Şimdi Ara

SİLİNSİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-99CF0AABE -- 30 Mart 2017; 2:40:8 >

• ailene teşekkür etmen gerek sen küçükken sünnet olduğun için. türkiyede sünnetsiz erkek yok denecek kadar azdır. sünnetsiz olsan ve biriyle evlensen eşin sorun çıkabilirdi ve 25 30 küsür yaşında sünnet masasına yatabilirdin.sünnetli olunca aldığın zevk azalmaz artar.çünkü arada sünnet derisi olmadığından daha çok hissedersin.sünnetsiz olunca temizlik tam yapılamaz ve sünnet derisi etrafında bakteriler birikip hastalık sebebi olabilir. sünnet gerekli mi gereksiz mi tartışılacak bi konu. yalnız doğarken hepimiz çıplak doğuyoruz neden elbise giyiniyoruz o zaman. çıplak dolaşsak kazaklar t-shirtler ne gerek var? Allah ın yarrattığı şeyde eksik mi varda eksik tamamlıyoruz.tırnak ve saçları niye kesiyoruz.kesmeyelim.1000 yıl belki daha uzun süren bir gelenek, sen ben değiştiricem bu geleneği diyorsan çocuğunu sünnet ettirmeyebilirsin. yalnız büyüyünce o da sana kızabilir neden bu yaşa kadar ettirmedin herkez sünnetli benle dalga geçiyorlar diye. askerde kontrol ettiler herkez sünnetli ben değildim dalga geçiyorlar diyebilir mesela.

• Elin gavuru bile sünnet oluyor, bu ne diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.5harfliler.com/sunnet/ Burada sünnetin bilimsel yöni ele alınmış. Acaba şimdiki yorumunuz ne olacak ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.