorlar. Aynı knight online ın ki gibi bir premium üyelik sistemi var ama biraz farklı. Anlatayım nasıl olduğunu. Misal a kişisi elinde +5 dragonic bow var onu siteye koyuyor. Bende ona bunun karşılığında %50-100 exp veriyorum 1 ay boyunca. Yada 1 ay boyunca 30 tane buff alabileceği bir sistem geliştiriyorum. B kişisi gelip +5 bow u almak için bana 10 milyon veriyor. Sonuçta parayı ben götürüyorum ama oyunun dengesinden ve ekonomisinden birşey kaybolmuyor. Satılan itemde alınan itemde yoktan var edilmiyor. Dolayısı ile sizinde siniriniz bozulmuyor donate item satılıyor diye.

Eğer evimde 50 kişilik bir sunuc açabilirsem;Premium sistem ve düşündüğüm kale gardiyanlarını ayrıca kanat eklentilerini ekleyeceğim. Tüm bunlar oldu ben istediğim özelliklere sahip bir sunucu açtım.

PEKİ YA SİZ 30 TANE BUFF İÇİN 10-20 MİLYON - TATTO YA BENZER ÖZELLİKLERE SAHİP KANATLAR İÇİN 25 MİLYON VERİRMİSİNİZ. YA BU OYUN İÇİ TİCARETİNE KATKIDA BULUNURMUSUNUZ.

Niyetim ciddidir beyler sizlerden destek görürsem bu sunucu açılacak. Bir iş sahibi değilim geçimimin bir kısmını bu şekilde kazanmak istiyorum. Elin gavuru açıyor +25 item koyuyor 100 dolara ben 20 milyona koysam siz ne derdiniz?????????

Bu FBI işi canınızı sıkmasın ben bu kanat işini halladene kadar 1 sene geçer. O zamana unutulur.

• WALLA BIZDE PARA OLSA FREE SERVER OYNAMAYIZ L2 ARTIK OYUNLUKTAN CIKTI TICARETE DONUSTU YAA OLMAZ KARDDES
  • quote:

Orjinalden alıntı: alikanak

Ben işi ticarete dökmeyi düşünüyordum yaf :)

Arkadaşlarım rusların bir ragnarok sunucusunda oynuyorlar. Aynı knight online ın ki gibi bir premium üyelik sistemi var ama biraz farklı. Anlatayım nasıl olduğunu. Misal a kişisi elinde +5 dragonic bow var onu siteye koyuyor. Bende ona bunun karşılığında %50-100 exp veriyorum 1 ay boyunca. Yada 1 ay boyunca 30 tane buff alabileceği bir sistem geliştiriyorum. B kişisi gelip +5 bow u almak için bana 10 milyon veriyor. Sonuçta parayı ben götürüyorum ama oyunun dengesinden ve ekonomisinden birşey kaybolmuyor. Satılan itemde alınan itemde yoktan var edilmiyor. Dolayısı ile sizinde siniriniz bozulmuyor donate item satılıyor diye.

Eğer evimde 50 kişilik bir sunuc açabilirsem;Premium sistem ve düşündüğüm kale gardiyanlarını ayrıca kanat eklentilerini ekleyeceğim. Tüm bunlar oldu ben istediğim özelliklere sahip bir sunucu açtım.

PEKİ YA SİZ 30 TANE BUFF İÇİN 10-20 MİLYON - TATTO YA BENZER ÖZELLİKLERE SAHİP KANATLAR İÇİN 25 MİLYON VERİRMİSİNİZ. YA BU OYUN İÇİ TİCARETİNE KATKIDA BULUNURMUSUNUZ.

Niyetim ciddidir beyler sizlerden destek görürsem bu sunucu açılacak. Bir iş sahibi değilim geçimimin bir kısmını bu şekilde kazanmak istiyorum. Elin gavuru açıyor +25 item koyuyor 100 dolara ben 20 milyona koysam siz ne derdiniz?????????

Bu FBI işi canınızı sıkmasın ben bu kanat işini halladene kadar 1 sene geçer. O zamana unutulur.

Sen şu kanat işini halledersen sunucu açmana gerek yok. Hemen gidip kendini bi yazılım şirketine at.

Kanat yapmak için:
    sıfırdan 3 boyutlu modelleme
    sıfırdan yeni meshler
    sıfırdan texture
    sıfırdan fizik modellemesi
    sıfırdan her sınıf ve cinsiyet için ayrı ayrı modelleme yapman gerekli.

Bugüne kadar yapılan client modları kafanızı karıştırmasın bu bir nude patch yapmaya nightmare armoru siyaha, sarıya boyamaya, glowları değiştirmeye benzemez. İleri derecede ve çeşitli alanlarda programcılık bilgisi gerektirir.

• 8THSin bosver abi bu arkadas aşmıs dedigi lafa baq gecimimi bununla kazanmak istiyorum eeee milet yapsın donate sonra sevrerı kapa git kaybol sen aşmıssın zaten kanat takıyosun baksana Sen bir Ncsoft İLE bir görüs belki işe alırlar seni tuwalet temizleme işlerinde sıkıntı cekiyolarmıs adama ihtiyac varmıs doldur bir sv git basvur benden demesi referans olarakta beni ver ooke??
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.