Şimdi Ara

Sunny AT-14600 ve 14700 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
634
Cevap
20
Favori
82.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lgnin giriş seviyesi bir tvsine göre kutu oldukça iyi görüntü sunuyor.Hayırlı olsun.Güle güle kullanın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim gibi görüntü kalitesi takıntısı olan bir kişi için ve bu zamana kadar kullandığım hd cihazlar arasında en başarılı olanı renkler doygun ve parlak

• quote:

Orijinalden alıntı: tkar

Benim gibi görüntü kalitesi takıntısı olan bir kişi için ve bu zamana kadar kullandığım hd cihazlar arasında en başarılı olanı renkler doygun ve parlak

Hayırlı olsun hocam.Tam bir f/p ürünü desenize

• quote:

Orijinalden alıntı: fcikse

Merhabalar,

Sunny AT-14600 ve 14700 uydu cihazları hakkında bilgisi olan var mı? İşlemcileri nedir?

Görüntü kaliteleri nasıldır?

Gerek konuyu başlatan , gerekse zaman sarfeden paylaşımlarda bulunarak bizleri bilgilerdiren arkadaşlara teşekkür harika bir inceleme olmuş, çok insanın fayda göreceği,Biri hd tavsiyesi istediğinde 150 tl denilmez en azından 80-100 tl ye de Hd varmışş , Kawai triden yumatu .. star ... hd onları saymıyorum
    Tşk ler herkesin faydalanması dileğiyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulusalonur

Sunny AT-14600 ve 14700

Resimler 3 megapiksellik cep telefonu ile çekilmiştir...

Siyah renk kanal bilgi barı gerçekten estetik açıdan süper olmuş.Bütün menü ve ayarlar ekranı siyah renkte mi? Daha önceki 14xxx serisinde bulunan modellerde menü rengi maviydi ve çok sıkıcıydı.Hatta bu rengin siyah ile değişme ihtimali varmı diye mail bile atmıştım kendilerine.

Sizden rica etsek menüden sistem versiyon bilgilerini paylaşabilir misiniz?

H/W
    L/D
    S/W
    Last built

Yazan kısımlardaki bilgiler neler? Ayrıca son olarak kanal listesi ve menü görünümü gösteren 1-2 resim paylaşırsanız sevinirim.

İyi günlerde kullanmanızı dilerim.

• @ulusalonur çok teşekkürler ellerine,emeğine sağlık 42 inc 40'ta değil yani cidden çok beğendim tekrar çok teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: memo7000

quote:

Sunny AT-14600 ve 14700

Siyah renk kanal bilgi barı gerçekten estetik açıdan süper olmuş.Bütün menü ve ayarlar ekranı siyah renkte mi? Daha önceki 14xxx serisinde bulunan modellerde menü rengi maviydi ve çok sıkıcıydı.Hatta bu rengin siyah ile değişme ihtimali varmı diye mail bile atmıştım kendilerine.

H/W
    L/D
    S/W
    Last built

Yazan kısımlardaki bilgiler neler? Ayrıca son olarak kanal listesi ve menü görünümü gösteren 1-2 resim paylaşırsanız sevinirim.

Bütün menü siyah ve renkli yazılı barlar

H/W 00000010
    L/D 00000005
    S/W 00000001
    Last build :Mar 8 2013

• @tkar Çok teşekkürler bilgilendirdiğin için.Cihazı beğendim görünüş ve menüler çok şık duruyor Kafama takılan son bişey şifre girme kısmı nasıl?
    Menü+2580 tuşlayınca açılan bölümde sadece biss şifre mi giriliyor ? Yoksa diğer şifreleme sistemleride bulunuyor mu? (Cryptoworks , Viaccess vs.)
  • Merhaba arkadaşlar, peki sunny 14400 modelinden dahamı iyidir bu 14600 ve 14700. Çünkü 14400 fiyatı hemen hemen 2 katı 150 lira civarında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir187 -- 17 Mayıs 2013; 10:51:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir187

Merhaba arkadaşlar, peki sunny 14400 modelinden dahamı iyidir bu 14600 ve 14700. Çünkü 14400 fiyatı hemen hemen 2 katı 150 lira civarında

Ben şuan daha iyi olduğunu düşünüyorum.Nedeni ise at14500 (lifemaxx-sunny) kullanıyorum.1 hafta önce uydudan bir güncelleme verdiler cihaz alt üst oldu.Şifre girme kısmı değişti bazı bissleri şuan açamıyor, kanal listemdeki 45, ve 46. sıradaki kanallar aynı isimde oldu.Birini silince geri kalanlarda siliniyor.En önemlisi görüntü kalitesi düştü.Bunu bilerek mi yaptılar yoksa sorunlu yazılım mı sundular muamma.

İşlemciler 14100 ve 14200 hariç aynı mstar.
  • quote:

quote:

Sunny AT-14600 ve 14700

H/W
    L/D
    S/W
    Last built

Sunny AT-14600 ve 14700

Sunny AT-14600 ve 14700

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

@tkar Çok teşekkürler bilgilendirdiğin için.Cihazı beğendim görünüş ve menüler çok şık duruyor Kafama takılan son bişey şifre girme kısmı nasıl?
    Menü+2580 tuşlayınca açılan bölümde sadece biss şifre mi giriliyor ? Yoksa diğer şifreleme sistemleride bulunuyor mu? (Cryptoworks , Viaccess vs.)

Diğer şifreleme türleride var.

• quote:

Orijinalden alıntı: _MALCOLMX_

Lgnin giriş seviyesi bir tvsine göre kutu oldukça iyi görüntü sunuyor.Hayırlı olsun.Güle güle kullanın.

Hocam öyle bir yazmışsınız ki aldığım tv den soğuttunuz beni

• quote:

quote:

Lgnin giriş seviyesi bir tvsine göre kutu oldukça iyi görüntü sunuyor.Hayırlı olsun.Güle güle kullanın.

Yok hocam tv kötü manasında yazmadım.lG nin lm serisi 615 den başlıyor.Smart,dahili uydu alıcı olmayan model.lm serisine göre girişi kastettim.İnsanların kullanmayacağı bir sürü özellik için tvlere bi ton para vermesine karşıyım.Bütçenize uygun ve işinizi hangisi görüyorsa sizin için en iyi tv odur.Gerisi boş.Gönül rahatlığıyla kullanın.

• quote:

quote:

@tkar Çok teşekkürler bilgilendirdiğin için.Cihazı beğendim görünüş ve menüler çok şık duruyor Kafama takılan son bişey şifre girme kısmı nasıl?

Diğer şifreleme türleride var.

Sağolun tamamen aydınlandım şuan Bu cihaz alınır

• quote:

quote:

quote:

Yok hocam tv kötü manasında yazmadım.lG nin lm serisi 615 den başlıyor.Smart,dahili uydu alıcı olmayan model.lm serisine göre girişi kastettim.İnsanların kullanmayacağı bir sürü özellik için tvlere bi ton para vermesine karşıyım.Bütçenize uygun ve işinizi hangisi görüyorsa sizin için en iyi tv odur.Gerisi boş.Gönül rahatlığıyla kullanın.

Sağolun tv den memnunum, tek sıkıntı bazen bass seslerde kasadan uğultu geliyor.

Tv de smart yok ama dahili uydu alıcı var,var ama koymasalar daha iyiymiş,kanal geçişleri çok ağır insanı kanser eder

• cihazın menü ve kanal geçişlerini gösteren bir video koyabilirmisiniz?
  • cihazın kanal geçiş hızı nasıl, çok bekletiyor mu??
  • Arkadaslar 14600 ıle 14700 arasındakı fark nedır acaba?
  • Video koyacaktım ama tv yansımasından oda kabak gibi görünüyor vazgeçtim

Kanal hızına daha önce cevap verildi gayet iyi.

14600 ile arasında sadece kasa farkı var.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.