Şimdi Ara

Sunny AT-14600 ve 14700 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
634
Cevap
20
Favori
82.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kilic0

diğer yazılımda buydu T-TDT5DEUC-1024.1 ayrıntılarında blinking picture diye bir tabir var acaba sorundan mı bahsediyor hocam
    motion plus bu seride yok hocam netlik 55 ayarında kontrast 100 kenar geliştirici yeni kapadım

netlik 55 olurmu yahuu o yüzden titriyo zaten :) düşür ilk once 20 yap..bak...konstrasıda 92 95 arasına al...
  • quote:

diğer yazılımda buydu T-TDT5DEUC-1024.1 ayrıntılarında blinking picture diye bir tabir var acaba sorundan mı bahsediyor hocam
    motion plus bu seride yok hocam netlik 55 ayarında kontrast 100 kenar geliştirici yeni kapadım

Başka cihaz bağlayınca örneğin media player bağlayıncada aynı sorun varmı?
  • standart ayarında 14 arka ışık dinamik kont orta diğerleri kendi ayarı netlik kısınca baya farketti :) hocam ben tv'nin daha önceki yazılımı t-msx ile başlıyor diye bir sonraki yazılımda da t-msx ile başlayanını yükledim acaba t-tdt5deuc-1024.1 yükleyebilir miyim? soru işaretinin üzerine gelince blinkig picture dediği benim sorunum mu acaba ama her kanalda aynı sorun yok

http://www.samsung.com/tr/support/model/LE40C530F1WXXC-downloads?downloadName=FM
    @ulusalonur hocam media kullanmıyorum ama usb ile 720p videoları sorunsuz izliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kilic0 -- 24 Mayıs 2013; 22:26:42 >
  • quote:

standart ayarında 14 arka ışık dinamik kont orta diğerleri kendi ayarı netlik kısınca baya farketti :) hocam ben tv'nin daha önceki yazılımı t-msx ile başlıyor diye onu yükledim acaba t-tdt5deuc-1024.1 yükleyebilir miyim? soru işaretinin üzerine gelince blinkig picture dediği benim sorunum mu acaba ama her kanalda aynı sorun yok

@ulusalonur hocam media kullanmıyorum ama usb ile 720p videoları sorunsuz izliyorum

sd-hd yayında %30 üstüne asla çıkılmaz zaten tavsiye edilen %15-20, titrer ortam yuksek olunca değer, çoğu lcd led tvler için geçerli..bende c650 var dene..
    http://wiki.samygo.tv/index.php5/Old_%26_Good_Firmwares
    yanlış frmware yukleme gibi birşey olmaz zaten tv kabul etmez:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 24 Mayıs 2013; 22:33:17 >

• 2011.0 serisi son çıkan gözüküyor diğer linler ölmüş peki hocam mstar firmwares ibaresini gördüm sunny 14700 de mstar chipset belki birbirlerini tamamlar :) şuan ki ali chipsetli belki bununda bir etkisi olabilir @kerimcem hocam ne yapsam nafile çok hafif yine var :( yardımların için çok teşekkürler ellerine sağlık hayırlı akşamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kilic0 -- 24 Mayıs 2013; 22:51:41 >
  • quote:

2011.0 serisi son çıkan gözüküyor diğer linler ölmüş peki hocam mstar firmwares ibaresini gördüm sunny 14700 de mstar chipset belki birbirlerini tamamlar :) şuan ki ali chipsetli belki bununda bir etkisi olabilir @kerimcem hocam ne yapsam nafile çok hafif yine var :( yardımların için çok teşekkürler ellerine sağlık hayırlı akşamlar

altyazıyı kastediyosan o çok hafif tireme 3400 tl aldığım d7000 ledimde bile var okadarı normal...plazma gibi yada tüplü tv gibi olmaz zaten....
  • evet hocam a-haber,trt haber haber sitelerindeki haber bandları farkettiriyor ok yapmak birşey yok o zaman 50Hz ayarından değil yani sağolsın..
  • quote:

o zaman 14700 düşüncem yatar çünkü halihazırda bir HD receicer'ım var 1080i 50Hz konumunda bazı kanallarda ekranın alt kısmında titreşim oluşuyor 60Hz da alt'lı üstü titriyor 50Hz'da sadece alt kısım kesin kanat getirdim ki 30 veya 25Hz bir cihaz olmalı tv'im 3 senelik 40c530 50Hz bir tv yani kaldırmıyor çok teşekkürler @tkar hocam ve tabi söylemeden edemeyeceğim @ulusalonur hocam iyi akşamlar..

Hocam titremeler progressive yaptığınızda olur. Mesela 720 yada 1080 p Yaptığınızda dikey tarama olduğundan titrer. Benim tvde 50 Hz 1366 768 Philips 42 lcd fakat full hd gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @tkar hocam zaten 1080i 50 ayarında kullanıyorum.. yine de sorunum hala devam ediyor belki tv'im 100Hz olsa 50Hz'da hiçbir sorun yaşamayacağım ama benim tv'de eski kaldırmıyor gibi bir intiba oluştu bazı receiverlarda 30 ve 25Hz olduğunu görmüştüm ve 30Hz ayarında kullananların yazılarını okumuştum 30 Hz ayarını bunun için istedim teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulusalonur

Cihazda benim gördüğüm iki sıkıntı var. İlki kumanda cihazı direk görmeden çalışmıyor, ikincisi de usb bellek bağlayınca zap yaparken takılıyor.

Görüntü kalitesi yönünden daha önce kullandığım neta 6400hd ile arasında fark yok, varsada çok az vardır.

neta 6400 ve suny at 14700 kullanmış olarak hangisini önerirsiniz uzunca bir süredir hd uydu alıcısı arayışındayım bu ikisinde karar kıldım ikisini de denemiş biri olarak görüşleriniz benim için önemli şimdiden teşekkür ederim.
  • sunny 14700 full hd cihaz aldım bugün geldi.sinema tv aşk ve aksiyon hd ler için ilgili keyleri sitedeki yazıları takip ederek biss bölümüne girdim ama ses var görüntü yok. yazılım araştırdım.herhangi bir yazılımda yok.bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum.saygılarımla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet_Şahin

quote:

Orijinalden alıntı: ulusalonur

Cihazda benim gördüğüm iki sıkıntı var. İlki kumanda cihazı direk görmeden çalışmıyor, ikincisi de usb bellek bağlayınca zap yaparken takılıyor.

Görüntü kalitesi yönünden daha önce kullandığım neta 6400hd ile arasında fark yok, varsada çok az vardır.

neta 6400 ve suny at 14700 kullanmış olarak hangisini önerirsiniz uzunca bir süredir hd uydu alıcısı arayışındayım bu ikisinde karar kıldım ikisini de denemiş biri olarak görüşleriniz benim için önemli şimdiden teşekkür ederim.

Bu cihazı al hocam, neta ya o kadar para vermeye gerek yok...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• teşekkürler.
  • arkadaşlar cijazda IR kumanda gözü varmı?
  • Öceki uydu cihazım düz Next .Görüntü kaltesinden memnunum. Sunny de bildiğim kadarıyla aynı firmanın ürünü. Hd uydu alıcısı ihtiyacım var. Tavsiye edermisiniz arkadaşlar. Ücretsiz kargo ile 80 Tl.gibi fiyat var . Birde At- 14400 den farkı nedir cihazın ?
    http://www.alisverismerkezi.com.tr/asp/show_stock.asp?product=AT-14700&view=1
  • quote:

Orijinalden alıntı: gece.serkan

arkadaşlar cijazda IR kumanda gözü varmı?

Yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakkin

Öceki uydu cihazım düz Next .Görüntü kaltesinden memnunum. Sunny de bildiğim kadarıyla aynı firmanın ürünü. Hd uydu alıcısı ihtiyacım var. Tavsiye edermisiniz arkadaşlar. Ücretsiz kargo ile 80 Tl.gibi fiyat var . Birde At- 14400 den farkı nedir cihazın ?
    http://www.alisverismerkezi.com.tr/asp/show_stock.asp?product=AT-14700&view=1

Siteye güveniyorsan o fiyata bu cihazı kaçırma.

14400 eski seri,sti işlemcili,sti işlemciler daha iyi görüntü veriyor diyorlar ama ben arada fark göremedim...

• Fazla satışı olan model değil sanırım akakce de birkaç satıcı, ucuzu.comd a bu fiyatlara alışveriş sitelerinde bulmak mümkün. Aslında aklıma yattı. Neta 6400 çok yazılmış çizilmiş karar vermekde biraz zorlanıyorum.Biraz daha bakınıp hafta sonuna doğru siparişi verecek gibi görünüyorum.
  • Arkadaşlar ben de bu uydu alıcısıyla ilgilenir oldum. Paylaşımlarınız için teşekkürler.
    Daha önce hiç uydu alıcısı almadım ve dolayısıyla uydu bağlatmak ile ilgili pek bir bilgim yok. Sorum azıcık konu dışı olacak kusura bakmayın.. Şimdi mesela çanak anteni ve kurulum için aşağı yukarı ne kadar bir masrafta bulunmak gerekir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

Arkadaşlar ben de bu uydu alıcısıyla ilgilenir oldum. Paylaşımlarınız için teşekkürler.
    Daha önce hiç uydu alıcısı almadım ve dolayısıyla uydu bağlatmak ile ilgili pek bir bilgim yok. Sorum azıcık konu dışı olacak kusura bakmayın.. Şimdi mesela çanak anteni ve kurulum için aşağı yukarı ne kadar bir masrafta bulunmak gerekir?

selam dış kurulum kablo canak lnb kalıtesıne gore kablo mesafesıne gore
    ortalama 80 - 100tl arası tutar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 4 Haziran 2013; 12:37:06 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.