Şimdi Ara

Sultangazi'ye Fiber Geldi ! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
3.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Son durum nedir üstadlar :) varmı gelişme? ADSL kullanıyorum hâlâ ismetpaşa mahallesinde, bari VDSL gelse :)
  • Gazi Mahallesi'ne geldi mi acaba fiber, nedir son durum? Yıl 2018 oldu Uğur Mumcu mahallesinde halen tık yok!
  • ceyhunistanbul kullanıcısına yanıt
    Hala bekleniyor :(

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dantee15 D kullanıcısına yanıt
    Valla Efendim hala bekliyoruz bişey yapılmıyor ben üstünde baya düştüm btk müdürlüğe özel mesaj mahalleden 5 binadan dilekçe için imzalar felan topladım nafile yapılmıyor kurumsal diyolar artık baya bıktık binaya hat çekin parası neyse bina karşılıycak dedik ona da hayır dediler kurumsal diyolar habire yani bize başını vericekler peki ne zamana fiber gelir dedik en az 5-10 senesi var dendi bize bende sultaçiftliği mah oturuyorum lütfiye nura burat develet hastanesinin orda  Sultangazi'ye Fiber Geldi ! Sultangazi'ye Fiber Geldi ! Sultangazi'ye Fiber Geldi !

• quote:

Orijinalden alıntı: Vanellope

Valla Efendim hala bekliyoruz bişey yapılmıyor ben üstünde baya düştüm btk müdürlüğe özel mesaj mahalleden 5 binadan dilekçe için imzalar felan topladım nafile yapılmıyor kurumsal diyolar artık baya bıktık binaya hat çekin parası neyse bina karşılıycak dedik ona da hayır dediler kurumsal diyolar habire yani bize başını vericekler peki ne zamana fiber gelir dedik en az 5-10 senesi var dendi bize bende sultaçiftliği mah oturuyorum lütfiye nura burat develet hastanesinin orda
    Yunus emre mahallesinde bazı bölgelerde var bize yakın ancak bizim burayada geleceğini düşünmüyorum.

Efendim ben hala uğraşıyorum ve benim oturduğum mahallede.arka mahallede felan 2 hat var birisi saha dolabına birisi ise direk santrale bağlı olarak ben ise santrale bağlıyım ben bu hattan internet almak için yapmadığım şey yok ama vermiyolar rüşvet bile teklif ettim yok adamlara herşeyini ben karşılıyım dedim yine yok :D baya komedi durum.Ama herkesin alması için burdaki bakır kablo hattlarını tek bi uca toplayıp 285m bize olan saha dolabına koymaları gerekiyor fiber saha dolabı koyulmuş 50Mbps hız alabiliyoruz yapılırsa onada 4 sene diyorlar yazık valla ülke olarak çok geriyiz bu konuda  Sultangazi'ye Fiber Geldi ! Sultangazi'ye Fiber Geldi !

• Vanellope kullanıcısına yanıt
    hangi site bu hocam ? alabiliceğimiz hız ve santrale uzaklık yazıyor ?
  • Vanellope kullanıcısına yanıt
    Ulkede her sey komedi,2009 da her yerde fiber olucak dendi yil 2018 daha koskoca istanbul da dogru duzgun fiber yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bagwell486 B kullanıcısına yanıt
    https://www.facebook.com/netspeedtr mesaj atın efendim alt yapımı öğrenmek istiyorum diye söylerler size
    Efendim 2018 değil olay.Olay bizim insanlarımızın cahilliğin'de bitiyor.Kimse demiyor bu hızı biz neden alıyoruz toplanalım talep edelim sesimizi çıkaralım yok.En basiti bizim burda'ki insanların çoğu 8Mbps neyine yetmiyor kafasında :D en basit mantık sen 8 alıyosun karşında 100 ama aynı parayı ödüyor ve en kötü tarafı atıyorum bi dosyayı 1 saate indiriyosan adam 1dk'da indiriyor bunlardan haberi yok kimsenin zaten akp burdan %90 oy alıyor bişe bekleme daha sen.Acı bi şekilde şunu diyim Sultangazi'Eğitimsiz bi yer ve insanları acayip derecede ayıp olcak ama umursamaz ve.... neyse anladınız umudu kesebilirsiniz ben para karşılın'da alt yapı yaptırıcaktım 10 bin tl verdim ama yok dediler üstüne üstlük bütün kazılan yerleri karşılarım kapatılmasını dedim yine yok talep diyolar mahallelere soruyorum uğraşamam neyine yetmiyor.Neyse fazla uzatmiyim çok sinir oldum susmam hiç
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vanellope

Efendim 2018 değil olay.Olay bizim insanlarımızın cahilliğin'de bitiyor.Kimse demiyor bu hızı biz neden alıyoruz toplanalım talep edelim sesimizi çıkaralım yok.En basiti bizim burda'ki insanların çoğu 8Mbps neyine yetmiyor kafasında :D en basit mantık sen 8 alıyosun karşında 100 ama aynı parayı ödüyor ve en kötü tarafı atıyorum bi dosyayı 1 saate indiriyosan adam 1dk'da indiriyor bunlardan haberi yok kimsenin zaten akp burdan %90 oy alıyor bişe bekleme daha sen.Acı bi şekilde şunu diyim Sultangazi'Eğitimsiz bi yer ve insanları acayip derecede ayıp olcak ama umursamaz ve.... neyse anladınız umudu kesebilirsiniz ben para karşılın'da alt yapı yaptırıcaktım 10 bin tl verdim ama yok dediler üstüne üstlük bütün kazılan yerleri karşılarım kapatılmasını dedim yine yok talep diyolar mahallelere soruyorum uğraşamam neyine yetmiyor.Neyse fazla uzatmiyim çok sinir oldum susmam hiç
    haklısın valla :D ne diyeceğimi bilemedim,yıl olur 2030 bi umut :D

• Yıl 2020 ve hala fiber bekliyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • (konu biraz hortlayacak ama mevzu önemli)TTnet alt yapısı düşük olan mahallelere fiber çekmeye başladı, yaşadığım apartmana kablo geldi henuz aktif edilmedi uyanık olun bina girişinde boşta sallanan cam kablo varsa sizede gelmiş demektir, Portlar dolmadan yapıştırın başvuruyu.(Esentepe)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 71korsan -- 24 Haziran 2021; 11:25:24 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.