Şimdi Ara

Sulu derbinin intikamı? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
1
Favori
2.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçmişte ne olduysa olmuştur, o maç çok kötüydü izlediğim en berbat maçlardan biri ama futbol bu değil. Her nerede olursa olsun böyle bir şey inşallah bir daha yaşanmaz.
  • Umarım bu üzücü görüntüleri bi daha görmeyiz, hiç bi stadda.
  • Seneye ilk defa kombine alcam inşallah öyle bir şey olmaz 5-10 maç ceza olursa havaya gider :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: polyDEEP

Bu nerede şimdi, ne yapabildi Fenerbahçe'den gittikten sonra? Böylelerini hangi takımdan olursa olsun, barındırmayacaksın. Sporun içine edenler bunun gibiler işte...

quote:

Orijinalden alıntı: Aldueren

Bizim altta kalmamamız lazım. Bu sefer olayı başka bir boyuta taşıyalım. Satırlar bıçaklar yağsın sahaya.

Bırakın artık bu holiganlığı. Gün geldi devran döndü ne demek. "Sizce aynı olayları Galatasaray'ın da yaşaması gerekiyor mu?" diye sormak bile insanlığımıza yakışmaz. Ayrıca o sulu derbiyi çok iyi hatırlıyorum. Hoş olmayan görüntülerdi ama sezonun ilk yarısında bizim sahamızda oynanan maçta Gerets'in yüzüne bir cisim isabet etmiş ve yüzü kanamıştı. Bir nevi etkiye tepki olarak gerçekleşmişti olaylar. Bu tip haysiyetsiz davranışları körükleyerek bir yere varamayız.

Son olarak, rakibine cevap vermek istiyorsan sahada futbolunla cevap ver. 3d kareografi yaparak rekabeti kızıştır, rakibini daha iyi yapmaya teşvik et. Doğru olan şeyler bunlar.

Helal olsun Keşke herkes senin gibi düşünse de, ezeli rekabet yanında ebedi dostluğu da yaşasak...

• Ne intikamından bahsediyorsunuz arkadaş. Bari malum Trabzonspor taraftarı gibi ormanlığa gidip havaya ateş edin de tam olsun.
  • Bunu konu olarak açıp sorabilen taraftarın da ben taraftarlığından şüphe ederim.

Herşeye karşılık vermek bize yakışmaz. Hak etmeyen Galatasaray tarafları da var. Hak edenler (bunu yapanlar) bir şey kazanmışlar mı ki biz tekrarını yapalım?

Örneğimi ne kadar doğru bulursunuz bilmem ama, üzerine basılıp geçilen Türk Bayrağına karşı, Atatürk'ün Yunan Bayrağına gösterdiği saygıyı hatırlatırım.
  • Sulu derbinin oncesinde neler yasandigini asagi yukari herkes biliyor. Yasanan olaylar tamamen insan ayibiydi her iki takim adina da. Sulu derbiden sonra Fb ne kaybetti, Gs ne kazandi bunu dusunmek lazim. Ne diye yasadigi belli olmayan garip insanlara engel olmamiz gerekiyor. Bunu kan davasi gibi dusunursek cok sey kaybederiz. daha cok deplasman maclarina gidemeyiz, daha cok stadlarimiz kapanir. Bu olaylarin her iki takim adinada herhangi bir getirisi yok bunu anlamak zorundayiz. En azindan stadlarimizda garip hareketler yapan insanlari ayiplarsak buna engel olabiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Birşeydiyicem

Bütün temennimiz intikamınızı almanız yönünde

Haydi fenerbahçe taraftarı intikamını al

Yorumların karşıma çıkıyor da, çok çocukça yorum yapıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonMohikan07

quote:

bundan korkmamızı mı isterdin ?

bu umrumda değil ki alacağınız ceza umrumda ki durum ortada pazar günü bütün futbol kanalları fenerin kaç maç ceza alacağını tartışacaklar ve fatih terime verilen ağır cezalardan sonra sizin cezanız en ağırı olacak. cünki tffde baskı var

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SonMohikan07

quote:

bundan korkmamızı mı isterdin ?

bu umrumda değil ki alacağınız ceza umrumda ki durum ortada pazar günü bütün futbol kanalları fenerin kaç maç ceza alacağını tartışacaklar ve fatih terime verilen ağır cezalardan sonra sizin cezanız en ağırı olacak. cünki tffde baskı var

Sen ne diyorsun anlamadım ? Ben yorumlarına genelleme yapıyorum sen gelmişsin ''bundan korkmamızı mı isterdin'' diyorsun.

• ben o sulu derbi olaylarını görünce galatasaraylılığımdan utanıyorum oradaki rezalet taraftarlar ve bu olaylara çanak tutan basiretsiz yönetim yüzünden.
    o olaylar fenerbahçeyi küçültmedi ki galatasarayın ayıbı. bu lafımdan dolayı kızacak olanlar cıkacak ama malesef olay budur.
    şimdide aynı şeyi fener yaparsa kendilerini küçültmüş olurlar pekde umrumda dğeil ne yapacakları
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozziii1905

madem atarlanacaksın o zaman şampiyonlar ligi ön elemesi oynarken atarlanın ki kezbanlar gibi avrupada haber değeriniz olsun.

Fatih Terim Real Madrid maçındaki hakeme atarlanamaz.Gelir Türk hakeme atarlanır.
  • Umarım aynı terbiyesizliği biz yapmayız.
  • İntikam kelimesi futbola yakışmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnnRated

İntikam kelimesi futbola yakışmıyor

Sulu Derbinin İntikami Yakında Sinemalarda
  • umarım intikam alırsınız 2013-2014 sezonu şampiyonu böylece belli olur.
  • o sulu derbi zaten bir fb maçının intikamıydı.işi uzatmanın alemi yok. evet keşke o gün bunlar olmasaydı ama o günün şartlarına dönüp bir baktığımda ben de çok sinirliydim.
    her sene kadıköyde ilk maçlarda yapılmayan kalmazdı, ligin 2. yarısında Ali Sami Yen'deki maçsa hep ilk maçların bir intikamı havasında geçerdi .
    o sene yanılmıyorsam geretsin alnı yarılmıştı. ve bu olaylara kaynaklık etmişti.
    (geçen sene de terim ile hasan şaş yaralanmıştı bir de fb taraftarı yara bandı filan takıp akıllarınca dalga geçmişlerdi bknz: geçen sürede kadıköyde sağlanan sürekli kalite)

neyse artık son 2 senedir ilk maçlar arenada ve bir vukuat olmadı. umarım fenerbahçeliler yıllar öncesine gidip intikam malzemesi aramazlar da henüz yeni olan son 2 senedeki 3 arena maçına bakar ve ona göre ağırlamaya çalışırlar. yoksa her şeyden bir intikam malzemesi çıkarılır zaten, neticede hepimiz Türküz

• Saçma sapan konuşmayın, ne demek hakediyor mu ? Kimse haketmiyor. Sahamızın kapanmasını biz hakediyor muyuz ? Maça gidiyorum, su atan olursa beynini patlatırım.
  • kadıköy maçının intikamıymış he yavrum he öyleydi kafa kafaya girseydik kesin yine yığardı yönecileriniz o malzemeleri oraya szide sahaya atardıniz dimi bir hikaye uyduruyorsunuz sonra ona kendiniz bile inanıyorsunuz çok enteresan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kapgan Kağan

O sulu derbi fenerbahçe şampiyon oldu diye miydi acaba?

yok başka bi sebebi vardı hiç utanmada yok daha üste çıkmaya çalışıyosun.bunun gibilere karşılığını fazlasıyla vereceksin ki o zaman belki hizaya gelirler
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.