Şimdi Ara

SULTAN PAPAĞANI SAHİPLERİ VE YARDIMLAŞMA KONUSU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben dün sultan papağanı aldım bayağı baktım forumda konusu yok.Ben başlatayım dedim deneyimli arkadaşlara sorular sormak isteyenler olabilir.Ben deneyimli değilim bu arada.

Yetiştiriciden aldım 5 aylık erkek olma ihtimali yüksek 9 aylık olana kadar kesin olmuyormuş.

Fotoğrafları:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OxideCV -- 13 Ekim 2017; 9:21:7 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: azata

Yem olarak ne veriyorsunuz...

https://www.juenpetmarket.com/fit-fly-pirinc-telli-papagan-kafesi-58-cm-u-22762?utm_source=criteo&utm_medium=cpc&utm_campaign=lowerfunnel

Karma yem veriyorum hocam ak darı muhabbet yemi ve tuzsuz papağan çekirdeğini karıştırıyorum.

Avisol vitamin kullanıyorum.

Kuş kumu gold wings kullanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende sultan papağanı alcam ama kararsızım.Aşağıdaki adresteki kafes sultan papağanı için uygunmu???
  • azata A kullanıcısına yanıt
    Hocam 1 haftada alışıyor üstünden ayrılmıyor sevdiriyor kendini inanılmaz sıcakkanlı bir arkadaşın oluyor.Kafes de uygundur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OxideCV

Hocam 1 haftada alışıyor üstünden ayrılmıyor sevdiriyor kendini inanılmaz sıcakkanlı bir arkadaşın oluyor.Kafes de uygundur.

Çift kapılı bir papağan kafesi arıyorum.120 tlyi geçmiycek yardımcı olurmusunuz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.