Şimdi Ara

Sultangazi'ye Fiber Geldi !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
3.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sultangazi/Gazi mahallesi'nde bugün kaldırım kenarlarında fiber döşemesi vardı, ve fotoğrafını çektim.

Merak edip gidip baktım İBB F/O yazıyordu. Ve yeni döşenmişti.Eğer detaylı bilgi alan olursa bizede iletsin lütfen.

Foto:

Sultangazi'ye Fiber Geldi !

Gazi mah/4yol civarında vardı.

• İBB Ne alaka belediye mi döşüyor sanki fiberi içme suyu yada kanalizasyon gibi geldi bana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

İBB Ne alaka belediye mi döşüyor sanki fiberi içme suyu yada kanalizasyon gibi geldi bana.

F/O yazıyor kocaman görmedin mi..Kurumsal şirketlere yönelik bi çalışma bu yada kamu kurumları falan vardır o lokasyonda ...

• zero fear kullanıcısına yanıt
    Benim bildiğim İBB F/O yazıyorsa SuperOnline ile belediyenin anlaşmasıdır. İzmir'de öyle durumlar vardı çünkü.
  • semih_izmir kullanıcısına yanıt
    Yani normal altyapı olmadığı kesin tamam kanalizasyon diyerek abartmış olabilirim

• quote:

İBB Ne alaka belediye mi döşüyor sanki fiberi içme suyu yada kanalizasyon gibi geldi bana.

İnanmayacaksın,kazılan yerleri takip ettim, Türk telekom'un ana dağıtım yerine geldim :D ordan ss almayı unuttum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: semih_izmir

quote:

F/O yazıyor kocaman görmedin mi..Kurumsal şirketlere yönelik bi çalışma bu yada kamu kurumları falan vardır o lokasyonda ...

Yok,Türk Telekom'un istasyonumudur artık neyi ise ordan çıkış yapmaktaydı,ordan kaldırım kenarından döşemişler. Resimdeki gibi İbb F/O yazıyor,yapımına devam edilecek gibi gözüküyor.
  • Yakında roket atarlar yada yakarlar orayı
  • dantee15 D kullanıcısına yanıt
    Azmin gücü

• Yemişim Fiberini Yeni Binaya Taşındım Sultangazi İsmetpaşa mahallesine 9 aydır bi hizmet kutusu bağlamadılar etmediğim şikayet göndermediğim dilekçe kalmadı bi kıytırık hizmet kutusu bu kadar mı zor bağlamak ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mucii

Yemişim Fiberini Yeni Binaya Taşındım Sultangazi İsmetpaşa mahallesine 9 aydır bi hizmet kutusu bağlamadılar etmediğim şikayet göndermediğim dilekçe kalmadı bi kıytırık hizmet kutusu bu kadar mı zor bağlamak ..

Kotu olmus.Yerinde olsam yetkili olan tum yerlere gider pesini birakmazdim.

• Belediyeoer kendi altyapıoarını döşüyor genelde kiralıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ö1f1

Belediyeoer kendi altyapıoarını döşüyor genelde kiralıyorlar.

Yok turktelekomun istasyonundan cikis yapiyodu takip ettim :)))
    İstasyon derken santrali mi kastediyorsunuz yoksa FiberNAS ya da OFTK kabininden mi bahsediuorsunuz ?

Bu arada belediye ile bir anlaşma olabilir ya da halihazırda belediyenin kanalı varsa belediyenin kanalını kullanmış da olabilirler.

• quote:

İstasyon derken santrali mi kastediyorsunuz yoksa FiberNAS ya da OFTK kabininden mi bahsediuorsunuz ?

Bu arada belediye ile bir anlaşma olabilir ya da halihazırda belediyenin kanalı varsa belediyenin kanalını kullanmış da olabilirler.

Pek bilmiyorum, buyuk bi bana vardi alrinda turk telekom ve turk telekom araclari vardi, yuksek gerilim hattu gibi birsey vardi. Onun ordan baslamisti kazilar, dediginiz gibi istasyondur

Ama bu TT'ye bağlı olduğu anlamına gelmez ki. Denk gelmiştir herhalde.

• quote:

Ama bu TT'ye bağlı olduğu anlamına gelmez ki. Denk gelmiştir herhalde.

Hayir oyle degil ordan geliyo zaten hat. Turk telekomun binasindan geliyor.

• Konuyla alakalı bilgiler:

https://goo.gl/FkK8Mn

https://goo.gl/c3X1t0
  • Istanbul Buyuksehir Belediyesinin fiber alt yapisi. Istanbulda fiber alt yapiyi ibb yapar kazi falan baskasi yapamaz. O alt yapi mobese icin kullanir. Ayrica superonline na ya da diger sirketlere bu alt yapiyi kiralar. Ibb nin telekom sirketi de var

Kocaman iki tane kanali vardir. Oraya dunyanin kablosu cekilir. Ibb nin o kanallarla basi dertte ama. Turk Telekom cok fena canini sıkıyor. Siyasi baski da var. O yuzden ibb zaman zaman bu ibb nin alt yapisi yuzunden davalik oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Logic_Man

Konuyla alakalı bilgiler:

https://goo.gl/FkK8Mn

https://goo.gl/c3X1t0

Bu nedir? Bilgi sahibi degilimde. Anlatabilirmisiniz?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.