Şimdi Ara

Sunny AT-14600 ve 14700 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
634
Cevap
20
Favori
82.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ulusalonur

Cihazı denemeden önce servisi bir kez daha aradım. Bayan işlemci önce sti dedi, ben tam modeli ne servise bir sorun diye ısrar edince servisi aradı ve işlemci mstar 7819 :)
    Gelelim cihaza, cihaz ve kumanda malzeme kalitesi bakımından Neta 6400hd den iyi . Kutudan hdmi kablo çıkıyor. Biss key var, donarak geçiş var, Kanal değiştirme hızı bana Neta dan hızlı geldi.
    SD Görüntü kalitesi için karşılaştırma imkanım olmadığı için bir şey diyemiyorum...

bende bugün AT 14700 modelini almayı düşünüyorum.fiyatına göre gayet iyi bi cihaza benziyo.
    ama benim bir sorum olacak;usb den mkv filmleri oynatabiliyor mu?
  • Neta yı daha önce lg dahili uydulu tv alınca sattım birebir karşılaştırma yapamıyorum, aklımda kalanları yazdım.

500 gb hdd bağladım, 18 GB'lık 3D Avatar'ı takılmadan oynattı. Cihaz kanal değiştirirken bazen takılıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihaz elime geçti ayrıntıları yazıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tkar -- 16 Mayıs 2013; 18:22:31 >
  • quote:

Sunny AT-14600 ve 14700

Cihaz elime geçti fakat işlerden dolayı daha deneme fırsatım olmadı,ancak yarın izlenimlerimi yazabilirim.

Sadece cihazın ve kumandasının malzeme kalitesi yönünden Neta 6400hd den çok çok iyi olduğunu söyleyebilirim...

quote:

Orijinalden alıntı: tkar

cihaz elime geçti ayrıntıları yazıcam

Arkadaşlar çok acil bir cevap bekliyorum . Bu cihazın arkasında resimdeki gibi TIRTIKLI scart girişi varmı?
    yoksa sadece hdmi ve kırmızı beyaz sarı girişlimi..
    Eğer varsa şimdi sipariş vereceğim.. teşekkürler..

Sunny AT-14600 ve 14700

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi INSURG3NT -- 16 Mayıs 2013; 20:40:34 >

• ekledğin cihaz sd cihaz gibi hd değil hdmı girişide yok o yuv girişi dandik birşey..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 16 Mayıs 2013; 20:43:10 >
  • Bu zamana kadar bir çok hd cihaz kullandım.Bu cihaz bu fiyata gerçekten uygun ve kaliteli.hd kanallar gerçekten çok iyi sd kanallar ise bence hd cihaza göre başarılı kanal geçiş hızı normal çok hızlı değil...Çok hafif ısınma var sorun yok ki zaten adaptörle çalıştığı için aşırı ısınmıyor adaptörde birde kırmızı ışık yanıyor.Menü gösterim şekli benim hoşuma gitti.Ses barı ekranın yukarısında ve ses kalitesi gerçekten süper.Kumandayla ilgili sıkıntı yok illa kumanda gözüne tutucaksınız diye bir kaide yok.Malzeme kalitesi diğer arkadaşın dediği gibi kaliteli.Usb takıp film vs.. denemedim.En süper özellik bence tv 1080 de olabilir fakat cihaz sd kanalları 576i hd ler 1080 olarak veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tkar -- 16 Mayıs 2013; 20:45:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

ekledğin cihaz sd cihaz gibi hd değil hdmı girişide yok o yuv girişi dandik birşey..

selam kardeş onu biliyorum,uydu alıcıları konusunda da oldukça bilgili sayılırım
    ben o fotografı örnek olsun diye verdim yani TIRTIKLI scart(scart to scart) derken ne demek istediğim anlaşılsın diye ..
    sormak istediğim resmini verdiğim istediğim bu giriş bu sunny AT-14700 modelinde var mı?
    çünkü bazı uydu alıcılarında sadece rca giriş oluyor..
  • hmmm demek cihaz adaptörlü..
    normal fişli ve içinde besleme devresi olan bir cihaz değil yani..
    peki dostum arkasında scart(tırtııklı pinli scart) girişi mevcut mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: T.HAWK

quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

ekledğin cihaz sd cihaz gibi hd değil hdmı girişide yok o yuv girişi dandik birşey..

selam kardeş onu biliyorum,uydu alıcıları konusunda da oldukça bilgili sayılırım
    ben o fotografı örnek olsun diye verdim yani TIRTIKLI scart(scart to scart) derken ne demek istediğim anlaşılsın diye ..
    sormak istediğim resmini verdiğim istediğim bu giriş bu sunny AT-14700 modelinde var mı?
    çünkü bazı uydu alıcılarında sadece rca giriş oluyor..

anladım genelde sunny küçük kasalarına scart girişi koymaz ama kasa çok küçükde değil ama bana gore 80 ni veren 150 verir mstar çok başarılı bir chip değil aliden biraz iyi okadar..sti ve broadcomdan şaşmayın..

• evet tabiki bahsettiklerin daha iyi ama fiyatlarıda ona göre artıyor. ben bir akraba rica etti ne tavsiye edersin diye onun için alacağım bu cihazı fazla teferruatlı bişey olmasada olur fiyatı uygun olsun işini görsün yeter
  • tabi ozaman alı alcağına bunu al daha ii mstar, hd de güzel..
  • scart girişini pinli istememin sebebi,televizyon rca giriş ile tetikleme yapmıyor.. yani rca olunca illaki tv kumandasından açılışta AV tuşuna basmak gerekiyor(tüplü tv)..
    pinli scarttan bağlantı yapıldığında receiverı algılıyor ve kendi otomatik AV moduna geçiyor..
  • scart girişi pinlimi değil mi bu sorumun cevabını bir alabilsem alacağımda işte bekliyoruz cihazı kullanan arkadaşlardan cevabı ..
  •  Sunny AT-14600 ve 14700

Bence sd kanallarda gayet başarılı ama göz zevki göreceli olduğundan imkan varsa deneyerek almakta fayda var.

Usbbellek takılı iken zap yapılırsa cihaz takılıyor bilginiz olsun.

• fotograf için çok teşekkürler.. gördüğüm kadarıyla sadece HDMİ girişi var.. scart maalesef yok bu nedenle tercih etmeyeceğim zira bu cihazı tüplü tv için alacaktım ,kısmet değilmiş

Sunny AT-14600 ve 14700

Resimler 3 megapiksellik cep telefonu ile çekilmiştir...

• @ulusalonur sana zahmet show,kanald,kanal listesinden de resim yayınlarmısın görüntü cidden çok kesin duruyor eger kanald,show'da da öyleyse başarılı bir cihaz çok teşekkürler kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kilic0 -- 16 Mayıs 2013; 21:47:55 >
  • quote:

Sunny AT-14600 ve 14700

Sunny AT-14600 ve 14700

Üstad tvnizin modeli nedir? Receiver yanında tvnin kalitesi de önemli görüntüde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Sunny AT-14600 ve 14700

Sunny AT-14600 ve 14700

• quote:

Orijinalden alıntı: _MALCOLMX_

quote:

Sunny AT-14600 ve 14700

Sunny AT-14600 ve 14700

Üstad tvnizin modeli nedir? Receiver yanında tvnin kalitesi de önemli görüntüde

LG 42LM 615S

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.