Şimdi Ara

Sulu derbinin intikamı? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
1
Favori
2.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bizim taraftar ancak yonrtim istifa diye bagirir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nikola Tesla

Saçma sapan konuşmayın, ne demek hakediyor mu ? Kimse haketmiyor. Sahamızın kapanmasını biz hakediyor muyuz ? Maça gidiyorum, su atan olursa beynini patlatırım.

Keşke herkes bu kadar bilinçli olabilse.
  • Geçensene kadıköyü yaktınız bu senede marmara denizi ilemi sabote edeceksiniz neyse 6 maç seyircisiz olurda seneye şampiyon oluruz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakışır Fenerbahçe'nin taraftarına !
  • O olaylar FB şampiyon olduğu için değil yıllardır Kadıköyde çıkan olaylarda FB'ye gerekli cezanın verilmemesinden geliyordu.Hatta o sene Gerets'in alnı yarıldı.Mondi'ye maç öncesi ısınma yapmaması için pet şişeler fırlatıldı.İkinci yarı başlıyacakken Mondragon'a ses bombası atıldı.Tüm bu olanlardan sonra FB'ye 2 maç İstanbul dışında maç oynama ikram edildi.İki maçı izmirde 50 bin kişi önünde oynadılar.Ceza değil ödül oldu.

Buda başka bir boyut

• Duyarli Fenerbahce taraftarinin buna engel olacagini dusunuyorum.Meireles, Drogba, Sneijder gibi oyuncular varken bu sene boyle iki takim da Avrupa'da kendini duyurmaya baslamis, maclarimiz uluslararasi kanallarda yayinlanmaya baslamisken boyle seylerin olmasi bizi geri goturur.Lutfen bu yaziyi okuyan fanatikler okuyup biraz birseyler cikartsinlar.Bir kisiyi bile degistirsem bana yeter.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jurishan

quote:

Saçma sapan konuşmayın, ne demek hakediyor mu ? Kimse haketmiyor. Sahamızın kapanmasını biz hakediyor muyuz ? Maça gidiyorum, su atan olursa beynini patlatırım.

Keşke herkes bu kadar bilinçli olabilse.

Hocam olması gereken bu, evet sulu derbide yaşananlar hoş değildi, Galatasaray taraftarı yanlış işler yaptı,öncesinde Fenerbahçe taraftarı da yanlış işler yapmış olabilir,bir de bu işleri meşru kılmak için video paylaşan arkadaşlarımız var , o hareketler de yanlış. Bugüne kadar bir sürü olay oldu , kan davasına dönüştüreceksek yazıklar olsun böyle futbola.
  • quote:

Abi adam haklı. Hele kombinesi olanlar falan. Takım kırk yılda bir uefa da ilerliyordu onda da 2 maça seyirci gidemedi. Adam kombine almış bunu beklemiş, sen gidip orda saçma sapan fişek atıyorsun diye adam maça gidemiyor.
  • Hakikaten saçmalık, taşkınlık holiganlık olunca nolacak tamamen takıma zarar gelecek. Sulu derbi galatasarayın tarihinde kara bi lekedir bence, bırakın bu olaya mutlu olanlar sevinsin kendi kendine. Medyanın eline malzeme vermeyiz inş.
  • Ortaya karisik 1-2 maclik birsey yapilabilir.

• Ünal Aysal şike sürecinde Fenerbahçe'yi UEFA'ya şikayet etti. Bence Fenerbahçe taraftarı bunun intikamını sahaya inerek almalı. Umarım da alır.
  • Yapın yapın ,ben olsam örgütlenir satır bıçaklarıyla sahaya dalar önüme geleni keserim.Hazır eliniz değmişken kendi yönetiminizde bulunan VIP kısmına da gitmeyi unutmayın.Bir taşla birden fazla kuş vurmuş olursunuz.
  • Gs ve gs'liye herşey müstahak!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vladimir İlyiç Lénin

Ünal Aysal şike sürecinde Fenerbahçe'yi UEFA'ya şikayet etti. Bence Fenerbahçe taraftarı bunun intikamını sahaya inerek almalı. Umarım da alır.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.