Şimdi Ara

SUNNY AT-14100 (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
493
Cevap
7
Favori
114.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ugrkrc

Merhaba bende bir uydu alıcısı alacağım. Televizyonuma hem laptopumu hem uydu alıcımı bağlamak istiyorum. Uydu alıcısından beklediğim çok yavaş olması, bilgisayarıma bağlamadan ntvspor gibi kanalların şifresini kırabilmesi ve düzgün bir görüntü vermesi ama fiyatı çok önemli.. Ne önerirsiniz, bu iki ürün için ne dersiniz? Yardımcı olursanız çok sevinirim..

http://www.evimister.com/Sunny-AT-14010-FTA--HDMI-Uydudan-Guncelleme-4823.html

http://www.vatanbilgisayar.com/uydu-sistemi/seoul-macrobox-hiremco-macrobox-hd-uydu-alicisi-ve-media-player-(-1080p-full-hd,usb,mkv,bis)/productdetails.aspx?I_ID=58698

Ayrıca bunlar hiç iyi değildir, HD yayın için uydu alacaksan biraz daha para vermen gerekiyor derseniz, HD yayında benim için çok önemli değil, bu durumda bü ürüne ne dersiniz

http://www.vatanbilgisayar.com/uydu-sistemi/seoul-seoul-x1-hiremco-x1-uydu-alici/productdetails.aspx?I_ID=43203

Arkadaşlar cevap verebilecek kimse yok mu?

• kargo dahil 176 unutmuşum....
  • 14100 aldım ilk önce 320 gb lık taşınabilir diskimi taktım malesef tanımadı bilginiz olsun.kanal geçişleri gayet güzel,menüsü çok kolay , kumandası cihazın önüne geçince işlem yapmıyor enteresan benim lg 375s dahili uydu alıcılı led tv var tv nin kendi alıcısının görüntüleri çok çok iyi ama onunda lanet bir menüsü var kanal geçişleri ızdırap veriyor uydu taraması 2 uyduyu 1 saatte tarıyor buda tv yi kötü gösteren bir özelliği ama 14100 canavar gibi çok seri bir cihazmış aradığım özellikleri bu cihazda buldum.
  • Selamünaleyküm arkadaşlar,
    Bugün Adana Metro markette gezerken gördüm.14100 modeli 169 tl idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***radyo*** -- 20 Şubat 2012; 22:45:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***radyo***

Selamünaleyküm arkadaşlar,
    Bugün Adana Metro markette gezerken gördüm.14100 modeli 169 tl idi.

Çok iyi fiyat.

Kayınpedere aldığım 14100 sorun vermiş arkadaşlar. Kilitlenme sorunu. Yaklaşık 3-4 aydır kullanıyordu. 2-3 kez oldu dedi. Donmuş kalmış. Hiçbir şekilde açma kapamadan da düzelmemiş. Fişinden çekerek biraz bekledikten sonra çalışmış. Canım sıkıldı doğrusu. Ne güzel sorunsuz diyordum
  • bende yeni aldım, cihaz da ısınma fazla gibi geldi bana.
  • elimde lg lv375s model uydu alıcılı tv var ayrıca sunny 14100 model uydu alıcım var(sunny den hem hotbirdi hem türksatı izliyorum) şunu öğrenmek istiyorum çatıdan gelen 2 uydudan yayın alabilen diseq den gelen tek kablo var ben bunu sunny nin girişine takıyorum ayrıca sunny nin out dan tv nin uydu girişine kablo bağlantısı yaptım sonuç olarak tv nin uydu alıcısından yanlızca türksatı gösterdi hotbird kanalları çıkmadı nasıl bir bağlantı yaparsam hem tv nin hemde sunny 14100 uydu alıcısı çalışabilir yada böyle bir şey olamazmı.yardım edecek arkadaşlara şimdiden teşekür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sadr-azam

Ntvspor için denemediğim biss key kalmadı. Yok mu bu biss sorununun çözümü?

bende bu cihazı almayı düşünüyorum ancak ntv spor ve trt3 kanallarını bu cihaza biss key girerek izleme şansım olurmu eğer izleyen varsa bilgi verirse sevinirim.bugün bimeks gene indirim yapmış 186 tl ama geçen sene kasım aylarındada aynı fiyata çekmişti bu sanırım şirket politikası ara sıra indiriyorlar fiyatı.
  • bende 6 aydır bu cihazı kullanıyorum. ntvspor ve trt spor için biss menüsü chazda otomatik olarak yüklü geliyor. sen sadece emu açık değilse kumandadan menü 2580 yapıp emu yu açık yapacaksın. ayrıca trt hd deki alman ligi maçlarınıda şifresiz izleyebilirsin.
  • bu cihazı tv arkasına yapıştırıp kumanda ile çalıştırabilen varmı ? ben cihazı denedim ama mümkün değil çalışmadı kumandası en eski model kumandalardan cihazı görmeyince çalışmayan cinsten önünde durunca iletişim sağlayamıyor şu uydu cihazlarına fiyatına yakışır bir kumanda neden koymazlar doğru açıyı bulmaz isen kumandaya 3-5 kez basman lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: byrmblgl

bu cihazı tv arkasına yapıştırıp kumanda ile çalıştırabilen varmı ? ben cihazı denedim ama mümkün değil çalışmadı kumandası en eski model kumandalardan cihazı görmeyince çalışmayan cinsten önünde durunca iletişim sağlayamıyor şu uydu cihazlarına fiyatına yakışır bir kumanda neden koymazlar doğru açıyı bulmaz isen kumandaya 3-5 kez basman lazım.

kutudan çıkan, cihazın kablolu kumanda alıcısını görünür bi yere monte ettinmi. bende cihaz tv nin arkasında, kumanda alıcısı ise tv nin altında görünür b, yerde duruyor ve sorunsuz bi şekilde çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ft19

quote:

Orijinalden alıntı: byrmblgl

bu cihazı tv arkasına yapıştırıp kumanda ile çalıştırabilen varmı ? ben cihazı denedim ama mümkün değil çalışmadı kumandası en eski model kumandalardan cihazı görmeyince çalışmayan cinsten önünde durunca iletişim sağlayamıyor şu uydu cihazlarına fiyatına yakışır bir kumanda neden koymazlar doğru açıyı bulmaz isen kumandaya 3-5 kez basman lazım.

kutudan çıkan, cihazın kablolu kumanda alıcısını görünür bi yere monte ettinmi. bende cihaz tv nin arkasında, kumanda alıcısı ise tv nin altında görünür b, yerde duruyor ve sorunsuz bi şekilde çalışıyor.

cihazı 2.el aldım ama elimde bahsettiğiniz parça yok satan kişinin çokmu işine yarayacak birşey bu, genede sağolun teşekür ederim.

• o parça yoksa mecburen cihazı tv ni altına veya önüne görünür bir yere koyacaksın. halbuki satanında bi işine yaramaz.
  • quote:

o parça yoksa mecburen cihazı tv ni altına veya önüne görünür bir yere koyacaksın. halbuki satanında bi işine yaramaz.

dediğiniz gibi kullanıyorum şu an ,aldığım kişi ile görüşüp istiyeceğim onun dışında cihaz çok iyi sağolun teşekür ederim.
  • quote:

o parça yoksa mecburen cihazı tv ni altına veya önüne görünür bir yere koyacaksın. halbuki satanında bi işine yaramaz.

üstadım bu cihazı aldığım kişi hiç kullanmadı o şekilde aldım uydudan güncellemelerini yaptım emü yü açık olarak düzelttim şimdi hafta sonu ntv spor ve trt hd den maç yayınlarında sıkıntı çıkarmı?
  • çıkmaması lazım, şayet çıkarsa pm at, elimden geldiğince ve müsait olursam yardımcı olurum.
    not: belki trt hd biss girilmemiş olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ft19 -- 22 Şubat 2012; 23:07:16 >
  • quote:

çıkmaması lazım, şayet çıkarsa pm at, elimden geldiğince ve müsait olursam yardımcı olurum.

sizin cihazın bisssssss kısmında görülen değerleri paylaşırmısınız? bende bende hazır olanla karşılaştırma yapayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byrmblgl -- 22 Şubat 2012; 23:38:39 >
  • quote:

çıkmaması lazım, şayet çıkarsa pm at, elimden geldiğince ve müsait olursam yardımcı olurum.

bendeki değerler şöyle sağ.id 003525 sağ.indeks FF extra.indeks 0000 ve şu numaralar var 03.27.02.2C.10.62.51.C3 altında ise 16 adet sıfır var hepsi bu.
  • o yazdığınız değer sadece en baştaki değer. kumandanın ortasındaki 4 lü yön tuşlarından sağ tuşa basarsanız sırayla gelir. trt için 011919, ntv için 011054, trt hd için 011042 değerleri varmı kontrol et. dediğim tuşu sırayla sağa doğru kaydırarak bak.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.