Şimdi Ara

Şunu farkettim de DH sanki bağımlılık yapıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
178
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> Şunu farkettim de DH sanki bağımlılık yapıyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2611 Mesaj
    arkadaslar normalde insanlar foruma birşeyler merak edince onu öğrenmek için veya yeni bilgiler için girer ya. Ben ilk baslarda öyleydim ama son zamanlarda sırf trollük mesajlarını okuyup saatlerce vakit geçirmek için giriyorum. Yani sanki bağımlılık yaptı..
    Sizce dh yi bıraksam mı?
    Yas 16 -- lise 2 ye gidiyorum

not: bıraksam mı derken sadece konu açarken girerim boşboş girmem.. Sizdede böyle oluyor mu?

|
    |
    Yalnızca paranoyaklar hayatta kalır.
    Teknik Analiz , Deneyim , Kişisel Disiplin , Risk Yönetimi , Sistematik Yaklaşım = BAŞARI
  • Çavuş
    66 Mesaj

Aynen bende de var o durum bazen ders çalışmam gereken vakitte girip konu dışında takılıyorum.Eskiden sadece ihtiyacım olduğu zaman girerdim şu an neredeyse her gün girip bakıyorum konu dışına falan bakmak için.Bende lise 3'e gidiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RedBuLL008 -- 29 Aralık 2013; 19:31:58 >
    |
    |
    Bahsedilenler: No More Sorrow

Orijinalden alıntı: RedBuLL008

Aynen bende de var o durum bazen ders çalışmam gereken vakitte girip konu dışında takılıyorum.Eskiden sadece ihtiyacım olduğu zaman girerdim şu an neredeyse her gün girip bakıyorum konu dışına falan bakmak için.Bende lise 3'e gidiyorum

artık bendede refleks gibi oldu hani bir insan sabah uyanınca mesaj gelmişmi veya face de istek gelmiş mi fln diye bakar ya artık sabah uyanınca direk DH yi açıp bildirim gelmişmi diye bakıyorum o sırada konu dısına bakayım derken geçip gidiyor zaman
    Yalnızca paranoyaklar hayatta kalır.
    Teknik Analiz , Deneyim , Kişisel Disiplin , Risk Yönetimi , Sistematik Yaklaşım = BAŞARI
  • Çavuş
    66 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: No More Sorrow

quote:

Orijinalden alıntı: RedBuLL008

artık bendede refleks gibi oldu hani bir insan sabah uyanınca mesaj gelmişmi veya face de istek gelmiş mi fln diye bakar ya artık sabah uyanınca direk DH yi açıp bildirim gelmişmi diye bakıyorum o sırada konu dısına bakayım derken geçip gidiyor zaman

Ben ilk konu dışına bir kızdan hoşlandığım zaman konu açmak için girmiştim işte tavsiye almak dertleşmek için falan.Sonra baktım benim gibi başka insanlarda var böyle kızlara açılmaya çalışan,platonik seven vs. bildiğin aile kurmuşlar gibiydi arada iyi espriler falan vardı derken her gün girip bakmaya başladım artık.İnsanların durumlarına bakıp onlara arada mesaj atıyorum ya da tavsiyeleri falan okuyorum.Yani bende kız sayesinde girdim bu işe :D Bakalım kurtulabilecek miyiz? :D
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
son dakika
haberler
Bey Azura
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.