Şimdi Ara

Sunny AT-14400 hediye çekiyle birlikte 120 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
8.016
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • böcek denilen o uzaktan kumanda alıcısını nereye yapıştırmak lazım ekranın altına mı üstüne mi cünkü bazen çekmiyor nedense
  • abicim neden hortlatıyorsun konuyu

yok işte hızlıal.com da çek mek yok: olmayacak

olursa eski hesabında 10 krş/ tl çek belki vardır o da 200 tl alışverişte geçerli cimri hızlıal 2 tl ye i-phone verecekmiş

hortlatmayın kardeşim hızlısını da goldunu da siyanürünü de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vitriol -- 9 Aralık 2012; 2:13:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

abicim neden hortlatıyorsun konuyu

yok işte hızlıal.com da çek mek yok: olmayacak

olursa eski hesabında 10 krş/ tl çek belki vardır o da 200 tl alışverişte geçerli cimri hızlıal 2 tl ye i-phone verecekmiş

hortlatmayın kardeşim hızlısını da goldunu da siyanürünü de

reis sen bişeymi içtin ya...

• neden sordun ey haci?

demli çay içiyorum sen de istermisin hı?
  • quote:

neden sordun ey haci?

demli çay içiyorum sen de istermisin hı?

sağol kardeş ben almayım...sana afiyet olsun..
  • ulem böyle eski konuları ben hortlattımmı ( 5 ay önce 1 kere hort yapmışım salatalığın biri şikayet etmişde) uyarı yiyorum 3 olursa ceza yiycekmişim de

millet kafasına göre takılıyor bişey olduğu yok
  • quote:

ulem böyle eski konuları ben hortlattımmı ( 5 ay önce 1 kere hort yapmışım salatalığın biri şikayet etmişde) uyarı yiyorum 3 olursa ceza yiycekmişim de

millet kafasına göre takılıyor bişey olduğu yok

neyse sakin olun ya...birde hatırlatma demli çay sinir yapar..
  • bende almayı düşünüyorum arkadaşlar ..tavsiye eder misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evrekas

bende almayı düşünüyorum arkadaşlar ..tavsiye eder misiniz ?

başlığa yazdığım yorumları okumanı isterim cünkü ben alırken net bir bilgi yoktu ben artılarını eksilerini yazıyorum yukarki yorumlarda
    ve fiyat / performans olarak gayet güzel cihaz ben indirimli haliyle 135 tl ye almıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyyubi87

quote:

başlığa yazdığım yorumları okumanı isterim cünkü ben alırken net bir bilgi yoktu ben artılarını eksilerini yazıyorum yukarki yorumlarda
    ve fiyat / performans olarak gayet güzel cihaz ben indirimli haliyle 135 tl ye almıştım

teşekkürler gördüm..
    içerisinden kablo çıkmadan satmaları garip geldi bana.5 liralık şeyin lafını yapmışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eyyubi87

quote:

teşekkürler gördüm..
    içerisinden kablo çıkmadan satmaları garip geldi bana.5 liralık şeyin lafını yapmışlar.

Çıkıyor mu yoksa ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Altyazı ayarı ile ilgili bilgisi olan var mı? Altyazı çok küçük ve sarı renkli.
    Alacaklar için; bence güzel ve beğendiğim bir uydu alıcı: Tasarım, kullanış, geçişler, görüntü. Arayüzünü biraz daha geliştirmelerini isterdim. Fazla özelleştirme yapamıyorsunuz. Tabi herkesin beğenisi kendisine özel. Alalı bir hafta olmadı.
  • Ben de Sunny at-14400 HD uydu alıcısı kullanıyorum. Güzel bir cihaz. Tek sorun mkv avi vs. filmlerde ve TRT HD de dijital sesleri (AC3) alamıyorum. Hem HDMI ile TV'ye hem de dijital ses kablosu ile ses sistemine bağlamayı denedim çözüm olmadı. Bu ve buna benzer (Sunny 14100, 14150, 14200, 14400) cihazları kullananlar bu konuda bilgilerini yazarlarsa memnun olurum. Şimdiden teşekkürler...
  • beyler bunun bim versiyonunu kullanıyorum yazılımının nasıl yapıldığını bilen varsa yazabilirmi kendi sitesinde bulamadım ben?
  •  Sunny AT-14400 hediye çekiyle birlikte 120 TL

Hepsiburada'da bana özel 100 TL yazıyor. Ethernet girişi olsaydı veya server destekleseydi kaçırmazdım. Acaba herkeste mi böyle yazıyor. Bu cihaz alınır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancantürk

Sunny AT-14400 hediye çekiyle birlikte 120 TL

Hepsiburada'da bana özel 100 TL yazıyor. Ethernet girişi olsaydı veya server destekleseydi kaçırmazdım. Acaba herkeste mi böyle yazıyor. Bu cihaz alınır mı?

Bendede size özel 118,93 TL yazıyor.Sanırım siz daha HAS müşterisiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: brev

quote:

Bende de şu anda 118,93 yazıyor. Geçen gün tam almaya karar verdim fiyatın 118'e yükseldiğini görünce vazgeçtim.

• quote:

quote:

quote:

Bende de şu anda 118,93 yazıyor. Geçen gün tam almaya karar verdim fiyatın 118'e yükseldiğini görünce vazgeçtim.

Tüh be fırsat kaçtı!

• quote:

quote:

arkadaşta 100 + %18 yazıyordur. O 100 TL görmüş

• bu ciazaın fiyatı gerçekten 100,24tl ye düştü world kampanyası başlayınca 118e çıktı.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.