Şimdi Ara

Şunlara gıcık olan bi ben miyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
2.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 24
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 40 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • layt_selamii (3 mesaj) The-xx (2 mesaj) cnkr21 (2 mesaj) anarsheet (2 mesaj) bittimkalmadım (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (23 mesaj) Mobil (8 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> TYT/AYT Genel Sohbet >> Şunlara gıcık olan bi ben miyim
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

https://www.youtube.com/results?search_query=yks+%C3%A7al%C4%B1%C5%9Fma+g%C3%BCnl%C3%BC%C4%9F%C3%BCm

Özellike Doğa Güneri,Bersu Eraslan ve Zeynep Bostancı her sene sınava hazırlanıyorlar sanki Yaman reisi falan saymıyorum zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cnkr21 -- 28 Kasım 2020; 0:26:29 >

|
    |
  • Babadan zengin elemanlar zaten. Dünya umurlarında değil çoğunun. Hele bunları nasıl çalıştığını örnek alıp ciddi ciddi izleyen elemanlar ilk 100 bine bile giremezler. Çok da takılmamak lazım. Görmezden gelin. Kendi kendilerine debelenip dursunlar.

şöyle bir düşününce burada çalışma günlüğü yapanlarla aynı mantık bunlar da. tkr nin deneme günlüğü=youtube study bloggerları
    Yukarıda arkadaşın dediği gibi çoğu babadan zengin,baba parası olan tipler.Ortaokulda bundan bir tane vardı.Sürekli kendisinin çok zeki olduğunu iddia edip beni küçümsüyordu.O kadar özel derse,dershaneye rağmen özel bir üniversitenin mühendisliğini ücretli olarak ucu ucuna tutturmuş.Başka bir ortaokul arkadaşım ben üniversiteyi bırakıp hazırlanıyorum diye benle lise 6 diye dalga geçmişti.Şuan paralı diş hekimliği okuyor ve tamamen babasının köleliğini yapıp ettiği her hakarete boyun eğiyor.Eğer itiraz ederse babasının onu okuldan alacağını biliyor çünkü.Bu forumda bu sene sınava hazırlanan ya da ilerde hazırlanacak arkadaşlara söylüyorum:Oturun dişinizi sıkın insanın kendi emeğiyle bir yere gelmesinden daha güzel bir şey yok.Ailenizden kimseye maddi anlamda güvenmeyin bu ülkede bir günde fakir kalmak çok kolay.
    Suç bunlarda değil ki bunları izleyen geri zekalılarda. Adamlar şaka maka yamana "abi nasıl çalışmalıyız" diye soruyorlar :DD
  • Onbaşı
    15 Mesaj
    ...
    |
    |
  • Binbaşı
    1291 Mesaj

Babadan zengin elemanlar zaten. Dünya umurlarında değil çoğunun. Hele bunları nasıl çalıştığını örnek alıp ciddi ciddi izleyen elemanlar ilk 100 bine bile giremezler. Çok da takılmamak lazım. Görmezden gelin. Kendi kendilerine debelenip dursunlar.

• Er
    5 Mesaj
    şöyle bir düşününce burada çalışma günlüğü yapanlarla aynı mantık bunlar da. tkr nin deneme günlüğü=youtube study bloggerları

• Lan tkr nereye youtubetakiler nereye abarttınız he
    |
    |
    theiceman07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    2 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    SOciALNetWOrk11

Aga genelde özel üniye gidip keyif çatıyor bu tarz insanlar. Yani adamların hayat derdi yok. Onların 20 matematik yaparak girdiği bölüme biz ancak fulleyerek girebiliyoruz.O yüzden youtube okul falan zevkine çalışıyorlar bence. Bunlara özenmek ise normal öğrenciler için çok tehlikeli.

|
    |
  • Er
    2 Mesaj
    Suç bunlarda değil ki bunları izleyen geri zekalılarda. Adamlar şaka maka yamana "abi nasıl çalışmalıyız" diye soruyorlar :DD

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Er
    13 Mesaj

Olum güzel kız olsa da izlesek la bunlar ne akü kim tıklıyor bunlara :d

• Onbaşı
    20 Mesaj

harbi
    |
    |
    bittimkalmadım kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    153 Mesaj

ARKADAŞLAR MOTİVASYON VİDEOMU İZLEMEK İÇİN YUKARI KAYDIRIN!!!

FOSFORLU KALEM ÇEKİLİŞİ VAR!!!

|
    |
  • Onbaşı
    26 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    aveira_ineffable

Güneşi selamlayalım güzel insanlar. Bakın ben selamladım  

• Er
    3 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

bu söylediklerim geçen sene de sınava hazırlanıyorlardı hatta geçen sene bunları incelediğimde 1 sene öncesinden de videoları vardı daha geçmişi de varsa öh yani ve işin ilginci izlenmeleri de hemen hemen aynı ve hepsi aynı şeyleri yapıp izleniyor

|
    |
  • Er
    3 Mesaj

Pussyci çok awk ülkesinde

|
    |
    The-xx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    20 Mesaj
    Yukarıda arkadaşın dediği gibi çoğu babadan zengin,baba parası olan tipler.Ortaokulda bundan bir tane vardı.Sürekli kendisinin çok zeki olduğunu iddia edip beni küçümsüyordu.O kadar özel derse,dershaneye rağmen özel bir üniversitenin mühendisliğini ücretli olarak ucu ucuna tutturmuş.Başka bir ortaokul arkadaşım ben üniversiteyi bırakıp hazırlanıyorum diye benle lise 6 diye dalga geçmişti.Şuan paralı diş hekimliği okuyor ve tamamen babasının köleliğini yapıp ettiği her hakarete boyun eğiyor.Eğer itiraz ederse babasının onu okuldan alacağını biliyor çünkü.Bu forumda bu sene sınava hazırlanan ya da ilerde hazırlanacak arkadaşlara söylüyorum:Oturun dişinizi sıkın insanın kendi emeğiyle bir yere gelmesinden daha güzel bir şey yok.Ailenizden kimseye maddi anlamda güvenmeyin bu ülkede bir günde fakir kalmak çok kolay.

|
    |
  • Er
    1 Mesaj

Hayır kanka burda tam tersi var
    Güneş güzel insanları selamlıyor
    |
    |
    layt_selamii kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4247 Mesaj
    Bu işte çok para var dostum. Ben de yapıyorum ama para kazanma gibi bir niyetim yok. Gelecek olan parayı da vergisinden kalanı başarılı öğrencilere yolluyorum.

Ücretli bir mobil uygulama çıkardım YKS ile alakalı. Youtuber bir arkadaşa tanıtım için ücret sordum 10 bin tl istedi. 250k abonesi var ve ortalama 150k izleniyor videosu.

|
    |
  • Onbaşı
    18 Mesaj

Yalnız digerlerini bilmiyorum ama bersu her ne kadar fosforcu gibi gözüksede lisenin çoğunu ankarada yüksek puanlı bir anadolu lisesinde okudu ve yks sayısalda ilk 20k içerisindeydi galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mamga -- 28 Kasım 2020; 11:28:42 >
  • Onbaşı
    26 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    aveira_ineffable

Güneş güzel insanları selamlıyorsa,çirkin insanlar hipotermi geçiriyor o zaman ? 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi layt_selamii -- 28 Kasım 2020; 10:39:53 >
    |
    |
    asd99966 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    4 Mesaj

Üstüne savunanlar cabası .d
    |
    |
    ismailzeng1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
En ucuz kedi maması fiyatları
Cancer Clinical Trials
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,563
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.