Şimdi Ara

Sultan Papağanı Fiyatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Evimin çok yakınında bir üretici buldum fiyat sormaya gittiğimde daha yeni yumurtadan çıkmış yavruları gösterdi yavruların babası albino dişi kuş ise sarı renkli olan Sultan papağanıydı 1 ay sonra alabileceğimi fakat fiyatın 280 TL olduğunu söyledi sizce pahalı mı bu fiyat ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RdvnKrca -- 11 Ocak 2019; 10:49:28 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Şuan için uygun bile söylemiş fiyatı

• kaanakgl12 K kullanıcısına yanıt
    Dostum yorumun için teşekkürler fakat fiyatı yanlış yazmışım 280 TL doğrusu.

• RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    280 biraz fazla gibi facebook gruplarına katılın orda nerde yaşadıgınıza dair çevrenizde fiyat araştırması yapın ben 1 sene önce 150 ye aldım ama yem fiyatları vs diye diye bu seviyeye geldi fiyatlar dedigim gibi facebook gruplarını kontrol etmelisiniz..

• Gayet makul belki pazarlıkla 250 liraya alırsınız ama fiyat normal. Eğer daha önce kuş beslemediyseniz muhakkak hatalarınız olacak ama sıfırdan başlayacağınızı ve o canlının ilk insan dostu siz olacaksınız bu harika bir duygu bu duyguya biçilen fiyat 280 lira ve siz ona çok diyorsunuz. 150 liraya bir ithal kuş satın alın sonrada o kuş 5 gün içinde yavaş yavaş gözlerinizin önünde çaresizce tüylerim diken diken oldu ben bunu yaşadıkdan sonra üretime geçtim çok araştırdım çok kümes gezgim. Kopan bir parmağın fiyatını parmağı kopmuş dikilmiş cebinden binlerce para çıkmış birine sorun bakalım o parmak kopmasın diye ne kadar verirdiniz diye.
    Bazı duyguların fiyatı kendi bedelinden daha ağırdır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.