Şimdi Ara

SUNNY UYDUYA BİSS GİRME?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
7.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar biliyorsunuz Axen ile Sunny aynı.Ben led tv alacağım için idareten Axen aldım televizyonuma fakat galiba Axen'de biss girilmiyor.Giriliyorsa da nereden giriliyorsa bana bildirirseniz sevinirim.

• Axen uydu alıcı hakkında bilgim yok. menüsünü görmediğim için birşey diyemiyeceğim. Ama Sunny muadili cihazların biss girişi için sırasıyla sarı+mavi+yeşil+menü tuşlarına basmalısın. Bu tuş kombinasyonları receiverin model nosuna göre değişir. olmazsa sarı+menü dene... Ama sistem ayarlarından kanal kilidini açık konuma getirmen gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: goky67

Axen uydu alıcı hakkında bilgim yok. menüsünü görmediğim için birşey diyemiyeceğim. Ama Sunny muadili cihazların biss girişi için sırasıyla sarı+mavi+yeşil+menü tuşlarına basmalısın. Bu tuş kombinasyonları receiverin model nosuna göre değişir. olmazsa sarı+menü dene... Ama sistem ayarlarından kanal kilidini açık konuma getirmen gerekir.

Hocam size özel pm gönderdim sorumu cevaplarsanız sevinirim.
  • Sunny assos dahili uydu alicisi biss key acma. Multimedya ya gelip 1506 basiyoruz. Cok aradim en sonunda buldum. İsinize yarar belki. Sunny at-19500 uydu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • multimedia dediğiniz menü tuşu mudur? sonrasında 1506 ya mı basılacak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.